הבלוג של המקדמת

marketingwoman

אחרי 20 שנות ניהול שיווק בארגונים, הגיע הזמן להעביר את הידע שלי הלאה. החלטתי להעלות תכנים ורעיונות חשובים לשיווק של עסקים. מוזמנים להשאר.

עדכונים:

פוסטים: 20

החל מפברואר 2018

חפשו הזדמנויות, קפצו למים, אספו ידע וחברים – הנה 4 טיפים ממני ליזם המתחיל:

24/09/2018

רבים אומרים לי: “יש לי המון רעיונות אבל אני לא יודע מאיפה להתחיל”. אז הנה 4 טיפים ממני ליזם המתחיל:

1. חפשו הזדמנויות
לפני שאתם יכולים לראות הזדמנות, אתם צריכים לחפש אותה. הזדמנויות יכולות לחכות לכם ממש מתחת לאף, אבל אתם צריכים להיות פנויים לראות ולקבל אותן. פתחו את העיניים והאוזניים כדי לראות אותן.

2. קפצו למים
עזבו את אזור הנוחות שלכם. הדרך להזדמנויות והצלחות עוברת ביציאה מהמקומות הנוחים שלכם, הזדמנויות לא בהכרח נמצאות איפה שאתם נמצאים, יכול להיות שבמקום שלכם אתם דג גדול בבריכה קטנה, ולכן העזו לעזוב את אזור הנוחות ולקפוץ לבריכה הגדולה.

3. ידע הוא כוח
לא תמצאו הזדמנויות בלי ידע. חקרו ולמדו את כל מה שאתם יכולים על התחום בו אתם רוצים לעסוק, מצב השוק, מתחרים, שותפים וכו’ כדי שתוכלו לצאת לדרך ולהצליח בה.

4. נטוורקינג
כל דבר שאתם רוצים, מישהו אחר כבר השיג. קשרים יקרבו אתכם לעסקה הבאה ולמימוש החלומות. ככל שתכירו יותר אנשים, תוכלו ללמוד מהנסיון והידע שלהם ויותר הזדמנויות יגיעו אליכם.

ואיזה טיפים לכם יש? שתפו איתנו.

עוד מהבלוג של המקדמת

Thumbnail

שלום עולם!

אחרי למעלה מ-20 שנות עשיה כמנהלת שיווק בתפקידים ובארגונים שונים, הגיע הזמן ואני מרגישה בשלה להתחיל להעביר את הידע שלי הלאה. לאורך השנים פנו אליי חברים ומכרים להתייעץ בתחומים שונים בשיווק והקמת עסקים ותמיד נענתי בשמחה...

תגובות

פורסם לפני 3 years
Thumbnail

מה בין פורים, גמדים, מתנות וקידום העסק שלך

חגים ובעיקר פורים הם עוד דרך מצויינת לספר עוד קצת על העסק שלכם: במרבית קבוצות הנטוורקינג והפייסבוק המקומיות יש התארגנות של משחק גמד-ענק לקראת פורים, במסגרתו כל אחד שולח משלוח מנות למישהו שהוא לא מכיר, ומקבל ממישהו...

Thumbnail

זרקור על יזם: אביטל ירדני

זרקור על יזמ/ית! והפעם: אביטל ירדני מייסדת ומנכ"לית של עסק חברתי לבניית אתרים. אביטל ניהלה כ 18 שנים בתפקידים שונים בעולם ההיטק, עברה לעולם החברתי, ולפני כשנתיים וחצי הקימה את TechJump מה העסק שלך ולמה החלטת להקים...

תגובות

טופ 20 - בלוגים