הבלוג של מאיה כהן בן שלוש

מאיה בארץ הפלאות

אישה, ישראלית, נשואה ל ד', אמא ל 3 ילדים, הגדול, המתבגרת והקטנה. אני מרצה בתחום התפתחות רוחנית. בלוגרית בסלונה עובדת ברשת ערוץ 13 אני אוהבת לכתוב את החיים. אתם.ן יותר ממוזמנות ומוזמנים להציע לי חברות בפייס, אני חיה שם... +עוד

אישה, ישראלית, נשואה ל ד', אמא ל 3 ילדים, הגדול, המתבגרת והקטנה. אני מרצה בתחום התפתחות רוחנית. בלוגרית בסלונה עובדת ברשת ערוץ 13 אני אוהבת לכתוב את החיים. אתם.ן יותר ממוזמנות ומוזמנים להציע לי חברות בפייס, אני חיה שם וגם כאן. תודה והמון אהבה ממני.

עדכונים:

פוסטים: 58

החל מפברואר 2011

הסיפור הזה אמיתי, למרות שהוא נשמע יותר בכיוון של ‘קריוס ובקטוס’ בגלל השמות, לא יאומן אבל אמיתי, הכתבה מעידה על ההתנהלות המושחתת מתחת לאף של כבוד שר הבריאות.

11/01/2017

ראיתן/ם את נס בבצ’יק? אם לא ראיתם אתם חייבים, נס כזה לא קורה בכל יום, או שכנראה שכן! כן קורה כל יום.

בבצ’יק החמוד והתמים הוא עוזרו האישי של ליצמן שר הבריאות. כבוד השר נראה כמו דרדסבא עייף וחביב.

לבבצ’יק יש חבר טוב, לחבר קוראים רייניץ והוא מאכער וכותב ראשי בעיתון החצר של כבוד השר.
ביבי משפח את עוזר שר הבריאות (צילום מסך)

“המודיע”  הוא  עיתון  חרדי והוותיק ביותר בארץ.

עד כה סבבצ’יק, נכון?

אז זהו שלא, כי לכולם יש חברים בכל מיני מקומות וקשרים, אבל את אלו שעושים על הגב שלנו סיבוב, מנצלים את הכוח שנמצא חזק בידיים שלהם, אנשים שאילו היו פועלים לטובת הציבור דברים היו זזים אחרת, אבל שרואים את הכתבה מבינים את המשפט הזה “כל אחד דואג לכיסא שלו” או יותר נכון לומר “לכיס”.

השר ליצמן לא משדר שותפות לתרמית הזו, אני גם לא יכולה לכתוב עליו שהוא שותף, או משחק אותה הכי ישר בעולם.

הדובר של ליצמן בתגובתו מסר כי השר נפגש עם כל גורם המעוניין להפגש איתו, ואני שואלת, באמת? עם כל מי שרוצה ? או עם כל מי שבבצ’יק רוצה? או מי שרייניץ ממליץ? או שיש עוד מאכערים כאלו רבים לבבצ’יק?

מסריח שם, בפגישה של רייניץ עם אנשי חדשות ערוץ 2, (ללא ידיעתו) הוא ממש חושף את השקר ואומר להם “אתם יודעים איך זה עובד” ודורש שתי מעטפות שבתוך כל אחת  2000 ש”ח.

בבצ’יק מעדכן תוך כמה ימים העניין יטופל ותתקבלו לפגישה עם השר,  אנשים שמציגים חברה שיקרית, (אף אחד לא בדק את זה ) העיקר לגלגל מעטפות עם כסף,  יש לבבצ’יק הרבה פיות להאכיל…

תוך שבוע וחצי יש להם פגישה עם כבוד השר!

יש אנשים בארץ שלנו שמנסים לקדם רעיונות, תרופות, בעיות של חולים, בעיות שמעולם לא נגעו בהם, בירוקרטיות שצריך לשנות ואף אחד לא מתייחס אלהם, פשוט הם לא מכירים את בבצ’יק.

אבל מי שמשלם לרייניץ מגיע לשולחן של ליצמן תוך שבוע, סתם לדסקס, לקבל או ירוק באויר, למה? עבור מוצר לעישון חדש. השר למשרד הבריאות  עסוק בעיניניו של בבצ’יק ולא בעניינים החשובים באמת, כי משהו מנהל לו את הל”ז,  זה לא נראה לכבוד השר בזוי, להפגש עם אנשים בעלי חברה שרוצה להכניס מוצר כלי לעישון, על זה הוא מבזבז את זמנו היקר?

אני גם לא מאמינה למה שקורה שם במשרד, שומעים את המזכירה צועקת בהתלהבות “ממש נס שהתבטלה לשר פגישה, נס חנוכה ממש!” והם אומרים, “קול באישה ערווה”, אני לוקחת את זה למקום של “קול המזכירה המסגירה”, הגיוני שבמשרד של שר הבריאות תבוטל פגישה ובמקומה תיכנס ישיבה עם אנשים פרטיים שרוצים להכניס מוצר המזיק לבריאות הציבור? אולי יש משהו יותר דחוף במקום?

הגיוני, זה אפילו מבחינתם בגדר “נס”, אבל אני מכירה ניסים אחרים , או אנשים שזקקוקים לניסים, ממש, או כאלה ששיחה עם ליצמן ממש תוכל לעזור להם.
ליצמן והג'אנק פוד (צילום מסך)

אחרי שהמתחזים מהתחקיר יוצאים מהפגישה עם ליצמן, הם מקבלים טלפון מרייניץ המאכער המבשר כי הכל תקין ואין בעיות, תביאו ת’מוצר לארץ, נאשר לכם.

התחקירנית שואלת “ומה בבצ’יק אמר?” ,  אז רייניץ עונה לה כילד נלהב, “נו,  הוא אמר שאת הקליינטים שלי הוא לעולם לא ידפוק, חה חה חה..”.

הסיפור הזה אמיתי, למרות שהוא נשמע כמו קריוס ובקטוס בגלל השמות, עדיין הסיפור אמיתי, הכתבה מעידה על ההתנהלות המושחתת מסביב לשר, אין לי ספק שהמזכירה יודעת מה קורה עם רייניץ, אין לי ספק שהנשים שעובדות בעיתון “המודיע” יודעות מה הולך, אין לי ספק שכולם מסביב יודעים.

לפני קום המדינה והרבה לפני התנועה הציונית ושהפכנו להיות חילוניים, כל היהודים היו חרדים, דתיים, בכל מדינה היהודים שמרו על מסורת, דבר אחד החזיק אותנו, חיי הקהילה היהודית, כולם עזרו לכולם גם אם זה היה בענייני מרמה, העיקר שזה לטובת רווחת הקהילה.

כנראה משהו נשאר מפעם וככה עוזרים למקורבים ולמשלמים וכולם גוזרים קופונים על חשבון בריאות האזרח, אין תכניות עתידיות, כי כל הרוב עסוק בכיסא שלו וכמה הוא ירוויח.

בכל זאת, אין לי ארץ אחרת.

תודה,

מאיה.

עוד מהבלוג של מאיה כהן בן שלוש

תנוחי, אחותי, תנוחי....

הי מה שלומך? לא כתבתי פה שנים ויש להוסיף שגם לא בשום מקום במיוחד, בזמנו כשפתחתי את הבלוג לא ממש הבנתי מה אני עושה אבל הרגשתי שאני חייבת לכתוב ועכשיו אחרי כמה שנות גלות כתיבתית שהילדים קצת גדלו יש לי המון זמן, אפילו מנוחת...

תגובות

פורסם לפני 4 years

נשות הועד

טוב אז במקום לשבת ולראות דה וויס, (אופס), אקס משהו או במקום ללמוד על הפילוסופים הגדולים (ובעיות המוסר שהם העלו) למבחן הקרב ובא, אני עמוק בענייני הוועד ובמקרה שהיה השבוע. מחר שביתה, כל תלמידי רמת גן (כמעט כולם )יתחילו את...

תגובות

פורסם לפני 4 years

" יתומה חסרת מנוח "

הי מה קורה? באמת שאני מתעניינת בכן ורוצה לדעת מה שלומכן, איך עבר החופש המאוד גדול? אז זהו שאני רק עכשיו מתחילה לנשום, מאוגוסט שלושתם היו בבית, אין צורך להוסיף נכון? אז לא , רק אציין בקטנה שזה שנתנו לנו כמה ימי חסד להתארגן...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה