הבלוג של nurithandelman

Life is a matter of mind if you don't mind it doe

בביולוגי-כבר לא ילדה במנטלי- עוד לא קשישה במצב רוח- שמחה ועליזה ביומיום- עסוקה ומרוצה. ועוד ועוד...

עדכונים:

פוסטים: 95

החל ממאי 2010

נפגשנו כך …. מנהרת הזמן… שגרירות ארה”ב בתל אביב ….35 שנים אחורה…

13/02/2014

6:30 בבקר, קייץ לוהט ,תחנה מרכזית ישנה, תל אביב, יוני 1979, עולה על אוטובוס קו 4, מבקשת מהנהג להודיע מתי מגיעים לתחנה הקרובה לשגרירות ארה”ב.

בעיר הגדולה, נערה אילתית, 16.5  ג’יבוטים ( כפכפי אילת מגומי) שורטס ג’ינס משופשפים ,קרועים, רגליים מלאות שזופות, שיער שטני ,ארוך, פזור, חצי ביטניקית עם תיק תפור משתי כאפיות  אחת אדומה ואחת שחורה.

נהג האוטובוס קורא: “מי שרצה את השגרירות לרדת בתחנה הבאה” ירדתי והלכתי לשגרירות, בדיעבד המיועד ואחיו הלכו אחרי ומדדו את הפולקע’ס השזופים שלי.

עומדים בתור, לפני בחור שחרחר זורק הערות, עוברת שעה, מתחברים וצוחקים על התור, ועל אלו שישנו מלילה קודם בתור . עוברת עוד שעה…אני כבר יודעת שלשחרחר יש חברה אמריקאית ואח שלו שישב עד עכשיו בצד וקרא עיתון מתחלף איתו….

בחור יותר בהיר, הרבה יותר עדין ומנומס, גבוה חתיך, פעם שנייה שהוא כאן, פעם ראשונה לא נתנו לו ויזה.

נכנסים לשגרירות, תהליך ארוך ומיגע, בסופו מקבלים ויזה, כולם שמחים ומתחבקים.

אבא שלהם אומר לחתיך, “נו תזמין אותה לסרט” …

נפגשנו בערב, הלכנו לסרט, ליווה אותי לאוטובוס , לא ביקש מספר טלפון וגם לא נתן….

למחרת אני מטיילת עם אחותי ברחוב אלנבי ופוגשת במקרה, את השחרחר… שואל אותי ” נו איך היה עם אח שלי?” אמרתי לו היה נהדר אבל הוא לא ביקש טלפון וגם לא נתן אז כנראה לא מעוניין.

השחרחר לקח מספר טלפון

And we live happily ever after

עוד מהבלוג של Nurit Handelman

עבודה בגיל 50 +

חיפוש עבודה בגיל  50 + במסע אל המשרה הנחשקת הבאה  אישה מודעת, אמא, סבתא, אשת איש, באמצע החיים, בדיוק כשכבר אפשר להתנער ולהסיר מעלי את כל הקשרים הפחות נעימים, את כל ההצקות הקטנות שלא ממש מחויבות המציאות ולהתפנות למצוא את...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 5 years

כ"ט יום נישואין

26/6/1984  באלף הקודם הרבה לפני שהמציאו את המילה והתופעה מילניום, גם הרבה לפני שהומצא הטלפון הנייד הסלולרי, כשסולרי היה משהו חדשני לגמרי, כשלעבוד 5 שעות היה מכובד, ולהשאיר את הילדים במעון 9 שעות זכה לגינוי בקולי קולות,...

תגובות

פורסם לפני 7 years

יותר קל לחיות רעב, עייף, עם פיספוס של פגישה, שיחת טלפון מאשר בלי ילד-גילוי דעת

חלילה לא שופטת, שלא נדע, לא מעבירה ביקורת, רק מנסה לקבע במודעות... יותר קל לחיות רעב, עייף, עם פיספוס של פגישה, שיחת טלפון מאשר בלי ילד Good Enough הישות המזינה אותנו אלומת האור המאירה את דרכינו היד הנעלמה האוחזת...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה