הבלוג של מיכל יפה

עניינימים

שונאת לכתוב, אוהבת לערוך ומתמחה בלראות את התמונה הקטנה

עדכונים:

פוסטים: 155

החל מאוגוסט 2011

בסדר, הבנו, לגברת נתניהו יש בעיות, אבל הבעיה היותר גדולה שלנו היא שבעלה הוא ראש הממשלה שלנו, וכדאי להשקיע יותר מאמץ מחאתי בו ולא באשתו

20/03/2014

שרה נתניהו. צילום מתוך יוטיוב

די! די! די! די! די! די!

נמאס כבר לקרוא על מעלליה של שרה נתניהו ועל תביעות שמוגשות נגדה על ידי אנשים שנאלצו לעבוד במחיצתה.

הפעם זה אב הבית לשעבר, מני נפתלי, שטוען בכתב התביעה כי הגברת נתניהו העירה אותו באמצע הלילה כדי לנזוף בו על כך שקנה חלב בשקית ולא בקרטון, זרקה פרחים לא טריים שהיו באגרטל והעירה איזושהי הערה גזענית בנוגע להרגלי האכילה של אשכנזים לעומת אלה של המרוקאים.

לכל אחד מאיתנו היה לפחות בוס אחד בעייתי. חלקנו קמנו ועזבנו את מקום העבודה בגללו, וחלקנו רק קיללו אותו בשקט, אבל אף אחד לא חשב להגיש תביעה רק כי הבוס שלו חרא.

גם לא נראה לי שאפשר לתבוע מעסיק רק כי הוא מדבר או מתנהג באופן לא הולם, ועל כן התביעה היא על שעות עבודה וימי עבודה חריגים, וכן על אי קבלת תקן קבוע למרות התחייבות שניתנה לו.

תשלום על שעות עבודה הוא משהו שצריך להיעשות ואפשר ורצוי לתבוע בגינו, אבל נשאלת השאלה מה הקשר של שקית החלב או של הגזענות של נתניהו לכל זה.

בסדר, הבנו, לאישה יש בעיות, ויתכן שלחלקן אפשר למצוא תיעוד בספר ה-DSM. אבל לחזור ולכתוב על השגעונות שלה זה קצת כמו לקחת ממתק מתינוק – קל מדי וגם לא ממש הוגן. אם היתה לה אבחנה מסודרת אולי לפחות היינו יכולים להרגיש כלפיה חמלה במקום להכנס בה.

ואחרי הכל אני מזכירה שהבעיה הגדולה שלנו היא לא ששרה נתניהו היא אשת ראש הממשלה, אלא שבעלה הוא ראש הממשלה, וצריך להשקיע את כל משאבי המחאה נגדו ולהתחיל קצת להתעלם מאשתו.

עוד מהבלוג של מיכל יפה

תצוגה מקדימה

עגבניות מיובשות בשמן זית ותבלינים

כן כן, הכי טוב לייבש עגבניות בשמש, אבל למרות שזה יותר רומנטי (וזול), לא תמיד אפשר. מזל, אם כך, שיש תנורים בעולם. וככה זה הולך: לוקחים עגבניות שרי וחוצים אותן לאורך. כלומר אם יש...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

אייל גולן: כמה מטומטם אפשר להיות?

ונגיד שהוא לא ידע. נגיד. כלומר יכולתי לכתוב פה פוסט שלם על למה כשאישה - בכל גיל - שוכבת עם יותר מגבר אחד, ועוד כאלה שלא מכירים אותה, ויותר מפעם אחת, זה בכל מקרה מעיד על בעיה לא קטנה, וכל גבר עם מעט שכל בקודקודו אמור לסרב לעשות...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

וידאו: מי יעזור לילד ברחוב?

יותר מ-20 מיליון איש צפו בסרטון שהציג ניסוי חברתי שבמסגרתו עמד ילד ברחוב בניו יורק בקור של מינוס 15 מעלות, כשלגופו רק ג'ינס וטי-שירט קרועים ובידו שקית ניילון אחת להתכסות בה. העוברים והשבים התעלמו ממנו במשך שעתיים, ואז קרה...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה