הבלוג של lover

lover

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מאוגוסט 2015

5324654-533x8002_c

אני מודה שמסקרן אותי לדעת איך נראית האישה שנשואה לאיש שבוגד בה איתי.

הרגילו אותי שבקליק אחד באינטרנט אפשר לדעת הכל, כשאני נכנסת לעמוד הפייסבוק שלה אני מתאכזבת לגלות שזה לא כך. חוץ מפנים יפות לא מופיע אף מידע עליה. אף מידע שמספק את יצר הסקרנות שלי.

הבית ריק ושקט, אני מתיישבת על הספה ומדליקה סיגריה, מתעקשת למצוא רמז על אישיותה, אני מתעקשת לנפץ את המודל שעיצבתי לה בראש שלי- אישה קרה ומנוכרת.

אני יודעת שהיא יודעת על קיומי, הרי אין הסבר אחר לניתוקי הטלפון ממספר חסום שמקבלת לאחר שיחות טלפון ממנו. הדבר היחיד שלא מצאתי לו עדיין הסבר זה למה היא שותקת ולא אומרת כלום. ממנו לא פעם הובהר לי שהיא לא סומכת עליו והיא קנאית- אין פלא שהוא בוגד בה.

אף פעם לא פקפקתי בבעלי- האמון שלי אליו עיוור וכך גם שלו אליי, אני יודעת שלא תצליחו להבין את זה- אני נאמנה אליו, מה ששמעתם- למרות שאני מזדיינת בסתר אם גבר אחר אני נאמנה לבעלי.

אני לא מקנאה באישה שנשואה לו- הוא לא אדם שהייתי בוחרת לחיות אתו, חוץ מפנים יפות וגוף חטוב אין בו שום דבר שיכול להכיל אותי. מדי פעם הוא מקשיב לי, אבל הוא לא מנתב לי את הדרך או יכול להועיל לי בקבלת החלטות. הוא שותף לפנטזיות שלי, ליצרים שלי ואפילו לפחדים שלי.

בעודי משוטטת בפוסטים שלה אני מוצאת אור בקצה המנהרה- מספר הטלפון שלה מופיעה וקורץ לי, אני מרגישה שמצאתי את מה שחיפשתי. יצר הסקרנות שלי מרוצה. בלי לחשוב פעמיים אני מקלידה את מספר הטלפון ושומרת אותו במכשיר שלי. אני מחכה בהמתנה להופעתו בוואטסאפ, בחצי היסוס אני נכנסת לתמונת הפרופיל שלה- מרגישה שעברתי את גבולות הקשר ביני לבינו אך לא אכפת לי, אני ממשיכה. אני בוחנת את התמונה ובולט לי החיוך שלה- הוא לא נראה מזוייף, היא נראית מאושרת. איך זה יכול להיות?  לרגע בעלי חולף לי בראש- אותו חיוך ישנו גם על פניו, גם הוא מאושר, אני יודעת שהוא מאושר.

זה פעם ראשונה מאז התחלתי את הרומן הזה שיש בי חרטה, פתאום עולה בי התובנה שיש שחקני משנה שנכפה עליהם להיות חלק מהרומן הזה. באותה נשימה אני עוברת לרגל בדף הפייסבוק שלו, שם כצפוי אני מוצאת אינספור תמונות שלו מכף רגל ועד ראש. הוא נראה טוב והוא יודע את זה, כולם יודעים את זה. אני מסתכלת על התמונות ולא בא לי להפשיט אותו, לא בא לי לזנק עליו ולדהור עליו עד ששנינו נגמור.

כל מה שבא לי זה שבעלי והילדים יחזרו הביתה, בא לי להביא בייביסיטר בהתראה קצרה ולצאת בספונטניות עם בעלי לערב רומנטי.

כל עוד לא ריגלתי ולא ראיתי פנים היה לי נוח, לא הרגשתי לרגע אשמה.  אני לא מרגישה אשמה כלפיה, אני מרגישה אשמה כלפי בעלי.                                                            הידיעה שהוא מאמין בי בצורה עיוורת ואני משקרת לו באותה צורה מבחילה אותי.  הגיע הזמן להתחיל מחדש. יש בי מן תקוו שהוא מרגיש כמוני ולא ייצור יותר קשר.

הפיתוי להשאיר את מספר הטלפון שלה למקרה חירום משתולל בי ואתו אלף תמרורי אזהרה. אני מוחקת את המספר וכך גם את הפנטזיה. היא ניפצה לי אותה בחיוך שלה. הבטתי בה בידיעה שהיא הביטה בי אלפי פעמים. אני מבנה למה היא בוחרת לשתוק, היא אוהבת אותו והיא מסרבת לקבל את זה שאני הבחורה שתהרוס לה את חיי הנישואים.  באותה נשימה אני יודעת שאם בעלי היה יודע הוא היה מסרב להישאר איתי.

אני נכנסת לפרופיל שלו בפייסבוק ומתענגת על רגעי האושר הרבים שלנו שמופיעים לו בגאווה בעמוד. אני רואה את החיוך שלי לצידו והוא אמיתי, העיניים שלי קורנות מאושר. תמונה אחת לכדה את מבטי ואני קופאת- העיניים שלי נבולות, התמונה הזאת צולמה כמה רגעים לאחר שחזרתי מבית ההארחה שם הייתי קשורה למיטה וכל הגוף שלי רטט ורעד.

אני מכבה את המחשב ומחליטה לשים סוף לריגול הוירטואלי שנשאבתי אליו בשלוש שעות האחרונות, אני חוזרת למציאות, משכנעת את עצמי שמנתקת קשר אם כל דבר שהוא לא אמיתי. אני בוחרת בבעלי והילדים-  לבחור בהם זה לבחור בעצמי.

 

 

מ

עוד מהבלוג של lover

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...