הבלוג של Edri Maya

ריכוז בהפרעה

סופרת 'סערה מדברית', לומדת לתואר ראשון, רעיה ואמא במשרה מלאה. מאמינה גדולה ב"תהיה האדם שאתה רוצה לפגוש".

עדכונים:

פוסטים: 79

החל ממאי 2014

“הנסיך הקטן”, ספרו הנודע של אנטואן דה סנט אכזופרי, הוא יצירה מעוררת מחשבה המעלה שאלות על הקיום האנושי, על אהבה וחברות, ילדות ובגרות ועל מהי “בעיה רצינית” ומה פחות, כעת, בעיבוד למחזה הפונה אל ילדים ומבוגרים כאחד.

01/11/2016

“מה שעושה את המדבר יפה, אמר הנסיך הקטן, הוא באר הנחבאת בו אי-שם..”

Ha Nassih Ha Katan-P-0285R

תאטרון דימונה הוא מעיין הנובע בפנינה הדרומית דימונה. הלכתי לצפות בהצגה הנסיך הקטן עם בני בן ה-5 והוקסמתי מההצגה בדיוק כמוהו אם לא יותר, מהרגע שדרכה כף רגלנו בתאטרון החלה החוויה: הצופים החלו את המסע בחלל הגלריה בה הוצבה תערוכה ייחודית להצגה, בהמשך, צעדנו דרך מסדרון צר המחבר בין התערוכה לאולם התאטרון, בו התגלה לעינינו המדבר ואז נכנסו היישר לאותו לילה בו הכל התחיל. סוף ההצגה לגמרי אינו הסוף לחוויה, הקהל הוחזר דרך המסדרון אל הגלריה, שם עברנו סדנה והשלמנו את המסע המופלא.

טייס מתרסק עם מטוסו במדבר, באמצע הלילה. אין איש במרחק עצום. לפתע מגיחה מן החושך דמות פלאית של ילד: “הנסיך הקטן”. הוא מבקש מהטייס לצייר לו כבשה. עכשיו הם שניים במדבר רחב-ידיים ולהם מימייה אחת בלבד. הם מתקרבים ונקשרים זה לזה.

“הנסיך הקטן”, ספרו הנודע של אנטואן דה סנט אכזופרי, הוא יצירה מעוררת מחשבה המעלה שאלות על הקיום האנושי, על אהבה וחברות, ילדות ובגרות ועל מהי “בעיה רצינית” ומה פחות, כעת,  בעיבוד למחזה הפונה אל ילדים ומבוגרים כאחד.

מה מחפש הנסיך הקטן במדבר? האם ישוב אל השושנה שלו, שמחכה לו? האם יצליח הטייס לתקן את המטוס לפני שייגמרו להם המים? ומה יקרה כשיגיע הרגע להיפרד?

צוות שחקני

צוות השחקנים- הנסיך הקטן.

על אף שההצגה מיועדת לבני 6 ומעלה יחד עם הוריהם אני גאה לספר שבני בן ה- 5 ישב מרותק במהלך כל ההצגה והצליח לחוות בהתרגשות רבה את מסעו של “הנסיך הקטן”. צוות שחקנים מוכשרים ומרגשים, בימויי מקצועי של אורי וידיסלבסקי ונעמה שפירא הותירו אותי נפעמת מההצגה שהייתה לא פחות מחוויה עבורי ועבור הבן שלי.

הצגה מלאת קסם, מלווה במוסיקה ססגונית, וידיאו-ארט ושפה תאטרונית ייחודית הנוגעת בנימי הלב.

להניע רכבים ולהגיע דרומה, מומלץ בחום.

עוד מהבלוג של Edri Maya

תצוגה מקדימה

הבלוגים האבודים שלה.

  "את לא מבינה .זה באמת משמים." אמרה לי אילת סווטיצקי בשיחתנו אתמול בלילה. אחרי שהתפרצתי עליה שעת לילה מאוחרת ללא שום התחשבות בשעה, רק הדחף העז שתפס אותי לנער...

תצוגה מקדימה

אישה ללא הפסקה

"אני חייבת לצאת, אז תבואי עכשיו, יש לי רק כמה דקות " כך היא מאיצה בי להגיע לראיון לפני שהיא רצה אל התור שקבעה למספרה, איילת מצליחה לדחוק לתוך לוח הזמנים העמוס שלה גם כמה דקות...

תגובות

פורסם לפני 5 years

חמותי ואני - סיפור אהבה

   בבקשה בלי הרמת גבות ,אין פה שום נימה של הומור, בחיי, סיפור אהבה. חוץ מאשר נושא אחד – האוכל, בעלי וילדיי תמיד יטענו שהיא מבשלת טוב יותר ממני, אופה טוב יותר ממני, וזוהי...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה