הבלוג של mayadror

mayadror

זו אני, מיה, אני אישה, אני אמא, אני עצמאית בעלת עסק, צלמת, כותבת, קוראת, מקשיבה, מבשלת ואופה, פעילה חברתית ללא הפסקה (תמיד יש משהו בוער על הפרק). אין לי סבלנות, ממשיכה לזוז ומשתפת

עדכונים:

פוסטים: 2

החל מינואר 2015

זה קרה לפני שנה וחצי, בוקר יום הזיכרון. גבי, חבר שלנו נהרג ברכיבת אפניים.

מסוג הדברים שמשנים את עולמך בשניה אחת. שום דבר אחר לא חשוב עכשיו והכל סובב סביב המוות ובעיקר סביב החיים.

זה קרה שבוע לפני יומולדת 40 שלי והסטירה שקיבלתי מהחיים כאבה מאוד.

מהר מאוד הבנתי שצריך להפוך את הקושי והכאב למשהו יפה, בעיקר עבור המשפחה של גבי, שם חסרונו היה קשה וכואב מידי, והתחלתי לגלגל בראשי את רעיון ההנצחה כפארק שעשועים, כושר או אפניים.

הרעיון ניפתח בפני קבוצת החברים וכולם התלהבו. פרטנו את גבי לחלקיו השונים: שמחת חיים מתפרצת, ספורט, משפחה וקהילה. אלו היו הדברים שאיפיינו אותו היו חשובים לו מעל הכל.

כך הגענו לרעיון הקמת ה”פאמפטרק”- פארק אפניים פתוח, כייפי ויפה במיוחד.

מאז עברה כבר כמעט שנה ואנו עובדים על הקמת הפארק, ואני מוצאת את עצמי מקימה עמותה ורושמת אותה ברשם העמותות, פותחת חשבון בנק, מקימה דוכני התרמה, נפגשת עם מנהלי חברות, מנהלת מו”מ מול ספקים וקבלנים, וכל זאת יחד עם קבוצה אדירה של חברים, כולנו רתומים למשימה הזאת  ב 100% יחד עם העבודה השוטפת, המשפחה וכל ההתחייבויות הרגילות שלנו.

בימים אלו פתחנו קמפיין האדסטרטר בכדי לגייס כסף מהציבור. מדובר על סכום שווה ערך ל 10% מסך עלות הפארק. את השאר אנחנו מגייסים מחברות מסחריות ומהמשפחה.

מדובר בפרויקט יוצא דופן מאחר ותמיד מי שמקים פארק כזה יהיה עירייה או מועצה מקומית, וכאן מדובר בתושבים עצמם. זה ייחודי מאוד ואין לזה אח ורע בארץ.

הקמפיין שלנו יסתיים בסוף חודש ינואר 2015

הגיוס הכללי ימשך עוד

והפארק יוקם באביב 2015

שיהיה לכולנו בהצלחה

https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=12194

עוד מהבלוג של mayadror

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה