הבלוג של מלי לישה אדרי - עיצוב פנים

malidesigner

היוש, נעים להכיר! אני מלי בת 36, אמא לליה ומאי היקרות שלי! ב-6 שנים האחרונות אני עוסקת בעיצוב פנים, אך האהבה שלי לסתטיקה ויופי מלווה אותי כל חיי. אני מאמינה גדולה באהבה וטוב והאמונה הזו באה לידי ביטוי גם בעיצובים שלי, ניתן... +עוד

היוש, נעים להכיר! אני מלי בת 36, אמא לליה ומאי היקרות שלי! ב-6 שנים האחרונות אני עוסקת בעיצוב פנים, אך האהבה שלי לסתטיקה ויופי מלווה אותי כל חיי. אני מאמינה גדולה באהבה וטוב והאמונה הזו באה לידי ביטוי גם בעיצובים שלי, ניתן ליצוק ערכים אלה וערכים נוספים המלווים כל משפחה לתוך חלל. בין אם מדובר בבית ובים אם מדובר במשרד או עסק. מוזמנות לעקוב אחריי, ללמוד להכיר ולגלות את משמעות העיצוב בחיי.

עדכונים:

פוסטים: 6

החל מפברואר 2019

בחוכמה וברגישות, עם קאסט שחקנים מפואר, הסדרה “הנערים” מצליחה לתאר את המורכבות של חיינו, את העובדה שאין מנצחים, במלחמה הזו כולנו מפסידים

16/08/2019

אני לא אוהבת פוליטיקה וחדשות, בחרתי במודע להתרחק מהידיעות המזעזעות האלה שמתקיפות אותנו בכל רגע. אך מידי פעם יש סדרה שמזעזעת את כל נימי נפשנו, בועטת לנו בבטן חזק. ולמרות הקושי, למרות הכאב – הצפייה בה חשובה לאין שיעור. היא מאפשרת לנו לראות את המדינה שלנו ואת החיים בה מנקודות מבט חדשות.

OUR-BOYS-1140x641

 כזו היא הסדרה “הנערים”, מיני סדרת טלוויזיה אמריקאית-ישראלית, המבוססת על סיפור החטיפה והרצח של שלושת הנערים גיל-עד מיכאל שער, יעקב נפתלי פרנקל ואיל יפרח ביוני 2014, ומתן דגש על רצח הנער הפלסטיני מוחמד אבו ח’דיר שהיה בעקבותיו.

 את 2 הפרקים הראשונים ששודרו עד כה, ראיתי בעיניים של אמא. אמא של יהודי, ערבי או מתנחל, זה כלל לא משנה. כי כולנו האימהות מחבקות את ילדינו, שולחות אותם לעולם בחרדה שלא פוסקת ומקוות שישובו אלינו בשלום, בכל יום מחדש.

בפרק השני אמא של מוחמד קמה באמצע הלילה עם מועקה קשה, היא אינה מבינה מדוע, אך גופה כבר הרגיש שמשהו רע הולך לקרות. ככה זה עם אמא, חבל הטבור לא מתנתק לעולם. 

אביו יוצא לחפש אותו, חרד. רגשות האשמה כבר מקוננים בו. הוא מנסה לשמור על קור רוח ולהרגיע את הזועמים והמתלהמים מסביב. האבא הזה, כל מה שהוא רוצה זה את הבן שלו, לא איכפת לו כרגע מהמשטרה, לא איכפת לו מההתלהמות סביבו ומכעס ההמונים, לא מעניין אותו צדק לכולם. הוא רק רוצה את הבן שלו בבית בחזרה.

Our-Boys-Season-1

במקביל החוקרים היהודים נחשפים לרצח מזעזע של הנער שגופו הושחת ונשרף:

“יהודים לא שורפים ערבים, זה לא דברים שעושים.” אמר החוקר בזמן שהביט בגופת הנער המת, שניהם הביטו זה בזה והיה ברור שהסערה שעתידה להגיע, מפחידה גם אותם.

“יש היסטריה וצריך להשתלט עליה. זה לא לינץ של חמומי מוח וגם לא איזה רצח שמישהו ניסה להסתיר, יש פה אמירה. גופת נער ערבי שרוף זרוק בצד הכביש יום אחרי ההלוויות של שלושת הנערים? זה פיגוע אסטרטגי.” דבריו של שלומי אלקבץ הנפלא, בתפקיד החוקר.

our-boys

 בחוכמה וברגישות, עם קאסט שחקנים מפואר, הסדרה “הנערים” מצליחה לתאר את המורכבות של חיינו, את העובדה שאין מנצחים במלחמה הזו. כולנו מפסידים, כולנו מדממים באיטיות ורואים איך יקרים לנו מכאן ומכאן משלמים את מחיר המלחמה. במקום הזה הכועס, המתלהם, הכואב, קשה לעשות שלום ולהביא צדק, אך זו אחריותנו כחברה לעשות זאת. למרות הכל לעשות זאת.

מזמינה אתכם לצפות בסדרה המצוינת הזו, הפקה משולבת של רשת HBO האמריקנית וחברת קשת אינטרנשיונל שיצרו יחד תוכן טלוויזיוני משובח. זאת תודות לשיתוף הפעולה האמיץ והמרגש של הבמאים – תסריטאים חגי לוי, יוסף סידר ותאופיק אבו-ואיל.

“הנערים” – ימי ג’ ב-HOT, yes, סלקום TV ופרטנר TV

 הנערים (1)

עוד מהבלוג של מלי לישה אדרי - עיצוב פנים

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 9 months
תצוגה מקדימה

אישה בורחת מעֹצְמָה

ואז היא כתבה לי "העוצמה שבך ניכרת".  ובכיתי. בכיתי שעות. שנים רבות התחבאתי מאחורי החזות העדינה, היפה, הטובה. אך בשלב מסוים זה לא הספיק לי יותר. הדרך לעוצמה שבי היא חלק בלתי נפרד מהקריירה שלי, למעשה בעבודה ידעתי זאת לפני...

תצוגה מקדימה

החופש לחלום הגדול

החושך כבר ירד, ישבנו שם לבושות מדים, בתוך חושת החול. רוח הים הקרה נושפת בנו חזק. עד לפני רגע כלל לא הכרנו ועכשיו מכסות זו את זו. אוהבות. חולמות. במקום הזה, הדל באמצעים אך לא באהבה, החלומות שלנו זהרו עם הכוכבים והירח. "תדמייני...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה