הבלוג של maaahhhh

maaahhhh

עדכונים:

פוסטים: 7

עוקבים: 0

החל מיוני 2018

הבחור המקסים וחני היפה

ריאליטי הכרויות בטח מעניין , וכאן מדובר בריאליטי תחרות הכרויות. כאילו היינו בהישרדות… הפורמט הזוי לגמרי וכל המשתתפים מודעים לכך.

הסיפור: בחורים שהצליחו בחו”ל ואינם מתכוונים לחזור ארצה בקרוב מחפשים בת זוג ישראלית לחתונה וילדים שתעתיק את מקום מגוריה אליהם. ועל כן תבואנה בנות מכל הממלכה ומי שתכבוש את לב הבחור תזכה לחיות באושר ובעושר במקום שהוא לא ישראל, ובמילים אחרות… גן עדן.

הראשון יונתן רונן יכונה “הקיבוצניק” גר בברצלונה אלמן ואב לילדה קטנה. השני הוא ציון פדלון , רווק בן 33 הגר בריו דה ז’נרו ומכונה שם זיון (יו כמו יו- יו ) ויכונה להלן “החתיך” והשלישי איתי מקובר, הגר בקיוטו, רווק בן 38 שנשאר בקיוטו לעסקים אחרי הרבה לימודים יכונה להלן “הבחור המקסים”.

לפי האמור באתר התכנית , כל בחור היה אמור להפגש עם 10 (עשר) בנות ולבחור מתוכן ארבע אשר יגיעו אליו הביתה ויתחרו ביניהן על ליבו. ונדפדף טיפה קדימה, אכן הן מגיעות אליו הביתה לנות בצוותא ומנהלות דיונים סביב השולחן (כשהוא קופץ לעבודה) במי הוא  יבחר או בשיחות דומות (כמה גברים היו לך, נגיד).

לא ברור אם אכן כל בחור נפגש עם העשר שהכינו לו בהפקה, לנו מראים שבערך 3 פוסל,  באורח פלא לגבי 3 הוא סגור לגמרי, סמיילי מאוהב ובין שתיים הוא מתלבט, ובסוף מחליט “ללכת עם הלב” ובשדה התעופה אנו מגלים מי זאת שקיבלה את הכרטיס הרביעי (…זה גם קצת מקום רביעי). יוצא דופן הוא הקיבוצניק שקיבל פסילה מאחת, נטע…אולי השם המפורסם עכשיו הביא לה הברקה…

ועכשיו נעבור אל הבנות. בנבחרת של הקיבוצניק יש את חופית והב, שגם היא אלמנה ואם לבת קטנה, אך כאן ככל הנראה מתחיל ונגמר הקשר ביניהם. בדייט המצולם היתה חופית כלילת מעלות: יפה ומבינה, שחורה ונאווה, ואילו בצילומי ברצלונה, מוצגים צדדים פחות חשובים שלה (כמו שחצנות, או חוסר מודעות נגיד…הוא לא מבחין בה והיא חושבת שהיא לוקחת.) בתפקיד הבלונדינית הרוסיה יש את טניה היפיפיה, אך בניגוד לחופית שיש לה עניין בקיבוצניק לטניה יש עניין בארגון החבורה לטיול נעים ונוח ולא לרמה שלה להלחם על בחור, כמו שאמרה במטוס. גם בתור די.ג’יי, כנראה יותר רגילה שאחד מהקהל מתחיל איתה ולא להפך.

השלישית היא דניאל, משבצת: יופי כהה, מתמחה במשפטים, בוגרת חדרי כושר ובחורה על הכיף כיפק באופן כללי  היא יכולה להתאים לקיבוצניק אלמלא היתה שם הרביעית, שחר הטבעונית האקטיביסטית שטרפה את הקלפים. מכירים את זה שנדלקים על מישהו וממשיכים איתו למרות שהכל אומר, לא, זה לא מתאים! אז זה זה. קראש מטורף. הקיבוצניק אמנם היה ילד בלונדיני בקיבוץ גינוסר ושם עשה חיים בטבע ובבריכות ובטיולים, אבל עברו מאז לייף טיים, והוא תקוע כבר 15 שנה בברצלונה, כולו מקובע ומתוזמן (וחופית סוברת שהוא עצוב וסגור) ורק מדבר אחד הוא מפחד: שינוי! ופתאום השחר הזאת, זהו שחר של יום חדש.  רוצה שהוא יהיה טבעוני, לא, בעצם היא רוצה שכולם יהיו טבעוניים כל העולם. אז נכון שבקטע ההדלקות שלו עליה בבריכה (הדייט השני בארץ, שיצא אליו כדי לנסות להוציא אותה מהראש) היא אמרה לו מול כל פני האומה , מה היא אוהבת במיטה ואחרי זה הוא התחרפן והבטיח לה טבעונות עולמים. מאוחר יותר, בעת הארוחה כשהיא פורשת לצד לאחר שהגיש דג … וטניה שואלת על ההבטחה, הוא מתכחש לה ואומר, שרק אמר שאולי בעתיד ולא פוסל וזה גם מה שאומר עכשיו (אומר…)  אבל אם רוצים לדבר על אמת ושקר, תפסתי אותו בעוד שקרון קטון, בצילומים בארץ אמר על עצמו, מיוזמתו, שלא עשה סקס למעלה משנה אך כששאלו אותו הבנות בבית בקסטל משהו (שגם מסי גר שם), ענה “לפני שבועיים וחצי” ואז שאלו  עם מי, פה כבר הגיעה שתיקה שטושטשה מיד בתשובת הבנות שזה עם מישהי קבועה למטרה זו. בקיצור, הפורמט ההזוי של התוכנית  מזמין מצבי הדרדרות.

נסכם את הקטע הזה, שדניאל רוצה לאכול בשר דגים והקיבוצניק לקח אותה לרכב על סוסים ושם הם התנשקו בנשיקה שייחודית לריאליטי הזה ותיאורה יגיע מיד.

החתיך ציון פלדון הוא חתיך גם בעיני, אם כי רק לקראת הסוף אגלה לכם מי נתן לו את שמו. נבחרת החתיך כוללת שתיים פוטנציאליות ביותר הלא הן רעות המושבניקית, גולשת גלים ביישנית שמתאימה לחתיך שלנו באופי וביופי (והראשונה שהתנשקה איתו ממש בנשיקה מתוזמנת כשקרא לה לצאת אך היתה זאת נשיקה בלי חיבוק, מרחוק, כנראה את החיבוק הוא שומר למישהי אחרת, וזאת הנשיקה הייחודית לריאליטי הזה – מרחוק) המתחרה השניה היא, איך לומר, חלומו של כל בחור, מרין טרמץ  הזריזה, הרקדנית הכייפית והפצצה.  בפגישה בתל אביב היא ארגנה איתו ריקוד והכמיה ביניהם קפצה לשמיים. היא גדולה ממנו , בת 34, ולא ברור אם החתיך יכול להסתבך עם חבילה מושלמת כזאת (אגב הביטוי “חבילה מושלמת” הוא תיאור של הבחור המקסים למיטל ספורטולי- שנגיע אליהם עוד מעט).  השתיים הנוספות הן גל החמודה, שבא נגיד שאם לא היה פה את הפורמט, החתיך היה ממשיך איתה (היחידה שקיבל אותה בברצלונה בחיבוק, נשיקה ומחמאה איזה יפה את, כן שמתי לב לזה) אך לא כאן כשיש סביבו מבלבלות כאלה (רעות העדינה ומרין המסעירה).

הרביעית היא דיאנה העובדת הסוציאלית (בדייט אמרה שעדיין סטודנטית והגיעה ללימודים בעקבות סיפור אישי) שסיפקה את האתנחתא הקומית עת ירדה על הבנות בפניהן ושלא בפניהן (את הבז’ז’ שלך מדבר, אמרה למרין, וגם התעניינה איך בחורה שגדולה ממנה ב-7 שנים עדיין רווקה) דיאנה היתה הבחורה שעליה החתיך התלבט ולא סתם … ראשית היא בכלל לא נדלקה עליו, ולא משהו אישי, היא פשוט לא במצב להדלק על אף אחד (נגיד ההבדל בין אבק שריפה לאבק סתם) ושנית, למרות כל הנתונים שלה (נגיד, בהירת עיניים, גבוהה ואשת שיחה) עדיין קרירה כמו רוח, ושוב נצטט את הבחור השלישי המקסים, שתיאר: זה כמו הדברים האלה שמעניין לך כשאתה שם אבל אתה שמח כשזה נגמר. החתיך בחר את דיאנה על פני אלונה הרוסיה הצעירה (בת 21) והדוגמנית, שעליה נאלץ לוותר. בעיקר מפני שבדייט השני, עשו אלונה ואמא שלה טעות שאסור לעשות עם אדם שהוא בעל מלון בוטיק, והגישו לו במסעדה רוסית רגל קרושה, מנה לאנשים שחזקים בלסבול, נגיד פולנים קשים. חבל מאוד אלונה, לא צריך לקחת את אמא לכל מקום.  בדייט המשולש ביניהם היה נראה שאלונה רוצה להכיר את החתיך לאמא שלה, כבר בדייט הראשון הראתה לו תמונה שלה. אלונה אגב היא זאת שנתנה לו את כינויו כאן “חתיך” והיחידה שהתלהבה ממנו. אם אלונה היתה בת 27 הכל היה נשכח, אבל מה לעשות גיל הוא תמיד חיסרון.

ועכשיו נעבור לבחור השלישי, איתי מקובר (לא לטעות, יש לו אמא מזרחית חמודה) הוא המקסים, שעליו יסופר,  על יפי תארו, על יחסו לאמו, על זה שהוא לבבי וחמוד ונהג כל כך יפה בכל דייט. המקסים  שמגיע מקיוטו ואוסקה ומארץ השמש העולה לה לה היא עולה בגללה, זכה להצלחה גדולה בקרב הבנות: מיטל כוכבת הילדים “ספורטולי” המחזיקה גם בשני ילדים משל עצמה, חני היפה גרושת הכדורגלן (זה לא מצב משפחתי זה מקצוע) יפעת בתפקיד בלונדינית יפיפיה, הגיעה עם מחשוף עמוק שמתוכו רקדו בחן שני תאומי צביה (במצבים כאלה אין מה לדבר על אישיות וכיוצא בזה, אך אפשר לסמוך עליה שכמאמנת דימיון מודרך היא יודעת שככל שהדמיון יותר חי, כך יש סיכוי שהדברים יתממשו במציאות.)

הבחורה שהמקסים נדלק עליה, שאמר עליה שהוא אוהב את המראה שלה ושהוא מרגיש איתה חיבור היתה ניצן. אבל זה ממש לא התחיל ככה (אולי כי היא נמוכה ממנו בשני ראשים?)  אחרי התפתחות השיחה ומבט במחשוף (היכונו לחזרת הציצים) והתלהבות מזה שיש לה סיפור חיים (- גוש קטיף, צוק איתן, מתמחה במשפטים)  נמלך בדעתו והחליט שהיא תגן עליו יפה היכן שלא יהיה.

המקסים פסל את מריה הרוסיה אחרי הורדת הידיים  שיזמה. עוד היה שוקל לקחת אותה שומרת ראש אבל אחרי  שניצח אותה , גם האפשרות הזאת ירדה. עליה אמר המקסים, שזה כמו שאתה נמצא בחוויה מעניינת אבל שמח שזה נגמר. מפני שמריה סיפרה בשבחי התחת שלה ועד כמה הוא מעיד על כוח הרצון והדרך שעשתה הרי שיש לי מילה אישית בעניין: חביבתי, תפסיקי להתאמץ. גבר זה לא תחת, גם אם תעבדי עליו שעות, הוא לא ישתנה.

וההתלבטות של הבחור המקסים היתה בין מיטל שאותה כינה “חבילה מושלמת” (האם יש כאן נבואה לעתיד, שהיא כוללת ילדים ועל כן לא צריך לטרוח על הבאת חדשים?)  לבין שיראל הדיילת, שהיא מקבילה לאלונה של החתיך, נפתרה גם כאן כשהחליט “ללכת עם הלב” שהכוונה היא ללכת עם ההגיון, ולבחור בזאת שבטוח רוצה (סקס) ואולי על הדרך גם תצא מזה חתונה.

עוד מהבלוג של maaahhhh

על מה ולמה Maaahhhh

מההה, זו מנטרה למדיטציה. מנטרת  החיבור למקור  שלמד יוגי בהג'ן מנזיר בהימלאיה. המשמעות שלה היא "אמא" אמא שלנו ואמא ארץ, הכח שמניע אותנו. בחרתי לקרוא כך לבלוג כדי לתת את מתנת המנטרה הזאת למי שיגיע לכאן במקרה. מה יש להגיד...

תגובות

פורסם לפני 7 months

כמה רחוק - פרק 11- עצה של אמא

בפרק זה מתוודעות הבנות של הקיבוצניק לאמא החמודה של יונתן, שבודקת אותן ברצינות רבה ואף מביאה איתה חברה שקוראת בכף היד ופותחת להן בקלפים. מסקנה אין, למעט הרמז הגדול לטניה, שתצטרך להלחם עליו. שאני מבינה את זה, שהיא לא תבחר אלא...

תגובות

פורסם לפני 6 months

כמה רחוק - פרק רביעי- יפן!

בפרק מרגש זה אנו ממריאים ליפן ומצטרפים לחופשה המטריפה של הבנות שהגיעו לבחור המקסים. לבוש בגרסה הגברית לקימונו מקדם את פני הבנות בשדה התעופה באוסקה המארח, הירושי. הוא יביא ואתן לביתו שבקיוטו ("נתניה" אומרת מיטל) זה הולך...

תגובות

פורסם לפני 6 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה