הבלוג של מרטין יועץ משכנתאות

ייעוץ משכנתא למסורבי בנק/ חברת "משכנתא מאושרת"

מרטין יועץ משכנתאות מומחה. טלפון: 0508116397 מייל: [email protected] פקס: 153508116397

עדכונים:

פוסטים: 38

החל מיולי 2018

נשארה לכם משכנתא קטנה יחסית ואתם רוצים לנצל את זה כדי לסגור הלוואות והתחייבויות שקיימות בחשבון הבנק? מצויין, הגעתם בדיוק לכתבה המתאימה לכם. אז בואו

מרטין בוקסדורף

מרטין בוקסדורף

נדבר:

מהי משכנתא לסגירת חובות?

כאשר מדברים על משכנתא לסגירת חובות הכוונה היא למשכנתא שהיא לכל דבר ועניין, כלומר זה לא הלוואה אלא משכנתא במתכונת שאתם זוכרים, כלומר שמאי, שיעבוד הנכס בטאבו, רישום ברשם המשכונות, ביטוחי חיים וכן הלאה. חשוב להבין שהתהליך לוקח בערך חודש ימים ולא מדובר בהלוואה כל שהיא שזה רק עניין של לחתום.

איך עובדת משכנתא לסגירת חובות?

הרעיון במשכנתא הזו פועל בצורה כזו: ניתן להגדיל את המשכנתא הקיימת עד 50 אחוז משווי הנכס, כדי לסגור הלוואות, להחזיר התחייבויות וכן הלאה. למשל: אם יש לכם בית שעולה היום 2 מיליון שקלים, ויש לכם עליו משכנתא של 700 אלף שקלים, אתם יכולים לקחת עוד 300 אלף שקלים כדי לסגור הלוואות והתחייבויות. 700 אלף ועוד 300 אלף זה 1 מיליון ביחד שזה בערך 50 אחוז משווי הנכס שעולה 2 מיליון שקלים. 

חשוב להבהיר שיש שונות בין הבנקים למשכנתאות בעניין הזה. חלק מהבנקים רוצים להעביר א הכסף בחלקים קטנים ולקבל אישור שההלוואות אכן נסגרו, לעומת זאת יש חלק אחר של הבנקים שזה בכלל לא מעניין אותם והם פשוט מעבירים את כל הסכום וזה הכול.

איך עובדות הריביות במשכנתא לסגירת חובות?

גם זו נקודה מעולה שצריך להכיר כדי שלא תהיו מופתעים. הריביות במשכנתאות שהן באות לסגור הלוואות הן הרבה יותר גבוהות מאשר משכנתאות שהמטרה שלהן היא לקנות דירה. הסיבה לכך היא שמשכנתאות לקניית נכס הן נכנסות תחת רגולציה של בנק ישראל, לעומת זאת משכנתאות שהן למטרת סגירת הלוואות הן נחשבות כהלוואה רגילה עם שיעבוד הנכס, לכן הריביות שם גבוהות הרבה יותר.

אם אתם זוכרים שמשכנתא לרכישת דירה היא סביב 3 אחוז אז תהיו מודעים לזה שהריביות במשכנתא לסגירת חובות היא סביב 5 אחוזי ריבית. זה ריבית יותר גבוהה ותהיו מודעים לכך מראש.

התנהלות פיננסית

זאת אולי הנקודה הכי חשובה. משכנתא שהיא לסגור חובות או הלוואות היא משכנתא שהרבה יותר קשה לקבל מאשר משכנתא לרכישת דירה. כלומר הבנקים באים בגישה הרבה יותר מחמירה כדי לאשר משכנתא שהיא לצורך סגירת הלוואות.

צריכים להבין את זה ולשאול את עצמכם את השאלות הבאות: איך היו תשלומי המשכנתא שלי בשנים האחרונות? האם היו בעיות עם תשלומי המשכנתא בשנים האחרונות? האם היו בעיות בעובר ושב? האם חזרו צ’קים והוראות קבע? האם היו עיקולים? האם היו בעיות בהלוואות?

להיעזר ביועץ מומחה:

אני אישית מציע בחום גדול להיעזר בשירותי יועץ משכנתאות מומחה בסוג זה של משכנתאות, כי האמת היא שיש צורך בזה. באותה נשימה אזכיר שטיפלתי כבר במאות משכנתאות מהסוג הזה ואשמח לעזור גם במשכנתא שלכם.

מרטין- 0508116397

עוד מהבלוג של מרטין יועץ משכנתאות

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 8 months

משכנתא למסורבים בבנק- לסגירת הלוואות וחובות/ מרטין בוקסדורף

חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים...

משכנתא למסורבים בבנק- מרטין בוקסדורף

הבנק סירב לכם? מעוניינים במשכנתא ולא מצליחים לקבל? אז הנה הגעתם למקום הנכון. שמי מרטין בוקסדורף מחברת משכנתא מאושרת ואני מתמחה כבר 10 שנים בתחום המשכנתאות למסורבים בבנקים. אני ברשותכם לחדד כמה נקודות שקשורות למשכנתאות...

תגובות

פורסם לפני 8 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה