הבלוג של DIVA DIANA

שמה_עין

אני מזמינה אתכן להצטרף אליי לכל מה שיפה. אופנה,איפור טיפוח ונשים!

עדכונים:

פוסטים: 363

החל מספטמבר 2011

הקיץ הגיע ואיתו מצב רוח של השיער שלי. למי שלא יודע השיער שלי בנוי ברובו מתוספות שיער טבעיות מבית BALAMIN ואני חייבת בתחזוקה במוצרים מטפחים.
משמע שאני לא יכולה להשתמש בשמפו של עשרה שקלים.
צריכה שכל מוצרי השיער שלי יהיו מוצרים איכותיים וישמרו על השיער שלי גם הטבעי וגם הקנוי :). שיראה בריא,קורן והכי חשוב יסתדר טוב ויהיה קל להתארגן איתו.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

הוזמנתי לאירוע ההשקה של חברת AUSSIE,  החברה היא חברת מוצרי שיער אוסטרלי (ממממ.. אוסטרליים.. ראסל קרואו,יו ג’קמן תראו כמה דברים טובים יצאו מאוסטרליה!) וגם מוצרי השיער של החברה לא פחות טובים.

שמעתי לפני תקופה מחברות שבחים והילולות על מסכת הקסם שלהם, 3 הדקות  של הנחה של החומר על השיער, שיכרון חושים מהריח המתקתק והמשגע שלה. ובאירוע תחת מוטיב הגלישה (אוסטרליה וגולשים.. מממממ, אמרתי כבר רק דברים טובים?) הם משיקים סדרה חדשה שנותנת לנו שיער מלא ברק וחיוני.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

תכירו את התוספות החדשות לסדרה “Aussie Miracle Shine” הסדרה מיוחדת וחמכילה רכיבים בריאים וטבעיים כמו: אבקת פנינה ושורש הג’ינסנג שמקורו באוסטרליה, הם בעצם מבטיחים ברק אין סופי לשיער שלך. גם פה יש לנו מסיכת 3 דקות אבל הפעם הוא מגיע בריח פירותי יותר…שמפו ומרכך.
מחכה בקוצר רוח לנסות את המוצרים לתקופה על השיער שלי, מבטיחה תמונות וסקירה ממוקדת לאחר תקופה של שימוש.

עוד מהבלוג של DIVA DIANA

אייל לסטר - קולקציית תיקים חורף 2011/12

מעצב התיקים והאביזרים "אייל לסטר" מציג קולקציית חורף 11  קו התיקים של מעצב התיקים והאביזרים  "אייל לסטר" בולט העונה  מהשראה שנלקחה מהשמלה האייקונית של איב סאן לורן שעוצבה בשנת 1965 כמחווהלצייר ההולנדי פיט מונדריאן....