הבלוג של nurithandelman

Life is a matter of mind if you don't mind it doe

בביולוגי-כבר לא ילדה במנטלי- עוד לא קשישה במצב רוח- שמחה ועליזה ביומיום- עסוקה ומרוצה. ועוד ועוד...

עדכונים:

פוסטים: 95

החל ממאי 2010

26/6/1984 באלף הקודם הרבה לפני שהמציאו את המילה והתופעה מילניום, גם הרבה לפני שהומצא הטלפון הנייד הסלולרי, כשסולרי היה משהו חדשני לגמרי, כשלעבוד 5 שעות היה מכובד, ולהשאיר את הילדים במעון 9 שעות זכה לגינוי בקולי קולות, כשגרושים עוד נחשבו נדירים והגרושים היו “מוקצים” כשעל איידס עוד לא דיברו ומין מוגן היתה צפרדע כחולה עם נקודות ורודות.

26/06/2013

26/6/1984  באלף הקודם הרבה לפני שהמציאו את המילה והתופעה מילניום, גם הרבה לפני שהומצא הטלפון הנייד הסלולרי, כשסולרי היה משהו חדשני לגמרי, כשלעבוד 5 שעות היה מכובד, ולהשאיר את הילדים במעון 9 שעות זכה לגינוי בקולי קולות, כשגרושים עוד נחשבו נדירים והגרושים היו “מוקצים” כשעל איידס עוד לא דיברו ומין מוגן היתה צפרדע כחולה עם נקודות ורודות.

אז , כשללכת על שפת הים נחשב רומנטי ולחכות לחבר עם ארוחת ערב אינטימית נחשב לבילוי מיוחד , כשלנסוע לחו”ל היה ארוע ואם קנית חיתולים חד פעמיים היית שייך למעמד כלכלי גבוהה.

עוד לפני שהמציאות את המילים טייקון ואוליגרך , חודש וחצי אחרי שנולד מארק צוקרברג  והרבה לפני שברית המועצות הפכה להיות אסופה של מדינות עצמאיות לאחר שעברה את תהליך הפרסטרויקה.

אז בדיוק אחרי 5 שנים של הכרות, חברות, פרידות, בילוים, התלבטויות נערכה החופה.

באולמי גלי השרון בכפר סבא, מעל הבריכה, שם לימדתי שחיה ,  לקחתי יומיים חופש כדי להתחתן, חגגנו את האיחוד כשאמא של חברה לוחשת לי באוזן מתחת לחופה שזה עדיין לא מאוחר, כשבדרך לחתונה יעל חברתי עשתה תאונה ( למזלנו לא היו נפגשים בגוף רק ברכוש) עם 180 אורחים שהוזמנו וגם הגיעו, עוטפים באהבה אחד את השני נבענו אמונים.

המוזיקה נבחרה בקפידה והיה רק שיר אחד ב”מזרחית”  רונה.

היה שמח.

אז מה היה לנו  29 שנים, כ”ט – כל טוב, אהבה הערכה, שיתוף פעולה, ילדים מקסימים, חוויות אינספור והרבה תהיות  בעיקר

ש מגיע לי כל הטוב הזה….

בעלי יקירי, אוהבת , מעריכה מאוד את התמיכה,הפירגון, הכתף ( גם את כל הגוף) תשאר מי שאתה ולוואי שנזכה לעוד כ”ט שנים יחדיו .

מאחלת לך הרבה נחת ממני

אישתתך

עוד מהבלוג של Nurit Handelman

עבודה בגיל 50 +

חיפוש עבודה בגיל  50 + במסע אל המשרה הנחשקת הבאה  אישה מודעת, אמא, סבתא, אשת איש, באמצע החיים, בדיוק כשכבר אפשר להתנער ולהסיר מעלי את כל הקשרים הפחות נעימים, את כל ההצקות הקטנות שלא ממש מחויבות המציאות ולהתפנות למצוא את...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 5 years

נפגשנו כך .... מנהרת הזמן... שגרירות ארה"ב בתל אביב ....35 שנים אחורה...

6:30 בבקר, קייץ לוהט ,תחנה מרכזית ישנה, תל אביב, יוני 1979, עולה על אוטובוס קו 4, מבקשת מהנהג להודיע מתי מגיעים לתחנה הקרובה לשגרירות ארה"ב. בעיר הגדולה, נערה אילתית, 16.5  ג'יבוטים ( כפכפי אילת מגומי) שורטס ג'ינס משופשפים ,קרועים,...

תגובות

פורסם לפני 6 years

יותר קל לחיות רעב, עייף, עם פיספוס של פגישה, שיחת טלפון מאשר בלי ילד-גילוי דעת

חלילה לא שופטת, שלא נדע, לא מעבירה ביקורת, רק מנסה לקבע במודעות... יותר קל לחיות רעב, עייף, עם פיספוס של פגישה, שיחת טלפון מאשר בלי ילד Good Enough הישות המזינה אותנו אלומת האור המאירה את דרכינו היד הנעלמה האוחזת...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה