הבלוג של Edri Maya

ריכוז בהפרעה

סופרת 'סערה מדברית', לומדת לתואר ראשון, רעיה ואמא במשרה מלאה. מאמינה גדולה ב"תהיה האדם שאתה רוצה לפגוש".

עדכונים:

פוסטים: 78

החל ממאי 2014

הצעד הראשון הוא תמיד קשה, תמיד רועד ממש כמו צעדיו הראשונים של פעוט אך עם אמונה פנימית בעצמנו אין לי ספק בכלל שכל אחד יכול להצליח אנחנו לא זקוקים למשענת חיצונית, אלא למשענת פנימית לדעת ולהבין את החוזקות שלנו, לדעת שכל בני האדם שווים ולא משנה באיזו עמדת מפתח נמצא זה העומד מולך.

03/09/2015

djfdklj (1)

התחלות.

יש לי המון מה לומר לגבי התחלות, כולם מכירים את האמרה הזו של דלת נסגרת נפתח חלון או שמא זה נסגרת דלת נפתחות מאה דלתות? לא זוכרת. אבל זה לא משנה.

התחלות ,מקומות חדשים ,נוף זר ולא מוכר מביאים איתם צעדים מהוססים, חששות, דאגות, אך גם ציפייה ותקווה לדברים טובים שיבואו. ראש השנה שמתקרב ובא גם הוא התחלה, ולמעשה סיומה של תקופה , סגירת מעגל וצעד ראשון לקראת שנה חדשה והדברים ששנה זו טומנת בחובה. ראש השנה יכול להיות הזדמנות נהדרת גם לעצמנו על מנת להניח בצד את משקעי העבר, עיסוקים או אנשים שלא עשו עמנו חסד, להביט פנימה אל תוך תוכנו ולראות מה עוד אנו יכולים להוציא מעצמנו אלו דברים נפלאים צימחנו בתוכנו בשנה שחלפה ונרצה להפריח החוצה בשנה הבאה?

beautiful sunset

התחלה היא דף לבן עליו נמשיך ונכתוב את סיפור חיינו, זהו הפרק הבא בו נבחר בדמויות שילוו אותנו בהמשך, לא משנה באיזה צבע נבחר לכתוב את המילים אלא אלו דמויות נבחר שיהיו שם, איך נמקם אותם?  ההתבוננות הזו פנימה היא תרופה נפלאה לנשמתו של האדם, הבחירה עצמה מעידה על מוכנות לצמיחה וניקיון של הנפש.

הצעד הראשון הוא תמיד קשה, תמיד רועד ממש כמו צעדיו הראשונים של פעוט אך עם אמונה פנימית בעצמנו אין לי ספק בכלל שכל אחד יכול להצליח אנחנו לא זקוקים למשענת חיצונית, אלא למשענת פנימית לדעת ולהבין את החוזקות שלנו, לדעת שכל בני האדם שווים ולא משנה באיזו עמדת מפתח נמצא זה העומד מולך, לא משנה העושר והחומריות אלא הרוח הפנימית והאמונה העצמית אלו הם הכלים היחידים שתזדקקו להם אי פעם בחייכם אלו יעניקו לכם כוחות פנימיים להתמודדות עם מצבים שונים מבלי שיהיה לכם הצורך בתמיכה חיצונית של האחר, תאמינו בעצמכם יש אלפי פסגות שמחכות לכם עם בואה של השנה החדשה, לכו תכבשו אותם.

אני מאחלת לכולכם שנה טובה

וכלים חזקים יציבים שיביאו אתכם להתחלות קלות ומוצלחות.

 

 

 

עוד מהבלוג של Edri Maya

תצוגה מקדימה

הבלוגים האבודים שלה.

  "את לא מבינה .זה באמת משמים." אמרה לי אילת סווטיצקי בשיחתנו אתמול בלילה. אחרי שהתפרצתי עליה שעת לילה מאוחרת ללא שום התחשבות בשעה, רק הדחף העז שתפס אותי לנער...

תצוגה מקדימה

אישה ללא הפסקה

"אני חייבת לצאת, אז תבואי עכשיו, יש לי רק כמה דקות " כך היא מאיצה בי להגיע לראיון לפני שהיא רצה אל התור שקבעה למספרה, איילת מצליחה לדחוק לתוך לוח הזמנים העמוס שלה גם כמה דקות...

תגובות

פורסם לפני 4 years

חמותי ואני - סיפור אהבה

   בבקשה בלי הרמת גבות ,אין פה שום נימה של הומור, בחיי, סיפור אהבה. חוץ מאשר נושא אחד – האוכל, בעלי וילדיי תמיד יטענו שהיא מבשלת טוב יותר ממני, אופה טוב יותר ממני, וזוהי...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה