הבלוג של מיכל יפה

עניינימים

שונאת לכתוב, אוהבת לערוך ומתמחה בלראות את התמונה הקטנה

עדכונים:

פוסטים: 155

החל מאוגוסט 2011

אבל בקטע טוב! או: סיפורה של אזרחית קטנה וקטנונית ועירייה גדולה שהיתה קשובה למצוקה שלה

02/08/2017

מעשה שהיה כך היה: שלוש פעמים בשבוע צועדת האזרחית מ’ מגן העיר לחוף גורדון, ושלוש פעמים בשבוע היא, כלומר אני, נתקלת במחזה המזעזע של מכסה ביוב על המדרכה, בדיוק איפה שפס לבן מסמן שביל אופניים. אין לי בעיה עם המכסה ולא עם הביוב, אלא שמתישהו היה צריך לפתוח את המכסה הזה, והפועל שסגר את המכסה התעלם לחלוטין מהעובדה שהיה עליו חלק מהפס הלבן. התוצאה: הפס נקטע ונוצר מראה שמגרד בעין לכל מי שחובב סדר קוסמי.

אז התיישבתי ושיתפתי את אומת הפייסבוק במצוקה שנגרמת לי בכל פעם שאני רואה את העיוות הזה. הנה, תראו:


 

התמונה והסטטוס זכו ללא מעט לייקים ותגובות. חלק מהאנשים לא הבינו מה לא בסדר בתמונה. אני, לעומת זאת, לא הבנתי מה לא בסדר איתם. אבל רוב האנשים בהחלט הבינו ללבי והזדהו. ואז הגיעה גם תגובת העירייה, אחרי שתייגתי אותם בסטטוס וביקשתי שיטפלו במחדל הזה.

 

נכון שזה נראה כמו בדיחה? ככה גם אני חשבתי (ומלכתחילה גם הסטטוס שלי לא סבל מרצינות יתר). אבל איך תסבירו את העובדה שמקץ שבועיים, באחד הבקרים שעברתי שם, גיליתי שהפס הלבן נצבע מחדש וכעת הוא עובר, גאה, בוהק וישר מעל המכסה.


 

נכון שזאת לא בדיוק היתה כוונתי. אני רציתי שפשוט מישהו יפתח את המכסה ויסובב כמו שצריך, בלי לצבוע הכל מחדש. ונכון שהפס האלכסוני הסורר עדיין נמצא שם, דהוי אך מתריס, אך מבחינתי זה מספיק טוב ובעיקר נותן תחושה שעשיתי את המעשה הטוב החודשי שלי.

אגב, העירייה הגיבה גם לסטטוס נושא הבשורה בתגובה חמודה שבעיקר גרמה לי לתהות מי עושה להם את הסושיאל והאם מחפשים שם עוד עובדים.

תגובת העירייה:

20616019_1661309557215540_7566964641893347590_o

עוד מהבלוג של מיכל יפה

Thumbnail

עגבניות מיובשות בשמן זית ותבלינים

כן כן, הכי טוב לייבש עגבניות בשמש, אבל למרות שזה יותר רומנטי (וזול), לא תמיד אפשר. מזל, אם כך, שיש תנורים בעולם. וככה זה הולך: לוקחים עגבניות שרי וחוצים אותן לאורך. כלומר אם יש...

תגובות

פורסם לפני 8 years
Thumbnail

אייל גולן: כמה מטומטם אפשר להיות?

ונגיד שהוא לא ידע. נגיד. כלומר יכולתי לכתוב פה פוסט שלם על למה כשאישה - בכל גיל - שוכבת עם יותר מגבר אחד, ועוד כאלה שלא מכירים אותה, ויותר מפעם אחת, זה בכל מקרה מעיד על בעיה לא קטנה, וכל גבר עם מעט שכל בקודקודו אמור לסרב לעשות...

תגובות

פורסם לפני 7 years
Thumbnail

וידאו: מי יעזור לילד ברחוב?

יותר מ-20 מיליון איש צפו בסרטון שהציג ניסוי חברתי שבמסגרתו עמד ילד ברחוב בניו יורק בקור של מינוס 15 מעלות, כשלגופו רק ג'ינס וטי-שירט קרועים ובידו שקית ניילון אחת להתכסות בה. העוברים והשבים התעלמו ממנו במשך שעתיים, ואז קרה...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות