הבלוג של maor1989

maor1989

עדכונים:

פוסטים: 2

החל מנובמבר 2018

חנויות החיות עונות על צורך בסיסי של בעלי חיות מחמד וזה הרצון לספק את צרכיהם של אותם החיות, בין אם מדובר במזון, ציוד וצעצועים שונים. יש כיום מספר גדול מאוד של חנויות חיות, כמעט בכל שכונה נמצא לפחות חנות אחת כזאת. מצב זה מקשה עלינו בתור צרכנים לבחור את החנות המתאימה, מכיוון שממבט ראשוני כל החנויות האלה נראות דומות, אך זהו לא המצב האמיתי. כל צרכן של ציוד או מזון של בעלי חיים יודע שיש חנויות שהציעו לו מזון באיכות ירודה או ציוד שעלה לעיתים פי שניים מחנות מקבילה. ניסיון זה של צרכנים רבים מלמד אותנו שיש הבדל משמעותי בין חנויות החיות השונות, בין אם מדובר באיכות המוצרים, ברמת השירות של אנשי הצוות של החנות ובטווח המחירים של המוצרים השונים.חנות חיות בחיפה

איך בוחרים חנות חיות שתתאים לנו ולחיית המחמד שלנו?

חנות החיות צריכה להיות קרובה אלינו מבחינה גאוגרפית, לדוגמה אם אנחנו גרים בחיפה כמובן שנעדיף חנות חיות בחיפה. אין שום סיבה לנסוע עשרות קילומטרים בשביל חנות חיות אם יש אחת קרובה וטובה באזור מגורינו. החנות חייבת להכיל מגוון רחב ועשיר של מוצרים שונים, מכיוון שיש סוגים שונים של בעלי חיים ויש מגוון עצום של ציוד ומזון לאותם חיות. המוצרים צריכים להגיע מחברות מוכרות וידועות, דבר שיבטיח את איכותם. ידוע שהחברות המובילות למזון וציוד של בעלי חיים משקיעות הון רב בבקרה על מוצרים אלו ואינן מתפשרות על מוצרים נחותים.

אנשי הצוות של החנות צריכים להיות בעלי ניסיון ויכולת לענות על השאלות שלנו ולספק לנו את המוצרים המתאימים ביותר לחיה שלנו. ניסיון זה יכול לפתור לנו בעיות שבהן אנחנו נתקלים במהלך גידולה של חיית המחמד, דבר שיכול להיות משמעותי לבריאותה ואיכות חייה של החיה. הם צריכים להיות גם אדיבים כך שתהיה חווית קניה נעימה ותרצו לחזור לחנות זאת. שיקול נוסף הוא מחירי המוצרים בחנות. אותם מחירים צריכים להיות זולים בהשוואה למחירי חנויות אחרות. יש חנויות רבות שמעניקות הנחות ומבצעים ללקוחות קבועים, דבר שיכול להוזיל משמעותית את הקניה.

עוד מהבלוג של maor1989

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה