הבלוג של looker

looker

מתבונן ומדמיין

עדכונים:

פוסטים: 14

החל ממרץ 2013

הילדה רצתה יום הולדת כמו כל החברות שלה עם מפעיל או אטרקציה שעוד אף אחד לא ראה, אני חשבתי יותר בכיוון כוס קפה ועוגה בבית. מי ניצח?

22/04/2013

הילדה רצתה יום הולדת. ידעתי שזה יבוא מתי שהוא, אני בן אדם שנמנע ממסיבות אבל אשתי אמרה לי שהבת שלי לא צריכה לסבול מהבעיות שלי . אמרתי טוב: נעשה מסיבה, עם משחקי חברה פשוטים: השחלת נרות לבקבוק, ריצה עם כפית בפה ועליה תפוח אדמה, נטמין סוכריות בקעריות קמח ונערוך תחרות גלגול כדור צמר גפו על ידי הרוח שנוציא מהפה. המשחקים בהם אנו שיחקנו.
אבל הילדה רצתה מפעיל, כמו כל החברות שלה או לפחות שזה יהיה בג’ימבורי ענק או כל אטרקציה אחרת. רק לא בבית ולא משחקים של פעם. אמרתי לאשתי שאני עקרונית מתנגד למפעיל, ענתה: אבוי לנו אם היינו מתנהלים לפי העקרונות שלך, עוד היינו חיים בצריף ההוא שגדלת בו. ואז מלמלה משהו שרק הילדה לא תמשיך את דרכי ומשם זה שוב התפרץ,הנאום הקבוע: לא נמאס לך, תתעורר בגיל שלך ועדיין מוכר במקדונלד. ואני נמאס לי להסביר לה שזה מקום שאפשר להתקדם בו, שסביבת העבודה צעירה וכו’.
הילדה לא היתה מוכנה לוותר ואני הרגשתי שאם אני אתקפל אז נכנעתי לשיטה, לעדר הזה שעושה הכל אותו דבר. לא ידעתי מה לעשות. אז שאלתי את הבוסית שלי, היא בת 21 אומנם אבל עם הרבה ניסיון בחיים. אמרה לי: תמתג את העניין. תן לילדה להבין שזה הטרנד החדש הכי לוהט, משחקי חברה בבית.
ובאמת כך עשיתי. והיא הסכימה הילדה. ביום ההולדת חששתי, ידעתי שאם זה יצליח חסכתי מפעיל לשנים הבאות אבל אם אכשל אשתי והבת שלי ישתמשו בכישלון בכל אימת שמשהו לא ימצא חן בעיניים.
בסוף היה מוצלח. באו 30 ילדים שבי חוטם אבל חמודים. סדרתי את הבית יפה וגם ניקיתי אחרי שהלכו. ההורים האחרים החמיאו על ההחלטה העקרונית ופורצת דרך ואמרו שאולי גם הן יעשו כך. אבל אני , עייף ומותש, עם חצי גרון וגב תפוס החלטתי שיש עקרונות שאולי נועדו להימכר, שנה הבאה אני אעבוד קצת יותר ויעשה לה יום הולדת עם מפעיל, שהוא ישבור את הראש מה לעשות עם 30 ילדים.
הבת באה בסוף ואמרה שהיה לה יום הולדת נפלא. רכנתי לעברה ואמתי “את רואה, אבא גם יכול להיות לפעמים מוצלח” היא חיבקה אותי ואז ברגע הזה, עייף ומותש, עם חצי גרון וגב תפוס החלטתי שיש עקרונות שאולי נועדו להימכר, שנה הבאה אני אעבוד קצת יותר ויעשה לה יום הולדת עם מפעיל, שהוא ישבור את הראש מה לעשות עם 30 ילדים.

עוד מהבלוג של looker

הילדה שהרביצה לילד של החברים שלי

יש לי פארק ליד הבית, יורד לי לשם בניחותא עם הילדים, יושב על ספסל ונהנה לראות אותם משחקים. באה ילדה שאני לא מכיר, פניה כועסות ודחפה ילד של חברים שעמד בתור למגלשה, ראשו של הילד נחבט בסולם. רצתי לילד לבדוק אותו ובמקביל...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

איך הסתבכתי עם האמא מהפארק (חלק א')

עמדתי בפארק, כל כולי מבוייש ומצומק מול אותה אמא זועמת, בידה האחת אחזה בילדה שלה, ואף כי ראו שהילד לא רצה להיות נוכח במעמד, היא לא נתנה לו ללכת, בידה השניה החזיקה סכין  חדה ודמיונית בעזרתה הטילה עלי אימה. "קבענו שלא מביאים...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 7 years

איך הסתבכתי עם האמא מהפארק (חלק ב')

תקציר האירועים הקודמים: קבוצת האמהות החליטו לא להביא יותר חטיפים לפארק ליד הבית, אני שלא ידעתי מכך הבאתי בתומתי במבה לבנות שלי, אמא זועמת שבנה לא אכל תפוח בגלל הבמבה שהבאתי התפרצה עלי בחמת זעם. האם מיררה לה חרישית "הוא...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה