הבלוג של lover

lover

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מאוגוסט 2015

לא קל לנהל חיים כפולים אבל איך אפשר שלא..

קשה לי להאמין שאף אחת ממכן לעולם לא חשבה על לפזול לצד..
tremezzo_4(5)

 

כל בוקר אני קמה שוטפת פנים ומתחילה את שגרת החיים המשעממת שלי. בוא נודה בזה- שגרה זה משעמם!!

אני קמה שכולם בבית עוד ישנים, אני שותה לי קפה ונהנית מהשקט סביבי. אני יוצאת מהבית ומתחילה את יומי..

לא קל לעבוד 10 שעות ביום- אני אומנם נהנית לרגעים מהעשייה אבל רוב הזמן תוהה אחרי מה אני רודפת..

כשאני חוזרת הביתה אני תמיד מחדש מתבאסת שלא הייתה פייה שסידרה וניקתה את הבית.. אני בולעת את חוסר הסיפוק ונושקת לבעל ולילדים ומתחילה בעבודה השנייה-

בישולים, כביסות, מקלחות, השכבות וכולי..

לאחר שהשכבתי את שני ילדיי לישון, אני מתפנה לבעלי- אני מרתיחה מים ומכינה לנו קפה, אנחנו יושבים אחד ליד השני ובוהים בטלוויזיה, פעם גם היינו מדברים בין פרסומת לפרסומת, היום אנחנו מתעסקים בטלפון .. הפכנו להיות שני זרים..

ברגים שאנחנו כן מדברים אנחנו מתווכחים, שלא תטעו האהבה עדיין קיימת, אבל היא לא מלווה בכינורות ופרפרים..

מידי פעם  אני חייבת לשבור שיגרה ולכמה רגעים להיות בעולם לבד. הנוהל ידוע-  ניתן לסמס בין שמונה לארבע, ניתן אחרי רק לאחר קבלת אישור מראש. טלפון ניתן להרים רק אחרי אישור בכתב. לאחר כל התקשרות יש למחוק ראיות ולוודא פעמיים שאכן נעשה. צריך להיות אם יד על הדופק 24/7..

בעודי יושבת בפגישה עם הבוס שלי קיבלתי הודעה: “פנויה לצהריים ב-12:00?” בלי לחשוב פעמיים רשמתי “כן”. כל כך כן!!! “סידרתי את זה, ניפגש…”- זה כל מה שרציתי לשמוע…

כששער “בית ההארחה” נפתח, אני חוששת שמא מישהו יזהה אותי. אני לא רוצה שידעו שאני בוגדת וגם לא רוצה לדעת אם מישהו אחר בוגד-. כי זה מה שמי שבא לפה עושה- הוא בוגד, הוא מסתכן, הוא בורח. למי שבא לפה- לכמה שעות אין שם. הכל נעשה ללא פנים- השער נפתח אוטומטית, התשלום נעשה בצורה עיוורת(השארת מזומן בתיבה מחוץ לדלת), אין צורך בקשר עיין- יכול להיות שאם היה קשר עיין לא הייתי חוזרת לפה- הבושה הייתה מנצחת אותי..

הפעם הוא הגיע לפניי, אני נכנסת לחדר והוא מחייך אליי, אני לא מביטה בו, אני יודעת שאם אביט בו אני לא אפסיק לדבר- והיום לא בא לי לדבר, בא לי לממש את כל הפנטזיות שלי.. ויש לי הרבה פנטזיות..

אני מתפשטת כשאני עומדת מולו, הוא לא זז הוא קפוא..אני מפשיטה את המסכות ואני כל כולי מולו. אני מפשיטה אותו וזורקת אותו על המיטה.. וזה מתחיל..

הגניחות משתיקות את מחשבות היום יום, המגע שכל כך היית צמאה אליו מבריח את הלחץ והפחד ואני על גג העולם..

אף אחד לא יודע מה אני עושה ואיפה אני,  אף אחד גם לא יעלה על דעתו. אני מרשה לעצמי להיות מלוכלכת וזולה, אי מגשימה לו את הפנטזיות ונותנת לו להגשים את שלי, שעד שהכרתי אותו לא ידעתי שיש לי כאלה בכלל..

אחרי שגמרנו אנחנו נשכבים אחד ליד השני ונאנחים, מביטים למעלה- למראה בתקרה ומחייכים, המראה הזאת בהתחלה הביכה אותנו והיום לא, אנחנו מרגישים שלמים.

אין לי חרטות. זאת אני במראה וזה הבחור שבחרתי לי כשותף לפשע..

ומה הפשע בעצם?.. לאחר כמה דקות הוא קם ומדליק לנו סיגריה, אנחנו יושבים על המיטה ערומים ומדברים.. יותר נכון הוא מדבר…

“לא בא לי לדבר היום” אני פולטת ..  דקה מביכה עוברת בינינו כי בעצם התחייבנו להיות פורקן אחד לשניי מהיום יום. ללא מילים הוא מוזג לנו כוס יין וחוזר לשכב על המיטה.. אני לוגמת מהיין ומרגישה הקלה.. אני חוזרת לשכב לידו ומרגישה נינוחה..

כשעוברות שלוש שעות השכרת החדר אחרי מקלחת מרעננת אנחנו מתלבשים ויוצאים מהחדר. אני מתקדמת לעבר האוטו ותוך כדי מאחלת לו המשך יום טוב וממלמלת- נדבר שנדבר.. הוא מחייך אליי ונכנס לאוטו.. כשהשער נפתח הוא ותן לי לצאת ראשונה תמיד ואני נעלמת..

סערה מתחוללת בגוף שלי, אני באופוריה.. מגבירה את הווליום ומזמזמת לעצמי. שנייה לפני שאני חוזרת למציאות אני מסמסת לו “תודה”.

אני נכנסת הביתה- נושקת לילדים ונושקת לבעלי, אני מביטה בו ומודה לאל שיש לי אותו, אני אוהבת אותו כל פעם יותר ויותר…

 

 

 

 

עוד מהבלוג של lover

Thumbnail

ריגול וירטואלי

אני מודה שמסקרן אותי לדעת איך נראית האישה שנשואה לאיש שבוגד בה איתי. הרגילו אותי שבקליק אחד באינטרנט אפשר לדעת הכל, כשאני נכנסת לעמוד הפייסבוק שלה אני מתאכזבת לגלות שזה...

תגובות

פורסם לפני 5 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...