הבלוג של DIVA DIANA

שמה_עין

אני מזמינה אתכן להצטרף אליי לכל מה שיפה. אופנה,איפור טיפוח ונשים!

עדכונים:

פוסטים: 363

החל מספטמבר 2011

אז אתן יודעות שקיבלתי לפני שבוע את הקרם החדש מבית לוריאל Skin Perfaction# הייתי אמורה לעשות בו שימוש בוקר וערב למשך שבוע ולתת לכן את רשמיי.

10847790_866694233351204_7962708811523502541_n

אני אתחיל ואני אומר שאי אפשר למדוד הצלחה או השפעה של קרם אחרי שבוע, אז אני אצמד למה שכן התרשמתי ממנו ואני אמשיך לנסות אותו ואתן את התרשמותי הסופית בעוד חודש.. שזה בערך הזמן שלוקח לי להתרשם וגם לחוות תוצאות לכאן או לכאן.

האריזה סופר סקסית והיא במיכל זכוכית מה שאני מאוד אוהבת אני חושבת שזה מוסיף המון לתחושה היוקרתית למותג שהוא תכלס עממי מאוד.
הקרם עצמו הוא ורוד!! אני עם ורוד? צריך לבדוק שמשיח בן דוד לא מסתובב בחוץ!
בכל מקרה המרקם מאוד נעים ונספג בצורה מעולה על העור, יש לו ריח מאוד עדין והוא ורוד, אמרתי כבר?? צריך כמות מאוד קטנה בשביל מריחה טובה לכל הפנים. והאיפור עליו נראה מצוין. (אני שמה פריימר בין שכבת הקרם לשכבת האיפור כי העור שלי על בסיס המעורב שומני).
אני יכולה להגיד ששמתי לב שהעור שלי הבריק יותר מהר עם הקרם מתחתיו, ממה שברגיל, אבל אני רגילה לפדר כל כמה שעות אז זה לא משהו קריטי בעיני. אולי בנות שיש להן עור שומני מאוד הקרם הזה לא יתאים להן, כי הן יראו רטובות מאוד מהר.

אין לי בעיות של גוון עור לא אחיד אז אני לא יכולה לדעת אם יש שיפור או לא.. כי לא היו לי בעיות מלכתחילה.
קמטוטים בלי עין הרע יש לי ממרומי גילי, ולא ראיתי שיפור חריג (אמרתי כבר שאי אפשר אחרי שבוע להגיד דבר כזה, ומי שכן אמרה היא לא כנה איתכן).
אבל העור מאוד נעים מאוד רך, לא עשה לי פצעונים או גירוי, ויש לי עור יחסית מאוד רגיש לשינויים.
עד כאן התרשמותי משבוע של ניסוי.

 

 

עוד מהבלוג של DIVA DIANA

אייל לסטר - קולקציית תיקים חורף 2011/12

מעצב התיקים והאביזרים "אייל לסטר" מציג קולקציית חורף 11  קו התיקים של מעצב התיקים והאביזרים  "אייל לסטר" בולט העונה  מהשראה שנלקחה מהשמלה האייקונית של איב סאן לורן שעוצבה בשנת 1965 כמחווהלצייר ההולנדי פיט מונדריאן....