הבלוג של DIVA DIANA

שמה_עין

אני מזמינה אתכן להצטרף אליי לכל מה שיפה. אופנה,איפור טיפוח ונשים!

עדכונים:

פוסטים: 363

החל מספטמבר 2011

שמתי לב שבחצי שנה האחרונה הטרנד הכי חזק הוא שימור וחיזוק השיער.
אנחנו רואים אין סוף מוצרים טבעיים זורמים לחנויות והמון תכשירים שהם אמורים לחזק,לשקם את כל הנזקים שעשינו לעצמנו.
בין אם עם צבע או מזג האויר וכל הנזקים שהשמש גורמת לנו בדרך.
גילוי נאות קיבלתי את המוצרים האלה לסקירה לבדיקה ולהבעת דעתי הכנה והאמיתית לגביהם, כמו תמיד.

הפריט הראשון היא מברשת לסירוק רטוב, אמורים לסרק איתה את השיער כשהשיער עדיין רטוב. זה הרי ידוע שלא מסרקים שיער רטוב הסיכוי לשבור את השערה ולתלוש אותה מהשורש הוא גדול יותר וזה גם לא בריא ותכלס גם כואב!
עכשיו בשוק יש מיליון מברשות לסירוק שיער רטוב… לי שלחו את ה- Megic Brush אדומה סיליקונית בחומר שלה, והייחוד הוא  סיבים חכמים שמתאימים את עצמם את הגמישות לחוזק של השיער שאותו הם מסרקים ככה לא צריך לפחד שהשערה תתלש. לי יש תוספות אז אני לא יכולה לסרק אבל לבת שלי יש שיער חלק בצורה מטורפת. אז נתתי לה לנסות,הוא לא עשה את העבודה בשלמותה,לקח לה הרבה זמן לסרק הוא גם טיפה משך בהתחלה. לקח לו כמה וכמה פעמים להגיע לכל העובי של השיער שלה. אני לא יודעת אם הוא יעבוד טוב על שיער שהוא יותר מתולתל או גלי, אם על שיער ככ חלק כמו שלה הוא לא עשה עבודה מושלמת. אבל היא כן השתמשה בו על שיער לח ולא רטוב ממש ואז היא אמרה שהוא עשה עבודה הרבה יותר טובה והגיע לכל השערות והבריש בצורה יפה ומסודרת. הוא עולה 39.90 אז לשיקולכם.

20150719_134539_resized 20150719_134543_resized

למי שלא יודע אני מלבינה גם מגיל 18, מלבינה מלשון השיער שלי לבן. זה גנטי ואין מה לעשות בקשר לזה חוץ מלצבוע :) פעם בחודשיים אני אצל הספר וצובעים. לא ביג דיל אני לא מתרגשת והיו תקופות שלא צבעתי ונתתי לשיער שלי לנוח והייתי עושה רק בבית בעצמי שורשים בקטנה. אבל זה מלכלך וזה מסרבל אבל מה לעשות..? אז זהו שקיבלתי לנסות מין שפתון שחור, שעל פניו שפתון שחור זה משהו שחייב להיות לי מכל האנשים בעולם, אבל אין לי. והוא אמור לכסות את השיער הלבן בשורשים שלו. אמורים למרוח אותו על השורשים והוא אמור לצבוע אותם.. אז זהו.. שהוא אכן צובע ואכן מסתיר אבל.. השפתון בצורתו הוא מאוד בעייתי למריחה, לא הצלחתי למרוח אותו כמו שצריך הוא ליכלך לי את הקרקפת ואת המצח ואת האוזניים ששם בעצם בכתר הראש צומח לי השיער הלבן.. אז ניסיתי למרוח את החומר על מברשת קטנה ואז למרוח אותו וזה עבד יותר טוב. מה שכן הוא השאיר שמנוניות על חלקי השיער שבו הוא נמרח והשיער שלי גם ככה מאוד שמנוני אז זה לא עזר.. בימים שגם ככה אספתי את השיער עם חומר אחורה לקוקו עשיתי בו שימוש ואז לא שינה אם השיער שמנוני או לא, בימים של יומיים אחרי חפיפה לא. הוא גם עולה 39.90.

20150719_134553_resized

20150719_134548_resized

המוצר האחרון הוא טוש ליצירת פרנץ’, מי מאיתנו לא אוהבת את המראה הקלאס הנקי היפה .. כולנו.
את העט נתתי לבת שלי לנסות, שוב אף אחד לא נוגע בציפורניים שלי חוץ מלילך.. ההתרשמות היתה כדלקמן. המריחה היתה קלה,החומר שיצא הספיק בהחלט ליצירת קו לבן ומודגש של צבע. יש מקום לשיפור באיכות החומר שבמריחות הראשונות יוצא טיפה גושי ולא אחיד.. אבל אחרי כמה מריחות “באוויר” לפי הבת שלי על פיסת נייר החומר מתחיל לצאת חלק ונקי. היא גם הוסיפה וציירה לעצמה פרחים נקודתיים והיתה סך הכל מרוצה מהמוצר, הוא חייב במריחה עליונה של לק שקוף או מחזק בשביל להחזיק מעמד.  מחירו כמו כל המוצרים פה בפוסט 39.90.

20150719_134559_resized 20150719_134604_resized

אז להלן ההתרשמות שלי ושל הצאצאית שלי מהמוצרים הנ”ל שאת כולם אפשר לרכוש בבתי מרקחת וסניפי סופרפארם למינהם. כמובן שההתרשמות היא אישית שלי ושלה ואין על כך מעיד על איכות או טיב המוצר.
שיהיה המשך שבוע מקסים ואל תשכחו שאני כאן כמו תמיד, שמה עין בשבילכם.

עוד מהבלוג של DIVA DIANA

אייל לסטר - קולקציית תיקים חורף 2011/12

מעצב התיקים והאביזרים "אייל לסטר" מציג קולקציית חורף 11  קו התיקים של מעצב התיקים והאביזרים  "אייל לסטר" בולט העונה  מהשראה שנלקחה מהשמלה האייקונית של איב סאן לורן שעוצבה בשנת 1965 כמחווהלצייר ההולנדי פיט מונדריאן....