הבלוג של מיכל יפה

עניינימים

שונאת לכתוב, אוהבת לערוך ומתמחה בלראות את התמונה הקטנה

עדכונים:

פוסטים: 155

החל מאוגוסט 2011

אנחנו רגילים לראות בבר רפאלי מושלמת ומהממת, ואז הגיעה בחורה לא קטנה אחת והראתה לנו שגם בר רפאלי יכולה להיות לא מושלמת

09/12/2013

אתמול עלתה ביוטיוב פרסומת לתוכנית של מיכל שם טוב ברדיו דרום. פרסומת בשם “הר רפאלי”, שהיא פרודיה על פרסומת של בר רפאלי למשקפיים. צפו רגע בשני הסרטונים ואז תחזרו אליי:

המקור:

הפרודיה:

השאלה הראשונה שקפצה לי לראש זה “מה לעזאזל רצו להגיד פה?” והשאלה השנייה היא “למה שוב מגחיכים שמנות ולמה הבחורה הזאת עושה את זה לעצמה?”. אלא שבצפייה שנייה ושלישית פתאום הבנתי שלא הבחורה השמנה היא זאת שמגוחכת פה, אלא דווקא בר רפאלי (אם כי אני חייבת להודות שלא בטוח בכלל שזאת היתה כוונת המשוררת. אולי היא סתם רצתה לתפוס טרמפ על בר).

אנחנו רגילים להתפעל מכל מה שרפאלי עושה ולהתעלף מיופיה. זה נכון, היא מהממת באופן בלתי ניתן לוויכוח, אבל הפרסומת הספציפית הזאת היא מהפרסומות הגרועות ביותר, שלשמחתנו הולכות ומתמעטות, אבל לא מספיק: אין קשר בין מה שרואים בפרסומת למוצר, מדובר בהחפצה מושלמת של גוף האישה ובכל מה שרע בעולם הפרסום. דון דרייפר היה יכול להיות גאה, אבל הוא עבד בפיפטיז.

אבל זאת בר רפאלי, והו, כמה שהיא יפה. ואז הגיעה בחורה אחרת. יפה גם היא, אבל גדולה, ופתאום התנועות נראות דביליות ופתאום הפרסומת נראית קצת דוחה. ופתאום אנחנו מגלים את כל הבעייתיות שהסתתרה קודם בצל יופייה המסנוור של רפאלי.

קרן פלס מהממת

באותו הקשר אי אפשר שלא לשבח את חברת זברה על הפרסומת שלהם עם קרן פלס. בואו לא נשלה את עצמנו – בעולם הזה כולם ציניים, כולם רוצים להרוויח כסף וכולם מנצלים אותנו בתקווה להיות הסרטון שכולם ידברו עליו. אבל אתם יודעים מה? אני מעדיפה ליפול במניפולציה שלא מחפיצה נשים מאשר בכזאת שכן.

עוד מהבלוג של מיכל יפה

תצוגה מקדימה

עגבניות מיובשות בשמן זית ותבלינים

כן כן, הכי טוב לייבש עגבניות בשמש, אבל למרות שזה יותר רומנטי (וזול), לא תמיד אפשר. מזל, אם כך, שיש תנורים בעולם. וככה זה הולך: לוקחים עגבניות שרי וחוצים אותן לאורך. כלומר אם יש...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

אייל גולן: כמה מטומטם אפשר להיות?

ונגיד שהוא לא ידע. נגיד. כלומר יכולתי לכתוב פה פוסט שלם על למה כשאישה - בכל גיל - שוכבת עם יותר מגבר אחד, ועוד כאלה שלא מכירים אותה, ויותר מפעם אחת, זה בכל מקרה מעיד על בעיה לא קטנה, וכל גבר עם מעט שכל בקודקודו אמור לסרב לעשות...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

וידאו: מי יעזור לילד ברחוב?

יותר מ-20 מיליון איש צפו בסרטון שהציג ניסוי חברתי שבמסגרתו עמד ילד ברחוב בניו יורק בקור של מינוס 15 מעלות, כשלגופו רק ג'ינס וטי-שירט קרועים ובידו שקית ניילון אחת להתכסות בה. העוברים והשבים התעלמו ממנו במשך שעתיים, ואז קרה...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה