הבלוג של nurithandelman

Life is a matter of mind if you don't mind it doe

בביולוגי-כבר לא ילדה במנטלי- עוד לא קשישה במצב רוח- שמחה ועליזה ביומיום- עסוקה ומרוצה. ועוד ועוד...

עדכונים:

פוסטים: 95

החל ממאי 2010

חיפוש עבודה בגיל  50 + במסע אל המשרה הנחשקת הבאה

 אישה מודעת, אמא, סבתא, אשת איש, באמצע החיים, בדיוק כשכבר אפשר להתנער ולהסיר מעלי את כל הקשרים הפחות נעימים, את כל ההצקות הקטנות שלא ממש מחויבות המציאות ולהתפנות למצוא את המשרה הנחשקת לעשור הבא.

 בארץ הלא נודע, התערבבו להם פנטזיות עם משאלות לב, אינטרוספקציה עם תהיות קוליות, בחינה של המציאות, השתנות והתאמה מתמשכות וציפיות עם כריות, סתםםםם.

 ברוכת כישורים, נסיון, מוכנות, זמינות, חיבור הדוק למציאות ואופטימיות מרקיעת שחקים יצאתי לדרכי החדשה.

 נטולת תסכולים ולאחר שניטרלתי את מערכת השיפוט האנושי, כן כן, זו שנובעת מכעס, קנאה, שנאה, חוסר הבנה ומנגנוני הגנה, שלחתי לא מעט קורות חיים.

 כל הגרסאות נאמנות ב-100% לנסיון האמיתי שלי, בלי תוספות, בידיעה שהתקלה יכולה בהחלט להפיל כל פיל ובודאי שאותי.

 בדרך אותגרו כל פעם מחדש זמני ראיונות טלפוניים, מוזרות השאלות,מבחנים ובעיקר עד כמה המעביד הגדיר לעצמו מה הוא רוצה מהעובד המיועד.

 לשמחתי זכיתי לאתגרים אינטלקטואליים שפחות הייתי חשופה להם במהלך השנים וצלחתי אותם בכבוד רב, ולאתגרים אמוציונליים שלהם הייתי מוכנה ואפילו נהנתי מחיזוקים חוזרים ונשנים לאיתנותי.

 לכל מחפשי העבודה בגיל ההתפנות (תרתי משמע J ) יש בשורות טובות, נראה כי מעבידים מתחילים להבין את יתרונות הגיל, כמובן בעיקר כשהוא מגיע עם נסיון/ידע/יכולות ורצון.

 ואנחנו, מבינים שהאתמול, כבודו במקומו מונח ולעולם יהיה זכרון טוב או פחות, והמחר הוא תעלומה שיהיה נחמד לפצח בחסות המשרה הבאה, ועל כן מציאת עבודה מאתגרת ועם זאת שנעים לעשות אותה ושכרה בצידה זו המשימה האמיתית ולא:

 *שחזור משרת החלומות שהיתה לך ושאגב בשנים האחרונות שמענו עליה רק קיטורים.

*להראות לעולם כולו כמה חכמים/גיבורים/מוצלחים אנחנו, אגב זה נכון אבל כולנו ככה אז מה הייחוד?

 וכן, מעביד פוטנציאלי יקר, ערוך תאום ציפיות עם המועמד המועדף עליך לפני שאתה משקיע בו מבחנים, ראיונות, זמן ומשאבים אחרים וכן נסה להתמקד במאפיינים העיקריים החשובים לך באמת אצל העובד העתידי היות ולא תוכל מצוא תמהיל מדויק של כל, אבל ממש כל, התכונות שאתה רוצה אז שווה להתמקד ב-5 התכונות החשובות ביותר ולקוות שהן יאפילו על השאר.

וכן מחפש/ת עבודה, הכישורים שלך והתרומה הייחודית שלך אכן ראויים אלא שככל שתמהר למצוא את מי שיודע להעריך ומוכן לשלם כך ייטיב, ועל מנת שלעשות זאת התפזרות היא אחד הדבר שכדאי להמנע מהם.

 מתוך 7 מיליארד בני האדם שחיים איתי בהרמוניה על קליפת הכדור ועדיין מצליחים להפתיע אותי, שוב נוכחתי שדרישות סף שלא נכתבות בתאור משרה חשובות הרבה יותר מאלו שכן, שגיל כרונולוגי הוא אכן גורם משמעותי ושג’ודי ניר מוזס שלום מעולם לא היתה כבדת משקל ובודאי שלא חיפשה עבודה.

 בהצלחה לכולנו.

עוד מהבלוג של Nurit Handelman

כ"ט יום נישואין

26/6/1984  באלף הקודם הרבה לפני שהמציאו את המילה והתופעה מילניום, גם הרבה לפני שהומצא הטלפון הנייד הסלולרי, כשסולרי היה משהו חדשני לגמרי, כשלעבוד 5 שעות היה מכובד, ולהשאיר את הילדים במעון 9 שעות זכה לגינוי בקולי קולות,...

תגובות

פורסם לפני 7 years

יותר קל לחיות רעב, עייף, עם פיספוס של פגישה, שיחת טלפון מאשר בלי ילד-גילוי דעת

חלילה לא שופטת, שלא נדע, לא מעבירה ביקורת, רק מנסה לקבע במודעות... יותר קל לחיות רעב, עייף, עם פיספוס של פגישה, שיחת טלפון מאשר בלי ילד Good Enough הישות המזינה אותנו אלומת האור המאירה את דרכינו היד הנעלמה האוחזת...

תגובות

פורסם לפני 7 years

נפגשנו כך .... מנהרת הזמן... שגרירות ארה"ב בתל אביב ....35 שנים אחורה...

6:30 בבקר, קייץ לוהט ,תחנה מרכזית ישנה, תל אביב, יוני 1979, עולה על אוטובוס קו 4, מבקשת מהנהג להודיע מתי מגיעים לתחנה הקרובה לשגרירות ארה"ב. בעיר הגדולה, נערה אילתית, 16.5  ג'יבוטים ( כפכפי אילת מגומי) שורטס ג'ינס משופשפים ,קרועים,...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה