הבלוג של Edri Maya

ריכוז בהפרעה

סופרת 'סערה מדברית', לומדת לתואר ראשון, רעיה ואמא במשרה מלאה. מאמינה גדולה ב"תהיה האדם שאתה רוצה לפגוש".

עדכונים:

פוסטים: 78

עוקבים: 40

החל ממאי 2014

החופש הגדול בשיאו ואנחנו ההורים מחפשים תעסוקה הולמת לילדינו, אחרי אינסוף ימי כייף בבריכה או בים, מומלץ לשלב גם כמה פעילויות חינוכיות ומאתגרות. מוזיאון הילדים של באר שבע מספק מרחב עצום של למידה חווייתית, רכישת ידע דרך סקרנות טבעית, כייף והנאה, ומבטיח שעות של בילוי משפחתי. זהו המוזיאון הראשון בארץ, בו המתחמים הם רב-גילאים ותוכננו במטרה לספק עניין משותף למשפחות שלמות יחד, על מנעד הגילאים הרחב של ילדיהן.

30/07/2016

החופש הגדול בשיאו ואנחנו ההורים מחפשים תעסוקה הולמת לילדינו, אחרי אינסוף ימי כייף בבריכה או בים, מומלץ לשלב גם כמה פעילויות חינוכיות ומאתגרות. ביקרתי עם שלושת בניי בלונדע בבאר שבע. YP2_5276 (1)

מוזיאון הילדים של באר שבע מספק מרחב עצום של למידה חווייתית, רכישת ידע דרך סקרנות טבעית, כייף והנאה, ומבטיח שעות של בילוי משפחתי. זהו המוזיאון הראשון בארץ, בו המתחמים הם רב-גילאים ותוכננו במטרה לספק עניין משותף למשפחות שלמות יחד, על מנעד הגילאים הרחב של ילדיהן.

המוזיאון הוא בילוי אידאלי לימי הקיץ החמים. על פני 3 קומות גדולות וממוזגות, בשטח כולל של 4,000 מ”ר, פזורים שמונה מרחבי ידע בהם למעלה מ-50 מייצגים ומתקנים שונים ומפתיעים, וכוללים משחקי חוץ ופנים. בקיץ יפעל הלונדע במתכונת מיוחדת. מה-24/7, מציע המוזיאון פעילות אחר הצהריים שונה ומיוחדת. בימי שני ייהנו המבקרים מפעילות בנושא אמנות, סדנאות יצירה לכל המשפחה. בשלישי משפחתי ילדים יכולים להגיע עם הוריהם לערב של פעילות משפחתית מגבשת וארוחה, בימי רביעי תתקיים פעילות של שעת סיפור וסדנת תאטרון לסירוגין ובימי חמישי ‘לילה במוזיאון’ בסיור לילי מוזמנים הורים וילדים לעלות על עקבותיהם של גמדי הלונדע.

את הפעילויות במקום מלווים מדריכים שמסבירים את מה צריך לעשות בכל מתקן ועונים בחיוך ובסבלנות לילדים וגם להורים.

תמונה 1

בני בן החמש התרגש מאוד מפעילות בסגנון משימה בלתי אפשרית בו היה צריך לחצות חדר המסומן בלייזר הוא התכופף והתגלגל ברחבי החדר עד אשר צלח את המשימה בזמן שהיה אמור לעמוד בו.

גם בן השש עשרה שלי השתתף בתחרות במסלול הריצה מול אחיו כשבסוף המסלול הם לוחצים על לחצן גדול המסמן את זמן הריצה, כך שטווח הגילאים אכן רחב, אני באופן אישי ממליצה עד גיל 12 כדי שבאמת כולם ייהנו מכל הפעילויות שיש למתחם להציע.

אנחנו נהנינו מאוד וממליצים בחום להגיע עם כל המשפחה, היה בילוי פעיל ומלא בצחוק ושעשוע. את רועי בן החמש גררתי בכוח החוצה הוא נהנה מכל פינה במקום והיה מוכן לחזור שוב ושוב על המתקנים שבמקום.

כניסה ללונדע מוקטן (1)

צירפתי עבורכם קישור לאתר של הלונדע

תיהנו!

 

עוד מהבלוג של Edri Maya

תצוגה מקדימה

הבלוגים האבודים שלה.

  "את לא מבינה .זה באמת משמים." אמרה לי אילת סווטיצקי בשיחתנו אתמול בלילה. אחרי שהתפרצתי עליה שעת לילה מאוחרת ללא שום התחשבות בשעה, רק הדחף העז שתפס אותי לנער...

תצוגה מקדימה

אישה ללא הפסקה

"אני חייבת לצאת, אז תבואי עכשיו, יש לי רק כמה דקות " כך היא מאיצה בי להגיע לראיון לפני שהיא רצה אל התור שקבעה למספרה, איילת מצליחה לדחוק לתוך לוח הזמנים העמוס שלה גם כמה דקות...

תגובות

פורסם לפני 3 years

חמותי ואני - סיפור אהבה

   בבקשה בלי הרמת גבות ,אין פה שום נימה של הומור, בחיי, סיפור אהבה. חוץ מאשר נושא אחד – האוכל, בעלי וילדיי תמיד יטענו שהיא מבשלת טוב יותר ממני, אופה טוב יותר ממני, וזוהי...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה