הבלוג של Edri Maya

ריכוז בהפרעה

סופרת 'סערה מדברית', לומדת לתואר ראשון, רעיה ואמא במשרה מלאה. מאמינה גדולה ב"תהיה האדם שאתה רוצה לפגוש".

עדכונים:

פוסטים: 79

החל ממאי 2014

מאיה אדרי

ימי מלחמה…

כל אזעקה זורקת אותי לינואר 1991 מסיכות אב”כ, סדאם חוסיין, איזור ו’, ניילונים, שימורים והמון לחץ!

לא יכולה לשמוע את האזעקות האלה.

היום אני אימא לשלושה והדאגה היא אחרת ,אין פה רק טראומה מאזעקות, יש גם חרדה עצומה לשלושת האוצרות שלי.

להיות דרומית בימים האלו זה פשוט בלתי נסבל,בנוסף לאיומי הטילים אנחנו גם נתונים להתלהמותם של שבטי הפזורה סביבנו המאיימים עלינו בכבישים המובילים לערים סמוכות, אבנים, מלכודות אש…נורא!! אני אומנם רחוקה יחסית מאזור מוכה הטילים ,אך מקום מגוריי מהווה מטרה עסיסית לגורמים העוינים לכן הם לא מפסיקים לכוון לכאן ,נשמעו פה יותר משמונה אזעקות ,כל אזעקה אני שואגת לאוצרות לרוץ לממ”ד אם פספסו את האזעקה הם לא יפספסו את שאגת אמם הלביאה.

מידי פעם הם מסתקרנים לצאת החוצה טרם חלפו להם 10 הדק’ ,הפרעת קשב אתם יודעים ,הסקרנות והאדרנלין מטריפים אותם בימים אלה…

“בואו הנה”!!!! אני שולחת לעברם שאגה נוספת..

כשהם חוזרים אליי מאוכזבים עד עמקי נשמתם אני מכה בהם הרצאה על חשיבות ההישארות במקום מוגן.

לא פשוט.

לגביי, הבנתי כבר שלוקח לי המון זמן להירגע לאחר הישמע האזעקה מצאתי שמוזיקה עוזרת (תמיד עזרה לי) להירגע ולכן זה מה שאני עושה, מתחברת ל”פלייליסט” שלי עד שאני נרגעת.

כל שריקת רוח, משאית חולפת, מוזיקה מתכניות ילדים ולפעמים סתם הראש משמיעים לי קולות אזעקה מכניסים אותי ל”סטרס” רגעי עד שאני מבינה שזה לא זה..

הילדים נראים בסדר ,מתנהגים בסדר, שואלים שאלות ומקבלים תשובות.

הקטנצ’יק שלי לא אוהב את הריצות לממ”ד ולכן אני תמיד משחקת איתו שם ,מנסה להסתיר עד כמה שאפשר את הטראומה שלי.

לא פשוט כבר אמרתי? הילדים שלי חווים משהו שילד בלונדון או ארה”ב או כל מקום אחר בעולם לא חווה, אין להם חופשת קיץ במקום חופשה יש להם מצור, הילדים שלנו במצור.

————————————————–

לכולנו יש לוחמים בעזה..בנים, דודים, אחים, בעלים, קרובים, שכנים, גם לי יש, בחור מדהים שרק נחת מטיול שלאחר צבא וכבר בנתב”ג המתין לו צו 8 שמקפיץ אותו להילחם על האדמה אליה הוא שב.

והוא נלחם.

והלב דואג.

הלב דואג על כולם.

לא אוהבת מלחמות, אבל גם לא אוהבת את המצב הזה שמדינה שלמה נקלעה אליו בידי ארגון טרור, שזורע טרור על ערי ישראל , מצטרפים אליו תומכים נלהבים מכנסת ישראל ,שאת שמם אני מניחה כבר אין צורך לציין הם שגורים בפי כל ועל קיר כל פייסבוק.

 אני מצדיעה לכל חיילי צה”ל על חייליו, מפקדיו באוויר, בים וביבשה ,שברגעים אלה ממש נלחמים בגבורה על השקט והביטחון של מדינת ישראל.

תחי מדינת ישראל!! 

 

 

 

 

 

 

עוד מהבלוג של Edri Maya

תצוגה מקדימה

הבלוגים האבודים שלה.

  "את לא מבינה .זה באמת משמים." אמרה לי אילת סווטיצקי בשיחתנו אתמול בלילה. אחרי שהתפרצתי עליה שעת לילה מאוחרת ללא שום התחשבות בשעה, רק הדחף העז שתפס אותי לנער...

תצוגה מקדימה

אישה ללא הפסקה

"אני חייבת לצאת, אז תבואי עכשיו, יש לי רק כמה דקות " כך היא מאיצה בי להגיע לראיון לפני שהיא רצה אל התור שקבעה למספרה, איילת מצליחה לדחוק לתוך לוח הזמנים העמוס שלה גם כמה דקות...

תגובות

פורסם לפני 5 years

חמותי ואני - סיפור אהבה

   בבקשה בלי הרמת גבות ,אין פה שום נימה של הומור, בחיי, סיפור אהבה. חוץ מאשר נושא אחד – האוכל, בעלי וילדיי תמיד יטענו שהיא מבשלת טוב יותר ממני, אופה טוב יותר ממני, וזוהי...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה