הבלוג של Edri Maya

ריכוז בהפרעה

סופרת 'סערה מדברית', לומדת לתואר ראשון, רעיה ואמא במשרה מלאה. מאמינה גדולה ב"תהיה האדם שאתה רוצה לפגוש".

עדכונים:

פוסטים: 78

החל ממאי 2014

היום, אין מגדריות מובהקת, אמא יוצאת לעבוד ומפתחת קריירה ואבא יושב בבית ומגדל את הילדים. זהו עידן פוסט- מודרני, מדינת ישראל מוזמנת להצטרף.

18/07/2017

wall-276741_1920

אני רואה את הכותרות של הימים האחרונים המדברים על התנגדות המדינה בנוגע לאימוץ ילדים לזוגות חד מיניים. וכמו בכל נושא הנוגע לצדק יש לי מה לומר.

ראשית, אפתח את דבריי בהבהרה לכל מי שנרדם שם בכנסת מאז הבחירות האחרונות והזמן קפא לו. תתעוררו! זוהי שנת 2017 אתם חיים היום בעידן פוסט מודרני הבועט בעידן המודרני שתם זמנו. היום, אנו חיים בעידן בו יש משפחות חד הוריות וגם חד מיניות ושניהם מצליחים לתפקד לא רע, תתפלאו. אמא חד הורית מצליחה להעניק לילדיה חינוך, השכלה, חוגים, ביגוד וזה בסדר בעיניי מדינת ישראל למרות שיש לא מעטות שאף מתקשות לעמוד בנטל וזוכות לסיוע מהמדינה אך בכל הנוגע לחד מיניות כולם נכנסים חזרה למערה הפרהיסטורית שלהם מחזיקים ביד מקל וממאנים לצאת.

האם גם פה מדובר בהדתה? האם זה נוגד את הדת ולכן מסרבים?

מדובר פה בזכות הטבעית של האדם להיות הורה בין אם זה גבר עם בן זוגו ובין אם זו אישה עם בת זוגתה “פרו ורבו ומלאו את הארץ” תנו לאנשים לממש את אהבתם גם אם יבחרו לעשות זאת במבחנות בבתי חולים, זו עדיין הבחירה שלהם זו עדיין זכותם הטבעית.

היום, אין מגדריות מובהקת, אמא יוצאת לעבוד ומפתחת קריירה ואבא יושב בבית ומגדל את הילדים וכולם עומדים בזה יפה מאוד, זהו עידן חדש, פוסט- מודרני, אין ערכים מוסכמים, נורמות חדשות צצות מידי יום כפטריות אחר הגשם והעולם ממשיך לדהור קדימה.

מדינת ישראל מוזמנת לעמוד בקצב פן תישאר מאחור- בחושך.

קרדיט תמונה: pinterest

עוד מהבלוג של Edri Maya

תצוגה מקדימה

הבלוגים האבודים שלה.

  "את לא מבינה .זה באמת משמים." אמרה לי אילת סווטיצקי בשיחתנו אתמול בלילה. אחרי שהתפרצתי עליה שעת לילה מאוחרת ללא שום התחשבות בשעה, רק הדחף העז שתפס אותי לנער...

תצוגה מקדימה

אישה ללא הפסקה

"אני חייבת לצאת, אז תבואי עכשיו, יש לי רק כמה דקות " כך היא מאיצה בי להגיע לראיון לפני שהיא רצה אל התור שקבעה למספרה, איילת מצליחה לדחוק לתוך לוח הזמנים העמוס שלה גם כמה דקות...

תגובות

פורסם לפני 4 years

חמותי ואני - סיפור אהבה

   בבקשה בלי הרמת גבות ,אין פה שום נימה של הומור, בחיי, סיפור אהבה. חוץ מאשר נושא אחד – האוכל, בעלי וילדיי תמיד יטענו שהיא מבשלת טוב יותר ממני, אופה טוב יותר ממני, וזוהי...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה