הבלוג של אירה דותן

לחיות בעוצמה

מלווה עצמאיות להתפתחות אישית בתוך העסק, לפריצת דרך מקצועית ולחיים מתוך עוצמה. חוקרת ומיישמת כלים ושיטות מטאפיזיות להגשמה בעולמנו הפיזי. חיה ונושמת נדלן, רוחניות, עשייה ואהבה.

עדכונים:

פוסטים: 9

החל מיוני 2014

בוקר אחד התעוררתם עם חלום גדול, אתם לא מבינים מאיפה הוא נחת עליכם, ואחרי שאתם כבר לא מצליחים להדחיק ולהשתיק אותו נשאלות השאלות: מה עושים עכשיו? לעזוב הכל וללכת אחר הלא נודע, ומה אם זו רק עוד פנטזיה? הרי יחשבו שהשתגעתי…

06/08/2014

לפני הרבה שנים הבנתי שיש סיבה שבגללה אני, אירה דותן, הגעתי לעולם הזה.

כבר בתור ילדה הייתי חוקרת וחופרת, ובאופן שלא כל כך תאם את האופי הקופצני והחברותי שלי, גם מאוד אהבתי לבלות ימים כלילות עם עצמי – להרהר, לנסות להבין את טבע האדם, ובעיקר להבין איך הדברים עובדים באמת.

אחרי שנים של מירוץ סביב הזנב של עצמי, שהוקדשו ללימודים ועשייה רבים, דווקא בתקופה העמוסה ביותר (בזמן שלמדתי למבחני לשכת עוה”ד), הקדשתי את לילותיי לבקשות וחיפושים מעמיקים לשאלה הזו: “למה הגעתי לכאן, מה הייעוד שלי?”
והתשובה, לא איחרה להגיע…

אני רוצה להקים בית ספר ליזמות והעצמה אישית!
אני רוצה להשפיע על אנשים למצוא את הייעוד שלהם, לחיות את העוצמה הפנימית שבהם וליצור את חייהם בשפע ושמחה.

מי שמכיר אותי יותר ומי שפחות ודאי כבר שמע על כך. אז היו יוזמות וניסיונות ומאמצים להוציא את החלום והייעוד שלי לפועל, ובזמן הזה החיים המשיכו כסדרם.
שינויים, מעברי דירות, עבודה שדורשת הרבה תשומת לב, התפתחויות אישיות ועוד, והחלום ממשיך לדפוק בדלת. לעתים אני ממש מתעוררת מהרעש.
עבורי, הדרך להגשמת חלום היא מרתקת. מלאה בכל טוב. אני מרגישה כל יום כיצד אני צומחת בתוך דרך זו. כמה שאני משתוקקת, מייחלת ומתרגשת לראות את עצמי מגשימה את החלום הזה. אותו חלום שקמתי איתו בוקר אחד לפני מספר שנים ומאז הוא מלווה אותי.

כשיש לך ”למה”, האיך כבר יגיע
ה”למה” היא הדרך, היא זו הנותנת כח ואומץ גם כשהכי מאתגר ונראה בלתי אפשרי. היא זו שמעניקה לי את הנחישות הבלתי נלאית לגדול, להתפתח, להשפיע. וכשאני מאבדת אנרגיה ולא רואה לאן פניי מועדות, וזה קורה לא מעט, מגיעה אליי (למזלי) תמיכה ורוח גבית כזו שמבהירה לי שלמרות הקושי, אני בדרך הנכונה.

אני מזמינה אתכם גם לפשפש פנימה, להעז ולשאול שאלות מהותיות – את עצמכם ואת הסביבה שלכם, ולאפשר לעצמכם לחיות את העוצמה הפנימית שלכם (“אל תיתן למי שאתה עכשיו להפריע למי שאתה יכול להיות” הרש”ב).

אחד הדברים שמאוד עוזרים לי זה לראות סרטי מוטיבציה, כאלה שהמאמן צועק על המתאמן שלא יוותר, שרואה למרחקים ויודע מה הפוטנציאל הגלום בו, ומאמין בו גם כשזה כבר כמעט ומרים ידיים. מצרפת קישור לקואצ’ר 1# לס בראון שהוביל לשינוי מודעות משמעותי עוד בשנות ה80′: למוטיבציה ברגע.

אם הגעתם עד לכאן, אני מזמינה אתכם באהבה להצטרף לעמוד לחיות בעוצמה גם בפייסבוק כדי לקבל הרבה כלים וטכניקות להסיר מעליכם שכבות ולהגיע למקור שהנכם, ולהוציא לאור את כל השפע הזה. כמובן שגם אשמח לשמוע מכם פה בבלוג – רעיונות, תגובות, הצעות והתייעצויות.

שלכם,
אירה.

(צילום Steve Jurvetson)

(צילום Steve Jurvetson)

עוד מהבלוג של אירה דותן

תצוגה מקדימה

להתחבר לשפע שבחייך וגם מתנה

אני חושבת ששאלת השאלות (אחרי: "מתי תתחתני?" ו"מדוע נוצר היקום") היא איך יוצרים את המציאות הרצויה לי. הררי ספרים מעטרים את קירות חנויות הספרים עם אינסוף פתרונות יצירתיים. הדיון המעמיק בסוגיה החל עוד בתחילת המאה: "מדע...

תצוגה מקדימה

היציאה לדרך - להיות המילה שלי

זה תהליך מוזר מאוד - לחיות את החלום שלך. זה מצריך הרבה מאוד שינויים - בהתנהלות, בדיבור, באחריות שאני לוקחת על עצמי, בוויתורים, בכניעה, בניעור השרוולים וחזרה למסלול, ובעיקר במודעות לבחירת המילים. פתאום הרבה מתשומת הלב מוסטת...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

המשוגעים של השכונה הם אנחנו

כמעט בכל שכונת מגורים בישראל (או תל אביב רבתי), יש את המשוגעים של השכונה. מכירים את זה? את זו שצורחת בקולי קולות לשכנה שממול, את מקבצי הנדבות, את המדברים לעצמם ולסביבתם במה נשמע כנונסנס גמור. עבורי, אירועים יוצאי דופן אלו...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה