הבלוג של marina

בלוג הצרכנות והתרבות של מרינה

בלוגרית דיסלקטית עם הפראות קשב וריכוז שכותבת עם שגיאות כתיב לא יודעת מתי כותבים עם "י" ומתי בלי....אבל תמיד יודעת מה להגיד :-))))

עדכונים:

פוסטים: 825

החל מאפריל 2010

עמותת אליע- צילום יחצ (3)

 L’OCCITANE מייצרת  כבר משנת 1997, אריזות עליהן מוטבע שם המוצר בכתב ברייל, כך שלקוחות לקויי ראייה יוכלו לזהות באופן עצמאי את המוצרים המועדפים עליהם. “אנו שמחים על ההזדמנות והאפשרות לתרום לקהילה בישראל ולקחת חלק בפעילות של אלי”ע, למען ילדים עם לקויות ראיה ועיוורון”.

 

L’OCCITANE בישראל בשיתוף הפעולה עם עמותת אלי”ע, כחלק מהעזרה הרב שמעניקה L’OCCITANE לאוכלוסיית לקויי הראייה ברחבי העולם. לדבריה, תמיכתה באוכלוסייה זו במהלך השנים, כוללת את שיתוף הפעולה עם ORBIS – ארגון בינלאומי לילדים עיוורים.

L’OCCITANE שותפה בהקמת בית חולים רפואי מוטס, שנוחת במדינות העולם השלישי, ובאמצעות ניתוחים שמבוצעים במקום, מחזירים הרופאים לילדים את מאור עיניהם. כמו כן מטפחת החברה נוער עיוור וכבד ראיה ומשלבת אותו בעבודה במפעל.

עמותת אליע- צילום יחצ (2)

 

מאז 1982, אלי”ע פועלת לקידום ילדים עם לקויות ראייה ועיוורון ובכללם ילדים המתמודדים עם אתגרים התפתחותיים נוספים. העמותה דוגלת בגישה טיפולית המותאמת לצרכיהם של כל ילד וילדה, תוך הרחבה, חיזוק וטיפוח יכולתם להשתלב בחברה.

כארגון מוביל בתחום, לקחה על עצמה אלי”ע את האחריות להוות מקור תמיכה וייעוץ למשפחות הילדים, באופן שיאפשר להם לקדם וללוות את ילדיהם בצורה מיטבית.

אלי”ע מעניקה מגוון שירותים ובהם אבחון, טיפול, תמיכה ושיקום. השירותים מתאפיינים בהקפדה על אמות מידה מקצועיות וניתנים על ידי טובי בעלי המקצוע תוך למידה מתמדת של חידושים בתחום.

אלי”ע פועלת בהתמדה לפיתוח שירותים, תכניות ועזרים חדשים על מנת לסייע לכלל הילדים עם לקויות הראיה והעיוורון לצמוח בהתאם ליכולתם האישית.

אלי”ע החלה את פעילותה עם קבוצה של 6 ילדים, וכיום מספקת תכניות למאות ילדים בשלושה מרכזים: סניף המרכז – עבור כל אזור המרכז, סניף הדרום – עבור כל אזור הדרום, סניף ירושלים- עבור אזור ירושלים והסביבה.

 

עוד מהבלוג של marina

תצוגה מקדימה

SPUNK BY MORAN GENOSAR קיץ 2014

קולקציית הבגדים של SPUNK לקיץ 2014 רכה, נשית, נעימה ומאוד לבישה ,משלבת בין פרקטיות לטרנדיות. הקולקציה מעוצבת בהשראה טרופית אורבנית ומציעה פריטים בצבעוניות קיצית הנעה בין השחור הקלאסי והאלמותי אל צבעי פסטל, לצבעי יסוד,...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה