הבלוג של מלי לישה אדרי - עיצוב פנים

malidesigner

היוש, נעים להכיר! אני מלי בת 36, אמא לליה ומאי היקרות שלי! ב-6 שנים האחרונות אני עוסקת בעיצוב פנים, אך האהבה שלי לסתטיקה ויופי מלווה אותי כל חיי. אני מאמינה גדולה באהבה וטוב והאמונה הזו באה לידי ביטוי גם בעיצובים שלי, ניתן... +עוד

היוש, נעים להכיר! אני מלי בת 36, אמא לליה ומאי היקרות שלי! ב-6 שנים האחרונות אני עוסקת בעיצוב פנים, אך האהבה שלי לסתטיקה ויופי מלווה אותי כל חיי. אני מאמינה גדולה באהבה וטוב והאמונה הזו באה לידי ביטוי גם בעיצובים שלי, ניתן ליצוק ערכים אלה וערכים נוספים המלווים כל משפחה לתוך חלל. בין אם מדובר בבית ובים אם מדובר במשרד או עסק. מוזמנות לעקוב אחריי, ללמוד להכיר ולגלות את משמעות העיצוב בחיי.

עדכונים:

פוסטים: 6

החל מפברואר 2019

הדרך לעוצמה שבי היא חלק בלתי נפרד מהקריירה שלי, למעשה בעבודה ידעתי זאת לפני הכל

13/03/2019

ואז היא כתבה לי “העוצמה שבך ניכרת”.  ובכיתי. בכיתי שעות. שנים רבות התחבאתי מאחורי החזות העדינה, היפה, הטובה. אך בשלב מסוים זה לא הספיק לי יותר.

הדרך לעוצמה שבי היא חלק בלתי נפרד מהקריירה שלי, למעשה בעבודה ידעתי זאת לפני הכל. והידיעה הזו רק בעטה אותי יותר קדימה.

"המקום בו אנחנו אוהבים, אהובים, מתחברים וחשופים" עיצוב: מלי לישה אדרי, הדמיה: לירון אלמליח

“המקום בו אנחנו אוהבים, אהובים, מתחברים וחשופים” עיצוב: מלי לישה אדרי, הדמיה: לירון אלמליח

בערה בי האש להפוך אנשים למאושרים יותר. המקום הזה של להיות אדם מאושר וטוב- יש בו קשר בלתי נפרד בשילוב שבין הפנים שלנו- הרגשות, המחשבות, התחושות, לבין החוץ – הבית שבו אנו גרים, המשרד בו אנחנו עובדים והתחושות שמתעוררות בנו, בעת השהייה בחללים הללו.

הנשמה שלנו נמצאת בבית. זה המקום בו אנחנו מורידים את המסכות, פושטים את גלימת הכל יכול ופשוט הופכים להיות אנחנו. זה המקום שבו אנחנו אוהבים, אהובים, מתחברים וחשופים. זה המקום הטבעי וההגיוני לספק לנו שלווה, אותנטיות ולשקף אותנו באמת.

"הנשמה שלנו נמצאת בבית" עיצוב: מלי לישה אדרי, הדמיה: סטודיו 3DGO

“הנשמה שלנו נמצאת בבית” עיצוב: מלי לישה אדרי, הדמיה: סטודיו 3DGO

אני מגיעה ללקוחות שלי עם תחושת שליחות. זכיתי להיות מחוברת, מדויקת ולשלב בין היכולת שלי לעצב בהתאמה מושלמת לאדם העומד מולי.

מביאה איתי רכות ואהבה, צובעת איתם את קירות הבית, מחלקת את החללים בתבונה, דופקת מסמרים של אמונה, מחברת חיבורים של ישן וחדש, של חיים שנרקמים זה בזה ויוצרים עולם חדש.

עיצוב: מלי לישה אדרי, צילום: אסף ברנר

עיצוב: מלי לישה אדרי, צילום: אסף ברנר

אני מעצבת פנים וגם שליחה של אהבה. רואה את העולם בוורוד. לאורך השנים, היו כאלה שקראו לי תמימה ושהגבול בין תמימות לטיפשות הוא דק. אבל הבחירה שלי היא לראות את הטוב, זו הבחירה שלי. ובעיני זו העוצמה האמתית.

כמו שהיא כתבה לי, אני כותבת אליכן – לעולם אל תתנצלו על מי שאתן ועל העוצמה שיש בכן.

היא לוקחת את אהבתה אל הרחוב.

כולם רואים איזו הילה

מעל ראשה.

וצוחקת,

דולקת,

שותקת –

אישה.

(מתוך אישה – מתי כספי)

מוזמנות לעקוב אחרי גם בעמוד הפייסבוק: https://www.facebook.com/MELdesign23/

ובאתר: http://www.mel-design.co.il/

"אני מגיעה ללקוחות שלי עם תחושת שליחות"  צילום: סם יצחקוב

“אני מגיעה ללקוחות שלי עם תחושת שליחות”
צילום: סם יצחקוב

עוד מהבלוג של מלי לישה אדרי - עיצוב פנים

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 9 months
תצוגה מקדימה

החופש לחלום הגדול

החושך כבר ירד, ישבנו שם לבושות מדים, בתוך חושת החול. רוח הים הקרה נושפת בנו חזק. עד לפני רגע כלל לא הכרנו ועכשיו מכסות זו את זו. אוהבות. חולמות. במקום הזה, הדל באמצעים אך לא באהבה, החלומות שלנו זהרו עם הכוכבים והירח. "תדמייני...

תצוגה מקדימה

בעיניים של אמא

אני לא אוהבת פוליטיקה וחדשות, בחרתי במודע להתרחק מהידיעות המזעזעות האלה שמתקיפות אותנו בכל רגע. אך מידי פעם יש סדרה שמזעזעת את כל נימי נפשנו, בועטת לנו בבטן חזק. ולמרות הקושי, למרות הכאב - הצפייה בה חשובה לאין שיעור. היא...

תגובות

פורסם לפני 3 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה