הבלוג של malmalit

malmalit

רווקה + גורה עוד רגע בת 40. מצלמת, יוצרת, כותבת אוהבת

עדכונים:

פוסטים: 12

עוקבים: 0

החל מיולי 2017

לפני שלושה ימים פירסמתי פוסט עם 20 טיפים לגברים לדייט ראשון.

700 אנשים קראו את זה עד היום, הוא שותף במלא מקומות וזה ממש מגניב ועל כך תודה, כל פעם שראיתי שעוד מישהו קרא את זה התרגשתי מחדש.

היו כמה תגובות שגרמו לי למוח שלי להשתולל ולחשוב. אני רוצה להתייחס לתגובה אחת כרגע, נרשם לי, “כולה דייט ראשון, יש לך המון ציפיות לדייט ראשון שרוב הסיכויים לא יצא מזה כלום”.

חשבתי על זה המון בימים האחרונים ואולי פה בעצם נעוצה הבעיה, אנחנו מתייחסים לדייט ראשון כ”כולה דייט ראשון”, מגיעים עם אפס ציפיות וידיעה מראש שהסיכוי שזה יצליח הוא קלוש ועם הגישה הזו מה הסיכוי שזה באמת יצליח?  ומה יקרה אם נשנה את המחשבה? הלא היום בעידן הפייסבוק, אינסטוש, וואטס אפ והכל זה לא באמת בליינד דייט, לפחות לא כמו פעם. אנחנו מגיעים לדייט הראשון ואנחנו כבר יודעים המון על הבן אדם, הדבר היחידי שחסר זו האנרגיה ודרך אגב גם את האנרגיה אפשר להרגיש לפני ואפשר לשנות בכל רגע אם רק רוצים. אז אולי הבעיה בעצם היא שאנחנו לא נותנים לדייט הראשון הזה מקום של כבוד, הלא הציפייה קיימת, אי אפשר להנמיך אותה או להעלים אותה, יש ציפייה שהדייט יהיה כייפי ומוצלח ושתהיה המשכיות. ואתם יודעים מה? למה לא בעצם? למה לא להשקיע? למה להחביא את הציפיות? האם לא מגיע לי שישקיעו בי? האם לא מגיע לבחור שאני אשקיע בו?

אולי במקום לאסוף חוויות על דייטים ראשונים זוועתיים הגיע הזמן להתחיל לאסוף חוויות על דייטים ראשונים ממש כייפים?

אני מבינה את זה, אנשים פשוט הפסיקו להשקיע בדייט ראשון, יותר נוח לעשות אותו על הדרך. זה גם הגיוני  אחרי כל כך הרבה אכזבות למה להשקיע שוב, בטח במישהו שאנחנו לא מכירים? ואם יהיה דייט שני זה יהיה אחרת, ושוב עם הגישה הזו מה הסיכוי שאנחנו נותנים לדייט שני?

ייאוש, קוראים לזה ייאוש, אנשים פשוט התייאשו אז יותר נוח להם לגמד את זה ולהפוך את זה למשהו שהוא לא כזה ביג דיל למרות שהוא כן, בחיים שלי זה הכי ביג דיל עכשיו למצוא זוגיות, למה שאגמד את זה?

וייאוש, שתדעו, זו אחת התכונות הכי לא סקסיות שיש, היא גם מוסיפה קמטים ומורידה מבט ומקטינה ואפשר לקלוט אותה ממרחקים. ואתה יודעים מה? תכל’ס, אם אתם חושבים שלא מגיע לכם ומראש זה הולך להיות כולה דייט כי אני לא מתכוונת להשקיע במישהו שאני לא מכירה וגם לא נעים לי שהוא ישקיע בי  אז מראש אני אומרת לכם זה לא יעבוד חבל על הזמן אל תצאו לדייטים בכלל, שבו בבית ותמשיכו לבכות על כמה שכל הנשים כלבות וכל הגברים רק מחפשים לזיין.

או שפשוט תעשו הפסקות, תהנו מהלבד, תתחברו לכיף שלכם איתכם. כמעט שנה עשיתי את זה, זה לא רע בכלל.

תראו אני לא יועצת זוגית ולא כלום, אני רווקה בת 40 תיכף שמנסה להבין איך אפשר לעשות אחרת, אני חוקרת את הנושא וכותבת עליו וזה מעניין אותי, וזה מעלה לי המון כאב לפעמים האין זוגיות הזו וזה מעלה לי המון סימני שאלה במיוחד איך אפשר לעשות אחרת? לשנות את הגישה, לתת מקום וכבוד לדברים שחשובים לי בחיים.

אז אני בוחרת להתחיל לתת לדייטים הראשונים האלה מקום, מקום של כבוד בחיים שלי, להשקיע, להתרגש ולהנות.

מגיע לי, מההתחלה, כיף.

צירפתי לכם תמונה שלי מנסה לעשות בלונים באמבטיה, אמבטיה זה גם כיף.

לפוסטים נוספים:

malioren.blog

WhatsApp Image 2017-08-15 at 16.11.57

עוד מהבלוג של malmalit

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 1 year

let's talk about sex baby

בואו נתחיל עם זה שסקס טוב לא קשור למשקל, בניגוד לדיעה הפופולרית סקס עם אישה שמנה הוא לא יותר טוב / רע, אחר וכל הבולשיט הזה ששמעתי, יש פשוט דברים שחבל לגבר חלש פיזית לנסות איתי, להרים אותי ולהצמיד אותי לקיר, יכול להגמר במיון...

תגובות

פורסם לפני 12 months

ט"ו באב

תמיד כשחשבתי על ט"ו באב זה היה לי די שיטחי וברור, יום האהבה - חוגגים את האהבה. באופן כללי די ברור לי שאני לא צריכה את יום אהבה בשביל לחגוג אותה,  ואהבה מתחילה בלאהוב אותי ובלה בלה בלה, כתבתי על זה כבר מלא. מצד אחד אני והדת,...

תגובות

פורסם לפני 12 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה