הבלוג של הא ודא

maayanvalk

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מפברואר 2018

בבוקר החלטתי ללכת עם 2 הבנים שלי לדוג. (החלטתי… זה היה או לזרום או לשאוב דם מהוריד, לתת להם ולסגור עניין). העמסתי את עצמי עם שניהם, שתי חקות, כמה נשנושים ונסענו.
שם תפסנו פינת חמד מוצלת ופרטית, בעודי יושבת ומאלתרת להם את הקונסטרוקציה… מגיעה חמולה ומתמקמת על הברכיים שלי.
אני משתמשת במילה חמולה כי הם היו 4 משפחות, אבל דווקא מהסוג הטוב, הנעים, “האיכותי”. פרסו מחצלת ענקית הוציאו את מיטב מאפיהם מבית והאכילו בערך 12 ילדים מתוקתקים.
ואני… רק חושבת על איך אני מעבירה בחום הזה שעתיים קלות בעבדות על שחרור קרסים, קשירת מצופים, התרת קשרים… וכל זה בידיעה מלאה, שזה לא ימנע בכללל קיטורים, מריבות, טענות על שעמום בחצי השני של היום. וסביר להניח שגם דגים לא נאכל היום כן?
ואז זה קרה. כולם באותו חרא. גם האליטה שהתיישבה לי על הברכיים. יפים רהוטים עם ילדים מתוקתקים.
כעבור לא יותר מ 25 דקות תמימות, שהם כבר ממוקמים היטב עם הצידניות פרוקות. אמר אחד הילדים (נראה הגדול שבחבורה): יאללה אמא זזים?
פה רק עלה לי חצי חיוך. אבל שב 10 דקות הבאות כל ה 11 האחרים קרצצו, התבכיינו, צעקו אמא בקצב של 30 פד”ק (פעמים בדקה), פה כבר היה לי קשה להחביא את השיניים.
תוך כדי, כמובן השתחררה צעקה מאמא אחת על ילד מנדנד, ירידה מאחרת על בעלה שיושב רגל על רגל בזמן שהיא מתזזת, נוספת שצרחה על פעוטה שדווקא לפני שנכנסים לאוטו החליטה לדרוך בבוץ תובעני ותינוק בן שנה וחצי שלרגע לא נתן לאף אחד לשכוח שהוא שם.
תוך פחות מ 60 דקות מרגע ההגעה- הם היו כבר בתוך המכוניות.
היה לי נעים. זה נוראאאא! אבל זה עשה לי ממש רגוע בנשמה. ההוכחה הזו שאני לא משוגעת…. או יותר נכון- לא משוגעת בחברה נורמלית.
כן איבדנו את זה… אבל אנחנו מאוחדים:))
#הפיקניק המאורגן הכי קצר שראיתי.
#צרת רבים נחמה לטיפשים.

על המחצלת

 

עוד מהבלוג של הא ודא

מבוא להא ודא

הא ודא.... עוד בלוג. הפעם זה הבלוג שלי. גיליתי עם השנים את הכתיבה. משהו שלא תמיד היה שם באופן מובהק. החיים שלנו מלאים, אפילו עמוסים בחוויות, בקשיים, באהבות, ברגעים ובתחושות שכל נפש רואה וחווה אותם אחרת. בשנה האחרונה הכרתי את...

תגובות

פורסם לפני 2 years

זיכרונות על אופניים - יום כיפור

רובנו כילדים, קישרנו את כיפור לאופניים.  אלו שהיינו אנחנו, ואלו שהיום תורם, מכינים, משפצרים, קונים ומאבזרים... טקס שלם סביב "הכן את עצמך לרכיבת הכפרות" גדודים על גלגלים מתנפנפים בירידות ומזיעים בעליות. התרגשנו. רק חסרה...

תגובות

פורסם לפני 2 months

מנואל

  כשהוא נכנס למעלית מיד אחריה, היא זיהתה אותו ממבט חטוף שכבר הצטלב כמה דקות קודם, כשאספה קפה הפוך לחדר מהבר. "אז איך זה שאת כזו מנצנצת?" הוא שאל בנימוס חצוף הוא התכוון לפודרת הנצנצים העדינה מעל עצמות לחייה ומתחת לעצמות...

תגובות

פורסם לפני 1 month

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה