הבלוג של מלי זוהר

malizohar

שלום לכולן, אני מלי זוהר, מטפלת רגשית- במקצועי, נתורופתית n.d ורפלקסולוגית, מאסטר ב- nlp, מתקשרת בתקשור יהודי קבלי, מאמנת ומטפלת נפשית ואנרגטית, מאבחנת עפ"י אותיות השם ותאריך הלידה, עברתי הכשרה בטיפול ע"י קלפים טיפוליים... +עוד

שלום לכולן, אני מלי זוהר, מטפלת רגשית- במקצועי, נתורופתית n.d ורפלקסולוגית, מאסטר ב- nlp, מתקשרת בתקשור יהודי קבלי, מאמנת ומטפלת נפשית ואנרגטית, מאבחנת עפ"י אותיות השם ותאריך הלידה, עברתי הכשרה בטיפול ע"י קלפים טיפוליים ועוד... ההתמחות והאהבה שלי היא להעצים אנשים- ילדים בכל הגילאים, נשים ואף זוגות. הגעתי למקום הזה ממקום אישי כואב מאוד למקום שבו היום אני מראה את הדרך לאנשים מתוך ידיעה שכל מי שמגיע אליי לרוב הם אנשים שהעזרה שלי להם היא מתוך המקומות בהם אני הייתי. כמובן שבנוסף התמקצעתי בלימודים שרכשתי עם השנים... אך אני מגיעה עם נסיון חיים עשיר. בבלוג אשתף חוויות ילדות, תובנות, מקרים מהקליניקה ובעיקר את הלב שלי.... המטרה שלי היא שכמה שיותר אנשים מכל הגילאים יבינו וידעו שאם היום אני אדם מאושר, שלם ואוהב קודם כל לעצמי זה דווקא כי באתי ממקומות שיחסו לזה שהסיפור שלי יכול היה להסתיים אחרת. לא באנו לעולם לסבול, גם אם חווינו את הדברים הקשים ביותר, תמיד אפשר לבחור אחרת. לא משנה מה קרה לך - משנה מה אתה עושה עם זה! ואם אני עשיתי ועושה והיום מראה את הדרך לאחרים, זוהי זכות גם שלכם לחיות מתוך אושר עילאי פנימי .... אז נתראה כאן, כל פעם מחדש, באהבה גדולה, מלי זוהר פייסבוק: מלי זוהר טיפול רגשי

עדכונים:

פוסטים: 3

עוקבים: 0

החל ממאי 2018

פתאום זה הכה בי, אני גיבורה של החיים.
אני בחורה כל כך חזקה.

לפני כ3 שנים רציתי להתאבד.
היום אני יודעת שזה לא משום שרציתי להתאבד, אלא פשוט רציתי לצעוק לעולם שאני זקוקה לעזרה.

סחבתי כל כך הרבה טראומות ומכאובים שלא קיבלו מענה ולו הקטן ביותר.

אז , זכרתי שהנומרולוג שהייתי אצלו אמר לי שאם אי פעם תזדקקי לעזרה “לכי למשטרה הם תמיד יעזרו לך”. וזה נשאר לי בזיכרון.

בדיוק באותה התקופה נפרדתי מהחבר שהיה לי בטונים צורמים והאמת שבזכותו הבנתי שאני זקוקה לטיפול, הייתי בדיכאון וחוויתי התקפי חרדה ללא הרף, הייתי בעיצומי השנה האחרונה בלימודי הנתורופתיה וכמעט 4 חודשים לא הצלחתי לישון. לא יכולתי לתפקד, לא יכולתי לנשום.
הראש כל כך הלקה את הרגש שלא היה לי בכלל צ’אנס.
חברות שלי לא הבינו מה קורה לי והאמת שגם אני לא. האשמתי את עצמי ללא הרף ולא הבנתי למה אני, בגיל 25 עוברת את מה שאני עוברת.

תמיד שידרתי לסביבה שאני בסדר ושאני חזקה ומבפנים הייתי מתה.
מתה מהאלימויות שספגתי בחיי, מתה ממערכות היחסים המאמללות שחוויתי פעם אחר פעם.
הביטול העצמי שהייתי בו, חוסר האהבה העצמית, רגשות האשם שסחבתי מילדות והפער בין מה שאני מראה מבחוץ לבין מה שאני מרגישה מבפנים.

לכן, האוכל היה הפתרון להשתיק את כל מה שחוויתי, ההגנות שיצרתי לעצמי מכל כך הרבה פגיעות מיניות בילדות ובהמשך, טרומבוזה- קריש דם ברגל ימין בגיל 18, בגידה מהבנזוג הראשון שלי בגיל 19, חרם חברתי בלימודים  

ביסודי ושוב פעם בגיל 20 בלימודים, הפלה בגיל 21 ושאפילו לא היה לי מושג ממי נכנסתי להריון.

ככה זה התגלגל והחמיר בדכאונות, בפחדים וברצון לעזוב את העולם הזה כי ממילא סובלים פה.

השתרשה לי אמונה שאנשים בחוץ הם מזיקים, ושאין דבר כזה חברים בחוץ, ושגברים תמיד יפגעו בי.

הבית לא הווה בעבורי את רשת הבטחון הבסיסית שכל ילד זקוק לו.
ספגתי אלימות של אבא כלפיי אמא ושאני זו שמגנה עלייה הרבה פעמים. ושאבא פוגע בי בכל דרך אפשרית, יורד עליי, ושאני בעיקר שונאת אותו על זה שהוא ככה פוגע באמא שלי ובכולנו.

ואז בבית ספר, עם כל אותם האמונות והדברים המחרידים שאני עוברת אני מתמודדת עם הקנטות על המשקל שלי, הצקות, בידוד חברתי. ונאלצתי להתנתק. לחיות על אוטומט. שתקתי, פחדתי מהסביבה ופחדתי מהבית. הפכתי למרצה ותלותית וביטלתי את עצמי. לא הרגשתי יותר. חייתי בניתוק מוחלט, נאלצתי לשרוד.

חשבתי שאפחד לא באמת יעזור לי ושיקרתי שהכל תמיד בסדר. “הכל בסדר”….

הזיוף הזה גרר אותי איתו עד לפני 3 שנים. ששמה כבר התחלתי להבין בגיל 25 שהרגש שלי צועקת הצילו… וככה הגעתי למצב שאני כותבת בפייסבוק למכרה שאני רוצה להתאבד.
וזוכרים את המשטרה שהזכרתי? הם הגיעו עד אליי ואילצו את אמא שלי לשלוח אותי לטיפול וזאת אף שבבית התנגדו . מבחינתם אין הבנה שהתנהגויות כאלה גורמות להצטלקויות להמשך החיים ולאי תפקוד נורמטיבי בסיסי. למרות הכל, התחלתי בטיפול
ורק שמה התחלתי להבין מה בכלל עובר עליי… זה היה תהליכי כי נשארתי בבית ואתם בטח מבינים מה קורה כאשר הכל צף מחדש ושאני באותו בית שלא מבין ומאפשר טיפול כזה.

אני עוד אמשיך לספר בהמשך מה עברתי, אבל אני רוצה להגיד לכם שבכוחות לא נורמליים הצלחתי ללמוד וחוויתי כל הזמן הצפות רגשיות והיו לי קשיים רבים ללמוד שאז לא הבנתי למה זה קורה לי.

היום, אחרי שהצלחתי ללמוד בקושי רב את מיטב הקורסים והכלים הכי מתקדמים שיש , היום אני מבינה. סופסוף מבינה.

בדרך טיפלתי בעצמי, סלחתי לעצמי. וזו דרך שאני כל כך גאה בה כי זה הכי לא מובן מאליו בעבורי שהיום אני זו שמלווה ילדים שבאים ממשפחות שעברו את מה שאני עברתי, אבל זה מרגיש השגחה פרטית כל כך מדוייקת.

דרך הילדים גיליתי את עצמי מחדש, התחלתי לאהוב את מלי, לקלוט שהייתי בסך הכל ילדה ושסחבתי כזו אחריות ואשמה שלא נורמלי שילד ייקח זאת על עצמו.

אני גיבורה.
גיבורה של החיים.

ועכשיו, אני מלווה אנשים בדיוק מתוך אותו נסיון חיים שאני עברתי ועם המון כלים שרכשתי בדרך (בקושי רב ) ובתעצומות נפש כבירים.

היום אני יודעת, החיים הם מתנה.
לא מגיע לאף אחד לסבול ואם אני הצלחתי גם אתם יכולים.

אשמח שתשתפו את הפוסט הנ”ל ואני בטוחה שהמון אנשים יכולים לקבל השראה מתוך מה שאני עברתי ומתוך מה שאני מביאה.

באהבה גדולה,

שלכם,

מלי זוהר
מטפלת רגשית-
בילדים קטנים וגדולים

עוד מהבלוג של מלי זוהר

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 7 months
תצוגה מקדימה

ילדים בעלי נשמה עתיקה

בוודאי שמעתם בחייכם את השמות הבאים: ילדי אינדיגו, קריסטל, וקשת בענן (ריינבו). כך מכונים כל ילדי העידן החדש, אשר לצערי נתפשים ע"י המערכת החינוכית כבעייתיים, והאמת היא שהבעיה...

תגובות

פורסם לפני 7 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה