הבלוג של ענת שץ

מקור האושר

היום מורה לפלדנקרייז בכרמיאל. מוזמנים לבקר באתר שלי http://www.makor-ha-osher.co.il מעבירה חוגים ושיעורים אישיים, וגם טיפולי ספא - עד הבית. בנוסף ואולי לפני זה - נשואה לדותן ואמא ליוני בן שמונה, אבי בן שש ותום בן שנה וחמישה... +עוד

היום מורה לפלדנקרייז בכרמיאל. מוזמנים לבקר באתר שלי http://www.makor-ha-osher.co.il מעבירה חוגים ושיעורים אישיים, וגם טיפולי ספא - עד הבית. בנוסף ואולי לפני זה - נשואה לדותן ואמא ליוני בן שמונה, אבי בן שש ותום בן שנה וחמישה חודשים. בעבר עבדתי בתעשיה כהנדסאית תעשיה וניהול וכמנהלת חשבונות. עשיתי שינוי מהותי גם בסגנון העבודה, גם בסגנון החיים, בכל זאת נשארתי אני, וכל מה שלמדתי ועבדתי מועיל לי גם היום.

עדכונים:

פוסטים: 6

החל מאוגוסט 2010

הילד עולה לכיתה א’ – מי מתרגש יותר ? אני או הוא ?

30/08/2010

כמעט צהריים טוב

שוב לקראת סוף החופש הגדול, רק הפעם כבר אמא…ובכל זאת עוד קצת ילדה

אתמול אבי, הילד שלי בן השש, בא ואומר לי – אני לא יכול לישון, אני מתרגש בגלל שאני עולה לכיתה א

חיבקתי אותו חזק חזק ולחשתי לו באוזן – גם אני מתרגשת, אבל אם לא נלך לישון, לא נוכל מחר להספיק את כל מה שצריך עוד לעשות .

מה צריך עוד לעשות ? – הוא שאל אותי, ובאמת לא נשאר כבר כלום להכין, התיק מוכן, המחברות, הקלמר, אפילו הפלייסמנט לארוחת עשר..

נשארו עוד יומיים להינות מהחופש הגדול, מחר יש בכרמיאל את הגמר של הישרדות וקיבלנו כרטיסים, נכון שאתה רוצה ללכת קצת לטייל שם ולפגוש חברים ?

אבי הינהן ובעינייו היו דמעות של התרגשות – ומה יש לעשות ביום שלישי ?

ביום שלישי אחר הצהרים יש מסיבת סיום לחופש הגדול בפארק המשפחה, תרצה ללכת ?

שוב הדמעות חנקו את גרונו וכל מה שהוא הצליח זה רק להנהן קצת בראשו.

יופי  – אמרתי לו – אז בוא אני אלווה אותך שוב למיטה, אתן לך חיבוק ונשיקה ואכבה את האור

ואם אני לא אצליח להירדם ?

פשוט אל תדאג, תחשוב כמה כיף יהיה לנו מחר. ובאמת יהיה לנו כיף.

וכך כיסיתי אותו בציפה, חיבקתי אותו והוא חיבק אותי חזק חזק ולחש לי באוזן – אני אוהב אותך

נישקתי אותו ואחרי שכיביתי את האור הלכתי לחדרי…כל כך הרבה התרגשות

מזל שביום שישי עשו לילדי כיתה א’ קבלת פנים בבית הספר, זה קצת מוריד מהמתח של היום הראשון, כל ההורים הנרגשים מביאים את הילדים לבית הספר ואז הולכים לאולם הספורט לחכות לטכס המרגש, באולם נמצאים ילדי כיתות ב’  וילדי כיתות ו’ אשר מחזיקים מעין גשר שדרכו עוברים הילדים, ועל ה”גשר” כתוב “שלום כיתה א’” (כמובן)

לבסוף מגיעים הילדים שלנו- ילדי כיתה א’ – כל ילד נותן יד לילד מכיתה ו’ והם פשוט מובילים אותם מאפשרים להם לעשות שלום להורים ואחר כך מושיבים אותם בצורה מסודרת עם הגב להורים כדי שיוכלו לראות את ההופעה שהכינו עבורם ילדי כיתה ב’.

הטכס קצר אך כל כך משמעותי וחשוב – יש הזדמנות לראות כמה אהבה והשקעה המורים והמנהלת נותנים – ומהצד השני הילדים מבינים מי יהיה איתם בכיתה וכמה כיף יהיה להם במהלך השנה.

אבי הוא ילד הסנדביץ’, הבכור הוא יוני , בן שמונה עולה לכיתה ג’ כבר, ובכל זאת דמעות עלו לי בעיניים כשראיתי את אבי עובר מתחת לגשר, כל כך יפה, בוגר ובכל זאת עדיין ילד.

כל כך הרבה שנים עברו מאז שאני הייתי בבית הספר, גם אני התרגשתי בכל סוף שנה לקראת תחילת הלימודים…זה לא עבר לי..אני עדיין מתרגשת..

אבי נרדם בסופו של דבר..אני לעומת זאת לא הצלחתי להירדם.

שתהיה לכולנו שנה נפלאה וטובה

עוד מהבלוג של ענת שץ

כרטיס ביקור לפלדנקרייז

פלדנקרייז – כרטיס ביקור ותק: כ-56 שנה עומד בראש: ד"ר משה פלדנקרייז  (1904-1984) משמעות השם: שמו של הוגה השיטה ארץ מוצא: ישראל (אין כמו תוצרת כחול לבן) למה זה טוב?, לחיזוק הגוף והמפרקים, למודעות עצמית, פיתוח היצירתיות, לשקט, רוגע,...

תגובות

פורסם לפני 9 years

ליצור שינוי

הייתי רוצה להגיע רחוק, להצליח, לכבוש את העולם מה זה לכבוש את העולם ? לטייל בו, ליהנות ממנו, לטעום מאכלים חדשים, להכיר אנשים ומקומות רחוקים, לראות דברים שמעולם לא ראיתי, להתנסות בחוויות חדשות... הייתי רוצה. מה אני עושה היום...

תגובות

פורסם לפני 9 years
תצוגה מקדימה

מפגש רוטרי – עם פרי סני

מועדון כרמיאל מזמין אותך ביום רביעי 2/2/11 בשעה 20:00- כינוס וכיבוד קל,  מפגש רוטרי עם הרצאה של פרי סני עם סיפורים מתקופת השאה בפרס על פי ...

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה