הבלוג של מעיין בן אבי

החיים אחרי גיל 40

בלוג על החיים אחרי גיל 40 . החששות, המשברים, הפחדים, ההתחלות, ההצלחות, הלבד, הביחד, הילדים שמתבגרים, הרצונות שמשתנים, הפנים שמתבגרות... ולמידה על האושר שקיים בהכל.

עדכונים:

פוסטים: 16

החל מאוגוסט 2012

הדאגה האין סופית הזו..

כל השנים רק צעקתי, ייחלתי, ביקשתי, התפללתי שרק יגדלו כבר, שיהיו עצמאיים.שאני לא יצטרך לדאוג שיעשו קקי, שיאכלו בלילה, שיאכלו בכלל, שיהיה להם טוב בגן, שהילדים לא יציקו להם, שהגננת תחבק, שפחות משנה התכנים בגן יותר משנה החיבוק של הגננת, שיהיו להם חברים, לא לקלל לידם, לא לעשן לידם, לא להיות עצבנים לידם, להעביר להם ערכים שהייתי רוצה שילוו אותם, אם כן נשיג בייביסיטר היום, אם הם כן ירצו להתקלח, אם הם לא ירצו להתקלח, לא לוותר על צחצוח השיניים בלילה, לתת לו בקבוק, לא לתת, אחותו בגילו כבר לא אכלה בלילה ועוד ועוד ועוד ….

דייייייי שיגדלו!!! כשהם יגדלו כל זה יגמר… ואז יהיה לי שקט…

אז זהו, שלא!!! ממש ממש לא!!!

הרעש רק מתחיל ומשום מה בעוצמה חזקה יותר, משום שאם עד היום הדאגה והדילמות היו עם עצמי ואולי מדי פעם עם בעלי היום הם שותפים מלאים ורועשים לדילמות והם גם מעורבים אחד לשני בדילמות ועל הדאגה הם כועסים, מאוד מאוד כועסים, ושולחים אותי לאישפוז יום יום, לטענתם -”חייבת אישפוז ודחוף”.

לא קל להיות אמא לבחורה בת 20, פתאום מתבגרת לך מול העיניים, עצמאית, באה, הולכת, נוהגת, ובכל פעם שהיא יוצאת מהבית ואת רואה את צרור המפתחות הזה שיוצא איתה הסרטים מתחילים לעלות לך בראש ובדרך כלל אלו סרטים טורקייםםםםם… עד שהיא חוזרת. ושוב פעם אחר פעם אני מודה לאלוהים.

אני לא מספיקה לנשם ו”להתרגל”, לסרטים הטורקייםםם עם הילדה, מנופף לי האמצעי עם רישיון הנהיגה, האמצעי שלי, האינדיאני הקטן שלי שכשנולד גזר עלי מעצר בית שכן אם הייתי יוצאת איתו הייתי מוצאת אותו על עצים ומשקופים. ופה רישיון נהיגה זה כבר עסק לא פשוט, הסרט הופך מסרט טורקי לסרט אימה.

את אומרת שאת הנשימה, את הרוגע תקבלי אולי מהקטן, הוא עדיין לא נוהג, הוא עדיין רגוע אבל לא, הוא גילה את הייעוד שלו… הוא גילה שהוא לא רוצה סתם לנגן על גיטרה אלא לנגן מטאל. מה זה אתם שואלים? גם אני שאלתי… וחבל ששאלתי… זה החורים האלה, בכל המקומות.  זה השיער הזה, בכל המקומות.  זה הקעקועים האלו בכל המקומות.  והמוזיקה…הצורמת הזו, בכל המקומות.

ישבתי ביום שבת ומצאתי את עצמי שובצועקת , מייחלת , מבקשת, מתפללת, תחזרו להיות קטנים…מבטיחה לא להתלונן שוב…אולי רק קצת.

עוד מהבלוג של מעיין בן אבי

תצוגה מקדימה

ברכת גיל ה-40

רוצה לשתף, רוצה לספר, רוצה להצהיר: אני נהנת!!! מתחילה לראות את היש, מתחילה לעזוב את האין. מתחילה להבין את הגיל, מתחילה להנות מה"תרגיל". מתעוררת בבוקר ומבינה שעד היום...

תצוגה מקדימה

בריחה - בחירה ומה שבניהן...

אדלר אמר : "האדם הוא מעל הסביבה, מעל הדחפים ומעל התורשה. ישנם קשיים אך יכולת היצירה קיימת. וככל שאדם ישתמש בה יותר הוא יהיה מודע יותר ליכולתו להשתמש בה..." אדם זקוק לוודאות...

תצוגה מקדימה

אם אלה החיים...

אז שוב "מהפך"!!! זה מתאחד עם זה, זה נפרד מזה, זה מגנה את זה וזה מחפיש את זה... ואני פה באמצע, מרגישה אבודה, מרגישה שאיבדתי את האדמה היציבה, מפחדת על דור ההמשך, מפחדת מדור ההמשך,...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה