עדכונים:

פוסטים: 9

החל מינואר 2012

לרגל השקת סל טיפולים חדש ברשת אמריקן לייזר הוזמנו בשבוע שעבר לשמוע, לראות ולהכיר מקרוב את הרשת והקונספט המפתה…להזריק אהבה עצמית- נשמע טוב!

19/08/2012

עכשיו באמריקן לייזר: מגוון טיפולים להזרקת אהבה עצמית…

לרגל השקת סל טיפולים חדש ברשת אמריקן לייזר הוזמנו בשבוע שעבר לשמוע, לראות ולהכיר מקרוב את הרשת והקונספט המפתה…להזריק אהבה עצמית- נשמע טוב!

את האירוע פתח אייל גילפז, מנכ”ל אמריקן לייזר :

“כרשת המובילה בישראל בחרנו להשיק את תחום הטיפולים האסתטיים בסדרה של טיפולים ומוצרים המציעים מגוון פתרונות לגוף ולפנים והכל בהתאמה אישית. הטיפולים האסתטיים שלנו מבוססים על מחקרים ופיתוחים טכנולוגים ורפואיים חדשניים. אנו רואים חשיבות רבה בבחינה ולימוד מתמיד של הצרכים והרצונות של הלקוחות שלנו ועושים את המיטב על מנת להעניק את המוצרים והשירותים הטובים, המתקדמים והחדשים ביותר” .

פגשנו גם את רופאי הרשת אשר סיפרו בהרחבה והסבירו על מגוון הטיפולים החדשים, הרשת משיקה סל טיפולים אסתטיים הכולל טיפולי פנים וטיפולי גוף, כמו פילינג, פיגמנטציה, כתמי עור, מילוי קמטים, טיפול באקנה, העלמת נימים וטיפול בצלוליט. הקונספט המרכזי – שילוב טכנולוגיה מתקדמת עם מוצרים פרא-רפואיים,
באמריקן לייזר דואגים ומוודאים ששום קמט או כתם יפריע לך לאהוב את עצמך!

סל השירותים האסתטיים של אמריקן לייזר מצטרף למגוון הרחב של שירותים שמציעה אמריקן לייזר הכוללים הסרת שיער בהתאמה אישית , הסרת משקפיים בלייזר ורפואת שיניים.

להלן: מדריך טיפולים האסתטיקה והיופי של אמריקן לייזר

פילינג באמצעות לייזר

פילינג או בתרגומו העברי, קילוף עור, הינו הליך קוסמטי בו תאי עור מתים מוסרים מהשכבה העליונה של העור ותאים חדשים נחשפים למתן מראה בריא וצעיר יותר. פילינג יכול להתבצע במספר דרכים ביניהם מקלחת פשוטה, סיבון באמצעות לופה, שימוש בחומרים כימים או קילוף באמצעות לייזר כשישנם הבדלים כמובן בין סוגי הפילינג השונים.

הטיפול ברשת אמריקן לייזר מתבצע ע”י רופא מוסמך ובעל ניסיון בביצוע פילינג בלייזר. בטרם הטיפול יתבצע אבחון מסודר ללקוח במסגרתו יתוכנן אופן הטיפול הכולל את האזור, עומק החדירה ועוצמתו. הטיפול עצמו תלוי במצב העור ויכול לחזור על עצמו עד 3 פעמים במרווחים של כחודש בין טיפול לטיפול. במהלך הטיפול מתבצעת הרדמה מקומית לאזור המטופל. ברשת אמריקן לייזר מבצעים פילינג באמצעות לייזר המאפשר להגיע לשכבות העמוקות של העור (בשונה מהאופציות הביתיות קוסמטיות ) תוך שליטה על עומק הקילוף והגעה לרמת דיוק גבוהה בניגוד לפילינג כימי שבו לא ניתן לשלוט היטב בעומק הקילוף ורמת הדיוק אינה גבוהה. ההחלמה מטיפול פילינג בלייזר אורכת מס’ ימים והתוצאה מגיעה תוך זמן קצר.

מגוון הטיפולים באמריקן לייזר כולל:

העלמת פיגמנטציה וכתמי עור באמצעות אנרגיית אור באמריקן לייזר מטפלים במגוון פגמי עור כגון כתמי שמש, כתמי הריון, כתמי גיל, כתמי עישון ופיגמנטציה הטיפול בכתמי העור יכול להתבצע בשתי טכנולוגיות שונות בהתאם לעומק הכתם וגודלו.

2. פילינג באמצעות לייזר – הטיפולים החדשניים באנרגיית אור (DPC ) אינם פולשניים ומיועדים להבהרת כתמים, ללא נזק לסביבת הכתם וללא כאב במהלך הטיפול באופן הבטוח לשימוש. הטיפולים מלווים במוצרים קוסמטיים במהלך הטיפול ולאחריו לשימוש ביתי על מנת להבטיח את בטיחות הטיפול ושימור התוצאה.

מיצוק והצערת עור הפנים בתהליך ההזדקנות הטבעי הופך עור הפנים לחסר ברק ומופיעים קמטי זקנה ו/או גיל. החשיפה לשמש הקופחת, המאפיינת את האקלים בישראל, מזיקה אף היא ומזרזת את תהליכי הזדקנות העור.

בכדי לבחור את הטיפול המתאים ביותר מתקיימת פגישת ייעוץ ביחד עם רופא במסגרתה אנו מגבשים את ההמלצה לטיפול המיטבי.
באמריקן לייזר, עושים שימוש בארבע טכנולוגיות למיצוק והצערת עור הפנים ביחד ולחוד:

1. DPC) Dynamic Pulse Control) – טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת שליטה בצורת הפולס, עוצמתו ומשכו, דבר המאפשר התאמה אישית טובה יותר לצורך טיפול בחידוש העור והצערתו.

2. IR )Infra Red) – אפשר ייצור של גלי אינפרא אדומים בטוחים לצורך מיצוק העור והחלקת קמטים.

3. RF )Multi Polar Radio Frequency) – טיפול באמצעות זרמים חשמליים המועברים בתדרים של גלי רדיו, המאפשר טיפול בטוח, נטול כאבים ולא פולשני לצורך וחידוש מראה עור הפנים. לידית כ- 6 ראשים שונים המאפשרים אופטימיזציה סוג הטיפול הנדרש, עומק החדירה וגודל השטח המטופל.

4. פילינג בלייזר – להצערת העור ניתן לבצע גם טיפול בעזרת מיקרו פילינג המבוצע באמצעות טכנולוגיית הלייזר על שכבת העור העליונה בלבד ולכן אינו כואב או מסוכן כמו קילוף רקמות עמוק יותר הנעשה בצורה כימית או מכאנית (שיוף). טיפולי הלייזר לחידוש עור הפנים מסייעים בהסרת אזורים של עור פגום ו/או מקומט שבה אחר שכבה ונפוץ במיוחד במזעור קמטים עדינים סביב הפה והעיניים. הפילינג נע בין טיפול 1 ל- 3 טיפולים במרווח של חודש בין טיפול לטיפול.

מילוי קמטים ופיסול שפתיים
הופעת קמטים על הפנים הינה תופעה המוכרת לכולנו ומגיעה בשלבים שונים לכל אדם ואדם. לצד הטיפול הטכנולוגי אנו עושים שימוש במספר כלים לטשטוש והעלמת קמטים כשקיימים 2 סוגי קמטים עיקריים:

קמטי הבעה (Dynamic wrinkles) קמטים הנובעים מפעילות שרירי ההבעה הממוקמים מתחת לעור הפנים וצמודים לעור המתוח מעליהם. תפקיד שרירי ההבעה להפיק הבעות שונות בהתאם לרגשות או לסיטואציה. קמטי ההבעה נוצרים בעקבות הפעלה ממושכת של שרירים אלו. אופן הטיפול בקמטים אלו מתבצע באמריקן לייזר אמצעות הזרקות בוטוקס הגורמים לחסימת ההולכה העצבית אל השריר שלתוכו הוזרק וכך נוצר שיתוק זמני של השריר.

קמטי גיל מטפלים באמריקן לייזר בקמטי גיל בחומצות ההיאלורוניות. התוצאות נראות לעין תוך מספר ימים, העור נראה חלק ומתוח ובנוסף הזרקת חומצה היאלורונית משפרת גם את מרקם העור עצמו, עקב היותה חומר מלחח.

מילוי ועיבוי שפתיים עיבוי / מילוי שפתיים מתבצע תחת הרדמה מקומית. לפני הזרקת חומר המילוי, מרדים הרופא את השפתיים באמצעות זריקה או משחה מאלחשת, לאחר מכן מוזרק חומר המילוי לשפתיים, כאשר דרך ההזרקה והעבודה אחריה משתנות מעט לפי סוג החומר.

טיפול באקנה הטיפול באקנה באמריקן לייזר מתבצע באמצעות אנרגיית אור Laser Treatment / IPL הינו הטיפול החדשני והמודרני ביותר לאקנה בכל שלביו ובצלקות. בעקבות הטיפול נוצר חימום של העור אשר תורם להאצת תהליך ריפוי העור והעלמת צלקות האקנה. התהליך הינו סלקטיבי ופוגע בחיידק בלבד ללא פגיעה בתאים מסביבו. הטיפול באמצעות טכנולוגיה מבוססת אור (IPL /לייזר) נחשב לטיפול בטוח יותר מטיפול אנטיביוטי ממושך ובעל תופעות לוואי מופחתות משמעותית. הטיפול מפחית את התהליך הדלקתי באקנה בשיעור הצלחה של 70% – 60%

העלמת נימים בפנים הטיפול בנימי הפנים מתבצע ברשת אמריקן לייזר באמצעות טיפול בטכנולוגיית אור מסוג DPC הפועלת על השכבות העליונות של העור ומטפל בנימים בולטים שהינם למעשה כלי דם דקים. העלמת הנימים בפנים מתבצעת ע”י חימום והמסה של כלי הדם, תהליך המוכר גם בשם קואגולוציה. לאחר ההמסה מפונים כלי הדם שטופלו ע”י מערכות הפינוי של הגוף ומשאירים את האזור ללא כלי הדם הבולטים. אורכה של סדרת הטיפולים הינה 6 מפגשים אחת לחודש כל טיפול, כשבין לבין חשוב להקפיד על מריחת קרם הגנה מתאים על הפנים.

הטיפול באמצעות טכנולוגיה מבוססת אור (IPL ) הינו טיפול שאינו פולשני בניגוד לחלופות הקיימות בשוק ונחשב לטיפול הבטוח ביותר.

טיפולי גוף: העלמת נימים בגוף אופן הטיפול בשונה מהפנים נימי הרגליים ממוקמים בשכבות פנימיות יותר של האור ולכן יש צורך בידית לייזר המפעילה אנרגיית אור עמוקה על כלי הדם אשר מחממת את כלי הדם וממיסה אותו. בתום התהליך הכלי המומס מפונה בתהליך טבעי של הגוף בעזרת מערכת הלימפה. סדרת הטיפולים אורכת 4 מפגשים, אחת לחודש ומחולקת בהתאם לאזור ברגליים בו מופיעים הנימים הבולטים.

הטיפול באמצעות טכנולוגיה לייזר הינו טיפול שאינו פולשני בניגוד לחלופות הקיימות בשוק ונחשב לטיפול הבטוח ביותר. תהליך ההחלמה קצר יותר ובטוח לשימוש.

טיפול בצלוליט ומיצוק העור בטיפול בצלוליט נעשה שימוש ב- 2 טכנולוגיות, הראשונה מבוססת על טכנולוגיית אינפרא אדומה ( IR) והשנייה מבוססת על טכנולוגיית (RF) הכוללת טיפול באמצעות זרמים חשמליים המועברים בתדרים של גלי רדיו. שתי השיטות אינן פולשניות, נטולות כאבים ותופעות לוואי, כאשר מידת הצלחת הטיפול עומדת על כ- 90% מהמטופלות והחלקת העור צפויות להחזיק מעמד למשך שנה עד שנתיים. מהלך הטיפול אינו כואב ואינו כולל סיבוכים למעט אודם ובצקות העשויים להופיע במהלך הטיפול אך חולפים מעליהם תוך מספר שעות. מאחר וכאמור, לא ניתן להעלים צלוליט לחלוטין ולצמיתות, יש לחזור כל פרק זמן על סדרת הטיפולים על מנת לשמור על עור חלק. בנוסף, מומלץ להקפיד על תזונה תקינה ופעילות גופנית על מנת לשמור על המראה החלק של העור.

למידע נוסף כנסו לאתר הבית של הרשת:

אתר האינטרנט של אמריקן לייזר www.americanlaser.co.il

עוד מהבלוג של Maya Stern

בשורה חמה לקיץ - כפכפי הוויאנס בעיצוב עצמי

קולקציית כפכפי HAVAIANAS לנשים – אביב-קיץ 2012 MYOH- MAKE YOUR OWN HAVAIANAS- עצב את ההוויאנס שלך ברשת חנויות הוויאנס. חברת הוויאנס יוצאת עם מכונת MYOH- MAKE YOUR...

תגובות

פורסם לפני 8 years

טעמי הקיץ של ZAMSH

הוזמנתי להשתתף באירוע השקה של רשת נעלי ZAMSH המשיקה את "חוות התבלינים": קולקציית הקיץ לנשים. את הנעלים של זמש היכרתי עוד קודם, אך לא את מי שעומד...

תגובות

פורסם לפני 8 years

קוסמטיקה טבעית, מהיום אצלכם בבית!

יש לי חברה קוסמת...כזו שלוקחת צנצנות, מערבבת , רוקחת, ואחת לכמה חודשים מגישה לי תשורה: צנצנת של קרם פנים ריחני , כזה שנספג  מיד ומותיר תחושה נעימה..וכולו עשוי חומרים טבעיים, אני מתפנקת אצלה ומבקשת מרקם של קרם בדיוק כמו שאני...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה