הבלוג של דנה קדוש ברם

makeuupbydana

היי אני מאפרת מקצועית ומעבירה סדנאות איפור.כאשה וכאם עובדת אני רוצה תמיד להיראות במיטבי, לשם כך אני נעזרת בכוח הטרנספורמטיבי המדהים של האיפור.כשאני מאופרת אני מרגישה עם יותר בטחון ואת זה אני רוצה להעביר לכל אשה.050-8334200

עדכונים:

פוסטים: 60

החל מאפריל 2012

במהלך עבודתי כמאפרת מקצועית, ליקטתי, תוך כדי ניסויים בשטח, טריקים מחדרי מאפרי העל…

הפעם בחרתי להתמקד באפשרויות הרבות לשדרג את האיפור על ידי שימוש בסיסי בקונסילר כדי לטשטש כהויות מתחת לעיניים, להאיר את הפנים, לטשטש פצעונים ואדמומיות ולהאיר אזורים בפנים שיוצרים מראה מואר וזוהר. ועוד… ניתן גם באמצעות קונסילר, לקבל את המראה ה”לא מאופר”, הנקי, האחיד ובעל חיות וברק.

1. קונסילר נשים מעל מייקאפ ולא להיפך. אם נשים קונסילר מעל מייקאפ נצטרך כמות הרבה יותר קטנה של קונסילר אשר תתערבב בעור באופן יותר טבעי. לעומת זאת, אם נשים קונסילר ועליו מייקאפ, רוב הקונסילר יזוז בזמן מריחת המייקאפ ונאבד את האפקט שרצינו להשיג בעזרת הקונסילר.

2. הדרך הכי מחמיאה למרוח קונסילר היא ליצור משולש שהבסיס שלו מתחת לעין והזווית פונה לכיוון הלחי. מריחה כזו לא רק שמטשטשת כהויות מתחת לעין, אלא גם יוצרת אשליה של “מתיחת פנים”. המראה המתקבל הוא כאילו הניחו פנס מתחת ללחיים אשר מאיר את כל האזור שמתחת לעיניים כך שהפוקוס הוא כלפי מעלה, כלפי העיניים.

cjfnkcfbiuffti8dcpco1

3. מריחת קונסילר (או בסיס לצלליות) על העפעף. כדי שהצללית שנניח על העפעף תמרח טוב יותר, תחזיק טוב ולאורח זמן ולא תהיה נשורת של צללית מטה, וכדי שהצללית תמרח באופן אחיד ולא תתרכז רובה באזור שקע העין, אני ממליצה למרוח שכבה דקה של קונסילר על העפעף ועליו לשים את הצלליות.

4. טשטוש פצעונים או אדמומיות ע”י מריחת קונסילר ירוק על הפצע עצמו ולאחר מכן לעבור על הפצעון ומעט מסביבו עם קונסילר בגוון הפנים. גוון ירוק מנטרל גוון אדום ולכן נשתמש בקונסילר ירוק לטשטוש פצעים ואדמומיות. לסיום נקבע עם מעט פודרה כדי שהקונסילר לא יזוז.

5. פצעונים בחזה או בגב נטשטש ע”י קונסילר בצבע הגוף ומעליו פודרה שקופה. נחזור על התהליך עד שנסתיר את הפצעונים. הקונסילר יסתיר את האדמומיות והפודרה תקבע את הקונסילר ותוודא שהיא לא תמחק.

6. אם נגמר לך הקונסילר…השתמשי במייקאפ נוזלי לקבלת האפקט הרצוי. שימי נקודה קטנה של מייקאפ נוזלי והמתיני כמה דקות שהמייקאפ יתייבש. רק לאחר מכן ניתן לטשטש בעדינות. החשוב הוא להמתין שהמייקאפ יתייבש ויתעבה מעט לפני הטשטוש. אם נטשטש מוקדם מדי, המייקאפ ימרח וייתן כיסוי מועט בלבד.

7. השתמשי בקונסילר בגוון בהיר יותר מגוון עור הפנים שלך כדי להאיר חלקים בעינייך: ה V  הפנימי של העין (שק הדמעות), מרכז העפעף צמוד לקו הריסים ומתחת לעצם הגבה. לטשטש בעדינות וכך נוכל לקבל מראה עיניים מואר וטבעי.

plajjo4bp3lone5oetek1

  8. קונסילר בגוון כתום או אפרסק מנטרל כהויות מתחת לעיניים. אני מורחת את הקונסילר עם אצבע הזרת שלי, שהיא האצבע החלשה יותר, וכך אני יוצרת לחץ עדיך   בערבוב הקונסילר באזור העדין שמתחת לעין. מעל קונסילר זה נשים קונסילר בגוון העור. גוונים כתומים ואפרסקים מנטרלים גוונים כחולים ולכן מתאימים לנטרול כהויות מתחת לעיניים.

  9 .3 גוונים של קונסילר: קונסילר ירוק-לטשטוש פצעונים ואדמומיות. קונסילר כתום או אפרסק- לטשטוש כהויות מתחת לעיניים, קונסילר צהוב – מטשטש ו”מתקן” כמעט כל גוון עור לא אחיד.

5alxfefcn5c99gkpguxz1

10. הסתרת עיניים נפוחות ע”י ערבוב קרם עיניים+קונסילר+היילייטר בגב ידך, ואז מרחי את הערבוב מתחת לעין ועל עצם הגבה.

11. לאחר מריחת הקונסילר בעפעף העין, טפחי עליו עם טישו כדי למנוע משארית החומר להצטבר באזור כפל שקע העין.

12.  חדדי את זווית האיילינר שלך ותקני טעויות באמצעות קונסילר ומברשת זוויתית. זה הרבה יותר מהיר וקל מלהוריד את כל האיפור ולהתחיל מההתחלה..

uj10slg6oycs5o4nsph1

13. “הקפיצי” את מראה השפתיים והמנעי מזליגה של השפתון על ידי שרטוט עם מברשת זוויתית ומעט קונסילר קרוב ומבחוץ לקו השפתיים שלך. תהיי המומה עד כמה שפתייך יהיו בולטות וחדות לאחר מכן.

14. צרי את האשליה של שפתיים מלאות ובשרניות ע”י מילוי החלק האמצעי של השפתיים עם קונסילר בהיר וטשטשי עם האצבעות לכיוון צידי השפתיים. להשלמת     המראה, מרחי ליפ גלוס ניוד. הגוון הבהיר של הקונסילר יבצע אשליה של “הרמת” החלק המרכזי של השפה.

15. עצבי מחדש את שפתייך ע”י מריחת כל השפה בקונסילר ואז שרטטי עם עפרון שפתיים קצת מעבר לקו השפתיים הטבעי שלך. מלאי את השפתיים עם עפרון השפתיים ומעל מרחי ליפ גלוס או אודם.

16. הבליטי את הגבות שלך ע”י שתעברי עם קונסילר בגוון בהיר יותר מגוון הפנים שלך, בקו מעליהן ובקו מתחתיהן, טשטשי עם אצבעותייך (חום ידיך ירכך את הקונסילר ויגרום לטישוש טבעי ואחיד יותר)

17. הבליטי והאירי את פנייך עם שני קונסילרים: האחד כהה יותר מגוון פנייך ב 2 טונים והשני בהיר יותר מגוון פנייך ב 2 טונים. מרחי את הקונסילר הבהיר על האזורים המוארים כמו אזור ה T  שכולל את מרכז המצח, אזור הלחיים שצמוד לאף, מרכז האף, מרכז הסנטר…ואת הקונסילר הכהה האזורים שבדר”כ מוצלים כגון הרכות, מסגרת הפנים, מתחת לעצמות הלחיים. ערבבי עם מברשת פאפית או ביוטי בלנדר.

18.הבליטי את עצם הבריח להדגשת מראה ערב סקסי ע”י מריחת קונסילר בהיר מגוון העור במרכז עצם הבריח ולכל אורכו, ומריחת קונסילר כהה מגוון העור בצידי עצם הבריח מתחתיו ומעליו. טשטוש ע”י מברשת או ביוטי בלנדר.

19. יצירת מראה טבעי וזוהר ע”י ערבוב קרם פנים היום יומי עם מעט קונסילר. כך נקבל עור פנים עם לחות ובגימור עדין של צבע וברק.

20החזיקי קונסילר במגוון מרקמים. מרקמים שונים של קונסילר יוצרים אפקטים שונים ומתאימים לחלקים שונים בפנים. שימוש במרקמים השונים תלוי באיזה כיסוי נרצה. לכיסוי גבוה נשתמש בקונסילר קרם או סטיק. לכיסוי בינוני נשתמש בעפרון קונסילר. לכיסוי קל נשתמש בקונסילר טוש. 

npxoc4njwimcy56hha7z1

 LOGO-2 Final_Dana_300dpi

מוזמנת לבקר אותי גם בפייסבוק https://www.facebook.com/makeup.make.u.up.byDana?ref=hl

באינסטגרם danakadoshbram

בטוויטר BramDana@

 

 

עוד מהבלוג של דנה קדוש ברם

תצוגה מקדימה

5 המייקאפים הכי שווים

5 המייקאפים הכי שווים   כמה פעמים התאפרת ומשהו לא ממש הסתדר לך באיפור? לפעמים כל מה שצריך זה התאמה נכונה של המייק אפ ושימוש במייק אפ המתאים לך, למצוא את המייקאפ הנכון,...

תצוגה מקדימה

7 ליפסטיקים אדומים הנותנים בוסטר לביטחון העצמי שלך

איפור בשפתון אדום הוא המראה הקלאסי הנצחי של כל הזמנים, מתאים לכל גיל והוא פועל כקסם שרוצים להעלות את מצב הרוח וההרגשה באינסטנט. אני מאד אוהבת את הלוק של שפתון אדום...

תצוגה מקדימה

איפור יום יומי ב 10 דקות - כל אחת יכולה!

שכנה אמרה לי, "את מתאפרת יפה...אבל אני, כדי לצאת ככה מהבית, צריכה לפחות שעתיים להקדיש לאיפור..." בהשראת שיחת המעליות הזו, החלטתי בפוסט הזה לשתף בשגרת האיפור שלי בבוקר. החל מסדר הפעולות, איך זה נראה בכל שלב והמוצרים שבהם אני...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה