הבלוג של מאיה כהן בן שלוש

מאיה בארץ הפלאות

אישה, ישראלית, נשואה ל ד', אמא ל 3 ילדים, הגדול, המתבגרת והקטנה. אני מרצה בתחום התפתחות רוחנית. בלוגרית בסלונה עובדת ברשת ערוץ 13 אני אוהבת לכתוב את החיים. אתם.ן יותר ממוזמנות ומוזמנים להציע לי חברות בפייס, אני חיה שם... +עוד

אישה, ישראלית, נשואה ל ד', אמא ל 3 ילדים, הגדול, המתבגרת והקטנה. אני מרצה בתחום התפתחות רוחנית. בלוגרית בסלונה עובדת ברשת ערוץ 13 אני אוהבת לכתוב את החיים. אתם.ן יותר ממוזמנות ומוזמנים להציע לי חברות בפייס, אני חיה שם וגם כאן. תודה והמון אהבה ממני.

עדכונים:

פוסטים: 59

החל מפברואר 2011

יודעות שיובל כספין מארח בביתו מפגשי נשים? וגם אתן יכולות להגיע אל ביתו יחד עם חברות ולחוות ערב עשיר בגוונים וטעמים, איך מגיעים לבית של יובל? כל הפרטים בפנים…

10/09/2017

הי,

מה שלומך?

אנשים זה כל הסיפור, אני אוהבת סיפורים ואוהבת אנשים ולכן החלטתי לכתוב הפעם את הסיפור על “פרפקט הרצאות” או יותר נכון על האיש שיודע להלביש, את ההרצאה והאומן, לאירוע המושלם שאת  מארגנת.

את בני אני מכירה דרך ענבל, אשתו, אנחנו חברות דרך אחיה בועז, כולנו מכירים מרמת גן, מתקופת הנעורים. בנוסף אני מיוצגת כמרצה בסכנות של בני, עד כאן, גילוי נאות, להפעם.

את פרקט הרצאות הקים בני שייט, אחרי שנים של חיפוש עצמי ועיסוק לא מבוטל בתחום הפקות, אחרי שאשתו ענבל הקימה בעצמה את העסק  “פרפקט אופיס”, אחרי שנים כשכירה ואימא ל 3 דאז(בינתיים התווסף להם ילד למשפחה, ילד שאימצו לביתם ולחיקם), החליטה שהיא רוצה להיות עצמאית, עסק שהיא מפעילה שנים מהבית, כך יכולה לשלב את גידול הילדים לצד פרנסה עצמאית ומימוש עצמי.

בינתיים בני הבין שיש לו ים של קשרים ושהוא טוב בחיבורים, הוא הבין כי קיים צורך בשוק במרצים, בידע זמין, בסדנאות לעובדים עבור ימי עיון, שיש צורך בהעשרה ויש המון מרצים נפלאים עם סיפורים מרתקים וידע חשוב ביותר שלא ניתן לשמוע ולחוות במקומות אחרים.

אז הוא חשב על הכל וחיבר את כל הפלוסים ויצא לו פרפקט הרצאות. הוא הקים את הסכנות שלו בשנת 2012.

הוא מכיר כל כך הרבה אנשים בענפים שונים, מחובר למנהלות ומנהלי משאבי אנוש ולגופים רבים ואף מסייע ביציקת תכנים לאירועים השונים. מתוך הבנת המערכות וצבירת הניסיון שיש לבני עם צרכי השוק, ההתפתחות המהירה והשינויים שאנו עדים אליהם יוצרים צורך להישאר מעודכנים במקומות עבודה. הרצאות הן דרך להעניק ידע לעובדים וגם אפשרות בימים מיוחדים להעלת מודעות “יום אלימות נגד נשים”  ולהביא מידע חדשני וסיפורים מעוררי השראה וכמו כן גם בידור.

וכך לאט, לאט אסף לארסנל שלו מאות מרצים, מן השורה הראשונה ואת ההרצאות המרתקות שיש בשוק, הדס שטייף   בהרצאתה “פשיעה מינית בישראל”, יובל כספין “מפגשי נשים בביתו” ועוד רבים וטובים.

21367046_1628093283879716_4396620848489228370_o

בני ודר’ רפי קישון 

בני דואג להתעדכן כל הזמן במרצים חדשים שנולדים וגם מארגן עבורם  הרצאות חשיפה.

הוא מנהל קבוצה בפייס בשם – חוגי בית בישראל- מוזמנות ומזמנים להצטרף, חושף שם מרצים והרצאות, מעלה נושאים לדיונים ומידע מעניין.

בני מצטיין בהתאמת ההרצאה או המופע המתאים לערב או ליום עיון שמתארגן במשרד, או בחוגי בית.

יובל כספין ובני שייט פאמפרפקט הרצאות

בני ויובל כספין

אז אם אתם מחפשים הרצאות מעניינות, רעיונות לערב מיוחד שאתם מארגנים, יש לכם.ן חוגי בית או סתם בא לכם.ן להרים ערב חברים,עם תוכן מעניין , אתם מוזמנים ומוזמנות לפנות לבני, הוא יעזור לכם בשמחה ולכם יישאר רק לקבל מחמאות.

תודה,

 מאיה

עוד מהבלוג של מאיה כהן בן שלוש

תנוחי, אחותי, תנוחי....

הי מה שלומך? לא כתבתי פה שנים ויש להוסיף שגם לא בשום מקום במיוחד, בזמנו כשפתחתי את הבלוג לא ממש הבנתי מה אני עושה אבל הרגשתי שאני חייבת לכתוב ועכשיו אחרי כמה שנות גלות כתיבתית שהילדים קצת גדלו יש לי המון זמן, אפילו מנוחת...

תגובות

פורסם לפני 4 years

נשות הועד

טוב אז במקום לשבת ולראות דה וויס, (אופס), אקס משהו או במקום ללמוד על הפילוסופים הגדולים (ובעיות המוסר שהם העלו) למבחן הקרב ובא, אני עמוק בענייני הוועד ובמקרה שהיה השבוע. מחר שביתה, כל תלמידי רמת גן (כמעט כולם )יתחילו את...

תגובות

פורסם לפני 4 years

" יתומה חסרת מנוח "

הי מה קורה? באמת שאני מתעניינת בכן ורוצה לדעת מה שלומכן, איך עבר החופש המאוד גדול? אז זהו שאני רק עכשיו מתחילה לנשום, מאוגוסט שלושתם היו בבית, אין צורך להוסיף נכון? אז לא , רק אציין בקטנה שזה שנתנו לנו כמה ימי חסד להתארגן...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה