עדכונים:

פוסטים: 414

עוקבים: 0

החל מינואר 1970

פרטים אישיים
התחברות
התראות

קבלת התראות כאשר:

שוק עורכי הדין נחשב בדרך כלל לאחד השווקים הלא ברורים ביותר בישראל כולה. הבעיה העיקרית היא שלא ניתן חד משמעית להבין את טיבו ואיכותו של

ברוך אדלר

ברוך אדלר

המשרד, לעומת המתחרים שלו. בעצם, אין שום דרך לקשר בין פרסום של משרד לבין איכות עבודתו בשטח.

ההבדל בדרך כלל הוא כמות הפרסום שלה זוכה אותו משרד עורכי דין. בעוד חלק מהמשרדים מתחמקים מפרסום ויחסי ציבור, משרדים אחרים נוטים להתעטף בפרסום ולרדוף אחריו בכל מקום. אחד מאותם משרדים שנוטים דווקא לברוח מפרסום הוא ברוך אדלר ושות”.

המשרד הוקם על ידי ברוך אדלר בהיותו עורך דין צעיר, לאחר סיום לימודי משפטים. מצחיק לציין לדברי עו”ד אדלר שכבר עברו מאז כמעט ארבעים שנה כבר של עבודה משפטית. ברוך אדלר נחשב בתחום עריכת דין לנדל”ן כאחד המוכשרים ביותר בתחומי רישוי נדל”ן והפשרת נכסי נדל”ן מורכבים.

ללא שום ספק ולדעת כל המומחים הגדולים ביותר בתחום, עו”ד ברוך אדלר הוא אחד המומחים הגדולים בישראל בתחום. העניין הוא שהאיש הזה צנוע מאוד ומעולם לא היה צריך את הפרסום והחשיפה לתקשורת.

לדברי אחד הקולגות: ” ברוך הוא אולי עורך הדין הכי מוכשר במדינת ישראל, והקטע המצחיק הוא שמחוץ לקהילת הנדל”ן אף אחד לא מכיר אותו בכלל. זה אולי מעט מצחיק, אבל האדם והמשרד שמטפלים בפרויקטים המורכבים ביותר במדינת ישראל, הוא כמעט אנונימי בעיני התקשורת”.

לאחרונה משרד ברוך אדלר ושות” זכה לפרסום, למרות שלא חשקו בכך. אחד הפרויקטים הגדולים ביותר במדינה, פרויקט המשולש הגדול ברמת גן, הגיע לשלב שבו הוא מתקרב לשלב הבנייה וההסדר המיוחל בין כלל הבעלים בקרקע. החדשות האלו הן ענקיות, בעיקר כי נגרו כבר עתודות הקרקע הפנויות לבנייה בכל גוש דן. הסיבה הגדולה להתקדמות הפתאומית היא פעילותו של עו”ד אדלר. עקב כך המשרד לא הצליח להתחמק מפרסום וחשיפה ונכנס לעיתונות הכלכלית.

ברוך אדלר עם הניסיון האדיר שלו, מחזיק את מרבית הפרויקטים הנדל”ניים הגדולים ביותר במדינת ישראל. לקוחותיו מעבירים את השם שלו בלחישה מאחד לשני, בקיצור מומחה אדיר בתחומו. אם אתם מחפשים משרד עורכי דין מומחה שעושה את העבודה בשקט מופתי ומשאירים את הפרסום לכם, אתם בהחלט יכולים להיות רגועים עם הייצוג של משרד אדלר.

עוד מהבלוג של

חוק יחסי ממון / לילך נחמיה, עו"ד ומגשרת

חוק יחסי ממון בין בני זוג נחקק ביולי שנת 1973. הוא  חל על זוגות שנישאו לאחר 1.1.74 ומסדיר את חלוקת הרכוש בין בני זוג. עד לאותה עת, לא הייתה לסוגיית יחסי הממון, התייחסות מסודרת בחוק הכתוב. בתי המשפט נתקלו בסוגיית הממון בין בני זוג...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

לילך נחמיה- גישור עיסקי

גישור עיסקי הוא הליך קצר ויעיל ליישוב סכסוכים, מחלוקות ואי הסכמות בין צדדים המצויים במחלוקות עסקיות, כגון: סכסוך בפירוק שותפות, מחלוקת בין ספק ללקוח על רקע של אספקת סחורה,...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

לילך נחמיה- גישור בפרידה וגירושין

הליך הגישור משמש לפתרון סכסוכים מחוץ לכותלי בית המשפט ובכך מסייע להפחית את העומס. המגשר בניגוד לשופט או בורר, לא מכריע בסוגיה שבמחלוקת, אלא מנסה להביא את הצדדים להסכמה שתוצג אחר כך גם לבית המשפט. בשנים האחרונות, עם...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר