הבלוג של loveshimsport

loveshimsport

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מאפריל 2019

רבים מאתנו מתאמנים, בין אם בבית או בחוץ, בחוג, באימון אישי.

לרובינו חשוב מאוד להנות (נו טוב…עד כמה שאפשר)  מהפעילות הגופנית ואולי אפילו….עוד לפני שהיא מתחילה, עוד כשמגיעים לחוג, למכון, לריצה , כי מה יותר כיף מאיזה חבר או חברה שיקבלו אותנו בחיוך ויגידו “ואוו איזה יופי את נראית” או “הבגד יושב עלייך מדהים”  , כן, זה לבד מכניס אותך לאנרגיות הנכונות, אין אנשים מסתכלים עלינו זה בהחלט מרכיב חשוב בספורט ובכלל.

אז חשוב מאוד שנוודא שאנו רוכשים ביגוד איכותי וטוב וכמובן (איך לא) יפה.

היום ישנה הסכמה די ברורה שבגדי דרייפיט הינם הבגדים הנוחים והאידאליים ביותר לביצוע פעילות גופנית בזכות מספר סיבות:

1. מחטב ומעצב

2. מנדף זעה במהירות

3. תאמינו או לא-מגן מפני השמש (לרצים שביננו..)

כל אלו מאפשרים לנו להנות מהאימון עוד לפני שהחל, במהלכו וכמובן אחריו , מבלי להיות מסריחים מידי או כבדים מידי מהזיעה שהצטברה….

יש שאומרים שבגדי ספורט מסוג דרייפיט אף נותנים להם לגיטימציה להתאמן יותר זמן בשל ה”תוצאות המיידיות” (זמניות יש לאמר) שהבגד משרה על הגוף בזמן האימון בו כל השרירים עובדים.

בשונה מפעם , היום הבגדים הללו כבר לא עולים ביוקר ומתאפשרים לכל מי שרק מעוניין לרכוש לעשות זאת במחיר שווה לכל כיס , בגדי ספורט באלי אקספרס מוזלים ואיכותיים דיו למשימה שלפנינו!

 

בהצלחה!

 

עוד מהבלוג של loveshimsport

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 months

על הקשר בין ספורט וביטחון עצמי

קצת על הספורט איזו מילה גדולה היא "ספורט" אה? לפעמים נדמה שאם היינו עושים ספורט כמו שאנו חושבים ומדברים על על פעילות ספורטיבית לא היינו צריכים לעשות ספורט מעולם :) העיסוק שלנו בספורט הפך קריטי,שוטף ואפילו די נורמטיבי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה