הבלוג של magiq

חדר בריחה בצפון

עדכונים:

פוסטים: 11

החל מיולי 2018

חיפשתם חדרי בריחה בגליל? אתם במקום הנכון:

אזור הצפון משופע בהמון פארקים של מדע, חברות הייטק וסטארטאפ וביניהם חדרי בריחה בגליל.
אין ספק כי עבודה בחברות הללו, תובעת מהעובדים השקעה לא קטנה בכל מיני רמות.

הרצון להצליח ולהשיג, להציג הצלחות, לשמור על מקום העבודה שלך ולהשקיע, גורם לשגרה יום יומית מאוד לוחצת. אנשים בחברות סטארטאפ והייטק, יכולים למצוא את עצמם יושבים מול המחשב גם עשר שעות ביום, שלאחריהן הם גם לא מצליחים לישון בלילה, כי משהו מטריד אותם, מציק להם, הם לחוצים מרוב עבודה, עומס ועוד.

אז מה יכול להתאים כבילוי לאנשים שמתמודדים עם קשיים של לחץ ועומס, שהם אינטליגנטים ועסוקים באקזיט הבא? איך שוברים להם את השגרה עם סוג של הנאות מעולם אחר.

כן, נכון! קוראים לה מציאות מדומה וזה בדיוק מה שמביא המון עובדים של חברות סטארטאפ והייטק לכל מיני חדרי בריחה בצפון.

איך בוחרים חדרי בריחה בצפון?

חדרי בריחה משמשים במידה רבה מקום לשבור שגרה, ולברוח ממנה,
למרות שהמטרה הסופית של כל שחקני חדרי בריחה בצפון זה דווקא לברוח מהחדר.

מה בעצם קורה בחדרי בריחה בצפון? יש סיפור וסביב הסיפור הזה יש עלילה.
בדרך כלל יש גיבור טוב שרוצים לנצח או המון דמויות רעות שמנסות להפריע.
השחקנים בחדר הבריחה הם כמובן בצד של הטובים.

הם מנסים לעזור לגיבור וגם לעצמם כאשר הם עומדים בכל מיני משימות, ואז הם מקבלים רמזים וצריכים להמשיך הלאה ולהתקדם בחדר שלפעמים מורכב מכמה חדרים, כאשר בסופו של דבר הם צריכים לפתור כל מיני חידות עד שהם מצליחים לעבור את כל המסע בכל מיני חדרי בריחה בצפון ולמצוא את המפתח של החדר.

פירוטכניקה טובה היא שם המשחק. יש חדרי בריחה בצפון מאוד מושקעים גם מבחינת תאורה, אפקטים, סאונד ועוד שבאמת מביאים מציאות מדומה שונה ואמתית, וזה עוזר לכל מי שנמצא בחדרי בריחה בצפון להרגיש שהם באמת במציאות אחרת.

איך בוחרים חדרי בריחה בצפון?

יש היום בארץ הרבה חדרי בריחה בצפון אבל למען האמת לא כולם טובים. כדי שתוכלו לבחור בחדרי בריחה בצפון שיסבו לכם הנאה, בביקור באיזה שהוא חדר משלל חדרי בריחה בצפון וזו כבר ההתחלה. אם חדרי בריחה בצפון זה התחביב החדש שלכם (ולא רק שלכם אגב), תוכלו בהחלט לקבל חוויה מיוחדת.

אל תחמיצו את החוויה של חדרי בריחה בצפון זו יכולה להיות הרפתקה לחיים.

עוד מהבלוג של magiq

תצוגה מקדימה

חדרי בריחה בצפון - האשליה | חדר בריחה טכנולוגי המוביל בצפון

יש היום בכל הארץ כ-400 חדרי בריחה בצפון הארץ ובעיקר במרכזה ועוד המון בהקמה. המשחק הנהדר הזה, תפס גם בני נוער, משפחות, צעירים ועוד. אנשים הולכים לכל מיני חדרי בריחה בצפון ובדרום, ככיף וחוויה של קבוצות חברים, כהפתעה ליום הולדת....

תצוגה מקדימה

פעילות גיבוש לצוות עובדים | אטרקציה בצפון - האשליה

פעילות גיבוש לעובדים - חדרי בריחה מומלצים חדר הבריחה שלנו מדורג בין חדרי בריחה מומלצים ביותר בארץ, אטרקציה בצפון שנמצאת במועדון דה-רומס! הבילוי בחדר בריחה מומלץ ביותר, היתרון הגדול הוא חוויה...

תצוגה מקדימה

מחפשים אטרקציות בצפון? הגעתם למקום הנכון

עדיין לא חוויתם אטרקציות בצפון ? ברוכים הבאים ל-MagiQ ! כל אחד ואחד מתוך חדרי הבריחה שלנו הוא מבין אטרקציות בצפון המדהימות שתפגשו, כל חדר וחדר עוצב באופן חדיש ועדכני בהתאמה נאמנה ביותר לסיפור שמאחוריו. אם המשתתפים...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה