הבלוג של מאיה כהן בן שלוש

מאיה בארץ הפלאות

אישה, ישראלית, נשואה ל ד', אמא ל 3 ילדים, הגדול, המתבגרת והקטנה. אני מרצה בתחום התפתחות רוחנית. בלוגרית בסלונה עובדת ברשת ערוץ 13 אני אוהבת לכתוב את החיים. אתם.ן יותר ממוזמנות ומוזמנים להציע לי חברות בפייס, אני חיה שם... +עוד

אישה, ישראלית, נשואה ל ד', אמא ל 3 ילדים, הגדול, המתבגרת והקטנה. אני מרצה בתחום התפתחות רוחנית. בלוגרית בסלונה עובדת ברשת ערוץ 13 אני אוהבת לכתוב את החיים. אתם.ן יותר ממוזמנות ומוזמנים להציע לי חברות בפייס, אני חיה שם וגם כאן. תודה והמון אהבה ממני.

עדכונים:

פוסטים: 59

החל מפברואר 2011

אנחנו אומרים לעולם, אנחנו לא אדישים!

18/12/2016

אני לא יכולה לשבת בשקט, לשלוח תרומות זה מעולה, תרומות מגיעות לפליטים כי הכספים כולל כספי האום לא מגיעים לאזרחים הנטבחים.

המלחמה הזאת היא לא מלחמה, היא שואה, כל העולם יושב בשקט, אזרחי העולם רוצים לעזור ואין להם איך להציל בתוך סוריה את האנשים, ילדים וזקנים שאין להם מושיע.

המון סיוע גם מישראלים מגיע לפליטים, וזה מרגש. אבל הרצח ממשיך ומתמשך כבר יותר משש שנים יותר מרבע מיליון בני אדם נרצחו.

אני יודעת שאני קטנה ואין לי הרבה השפעה, אבל בחלקתי שלי אני חייבת להשפיע, אני לא יכולה לראות את התמונות האלו ולא להיזרק לתמונות ההן מההיסטוריה שלנו.

תתבוננו בתמונות, לא מזכיר את תמונות ילדי שואת היהודים?

נכון יש הרבה בעיות בארץ שלי ואני יודעת שהארץ מלאה באנשים טובים, כאלו שמתנדבים, שעוזרים, שמרפאים, שמעבירים מידע ונותנים מעצמם למען הקהילה, התקשורת לא תדבר על זה, היא לא תראה לנו את המעשים הטובים, את ישראל היפה, אבל היא קיימת, אני מכירה המון אנשים, מכירה משפחות שמאמצות ילדים, משפחות אומנה, משפחות מיוחדות, אנשים תומכים באנשים בכל מיני תחומים.

אני עושה את מה שאני יכולה כדי שיהיה טוב לי ולסביבה שלי.

אתמול נכנסתי לקטע כזה שאני צמה מהפייס ביום שני כאות מחאה לזוועה שמתרחשת לא רחוק ממני (יום אחד שלא אבקש לייקים, שלא אחלק לייקים, שלא אפרסם שום מילה, כי להם אין פייס, אין אוכל, אין מים, אין בית, אין חיים.) לא מעניין אותי שהם לא העם שלי, מבחינתי כולנו באנו מאותו מקור ואליו כולנו חוזרים, “כולנו ילדים של החיים” , כולנו קשורים ומחוברים, העולם קטן ומשוגע.

אנחנו, “האזרחית הקטנה”, אסור לי לשתוק, אסור לנו להכנע לתכתיבי הפוליטיקה ולמי שעומד מאחורי הקלעים ומושך בחוטים.

אז בגלל שאני אזרחית אחת קטנה, החלטתי לא להתבייש וללכת עם מה שהלב שלי אמר,   inbarshahak  הציעה שנכין תמונת פרופיל לפייס,  כאות הזדהות וכמחאה שקטה  אז פניתי לחברי Eyal Ohana – qcfa והוא הכין לנו תמונות פרופיל.

 

Pro_Syria_2-3Pro_Syria_2-5Pro_Syria_2-2

אם אתם מרגישים כמונו, כנסו לפייס שלנו ותחליפו תמונת פרופיל, כיום פייס היא מדינת האזרח הקטן, אולי המדינה הגדולה בעולם הרשת, ואנחנו על דגל הפרופיל שלנו מצהירים שאנחנו לא שותקים, עולם תתעורר.

כי אנחנו לא אדישים!

 

תודה.

עוד מהבלוג של מאיה כהן בן שלוש

תנוחי, אחותי, תנוחי....

הי מה שלומך? לא כתבתי פה שנים ויש להוסיף שגם לא בשום מקום במיוחד, בזמנו כשפתחתי את הבלוג לא ממש הבנתי מה אני עושה אבל הרגשתי שאני חייבת לכתוב ועכשיו אחרי כמה שנות גלות כתיבתית שהילדים קצת גדלו יש לי המון זמן, אפילו מנוחת...

תגובות

פורסם לפני 4 years

נשות הועד

טוב אז במקום לשבת ולראות דה וויס, (אופס), אקס משהו או במקום ללמוד על הפילוסופים הגדולים (ובעיות המוסר שהם העלו) למבחן הקרב ובא, אני עמוק בענייני הוועד ובמקרה שהיה השבוע. מחר שביתה, כל תלמידי רמת גן (כמעט כולם )יתחילו את...

תגובות

פורסם לפני 4 years

" יתומה חסרת מנוח "

הי מה קורה? באמת שאני מתעניינת בכן ורוצה לדעת מה שלומכן, איך עבר החופש המאוד גדול? אז זהו שאני רק עכשיו מתחילה לנשום, מאוגוסט שלושתם היו בבית, אין צורך להוסיף נכון? אז לא , רק אציין בקטנה שזה שנתנו לנו כמה ימי חסד להתארגן...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה