הבלוג של לירון תמם - כותב שירים

liront231

שמי לירון תמם, אני כותב שירים וסיפורים, יש לי אתר שירים משל עצמי, מזמין אתכם לקרוא את הפוסטים שלי. מקווה שתהנו

עדכונים:

פוסטים: 21

החל מאוגוסט 2015

ביום שבת האחרון (29.8) היינו, אישתי ואני בהופעה של שלומי שבת ויהודה פוליקר בקיסריה. סיבוב ההופעות הקצר שלהם היה אמור להסתיים בהופעה זו (לאחר מכן התברר שהם הוסיפו הופעה נוספת בראשון לציון ב-1 לאוקטובר) וחשבנו שזו דרך מצוינת לחגוג את סיום הקיץ בהופעה כזו.

אני חייב להודות, אני לא אוהב את קיסריה, בגלל הנסיעה והמבנה של המקום, ועד הקיץ האחרון גם לא האזנתי באופן קבוע לשלומי שבת, את יהודה פוליקר אני מאוד אוהב. אז למה הלכנו להופעה? כי בכל זאת שילוב כזה הוא כמו שאומרים שילוב מנצח, אם רוכשים את הכרטיסים היקרים לחלק הכי נמוך בקיסריה, לפודיום, אז גם המבנה של המקום לא נורא, ומאחר וההופעה היתה בשבת מה שאומר מעט מאוד תנועה, אז בכלל זה נפלא.

יצא לי להיות בקיסריה 3 פעמים בחיי, פעם אחת בהופעה של שלמה ארצי ושלום חנוך, פעם אחת בהופעת האיחוד הראשונה של משינה ב-2003 ופעם אחת בהופעה של פוליקר וברי סחרוף. אני חושב שהפעם הזאת נהניתי מההופעה בצורה שאי אפשר לתאר, בכלל זו היתה אחת ההופעות הכיפיות שיצא לי להיות בהן. הביצועים של השניים לשירים שלהם ולשירים של האחר היו מצויניים, הרבה שירים שמחים לצד השירים המרגשים, נגנים מדהימים, כימיה טובה בין השניים, ארט וידיאו יפהפה על הבמה ועוד ועוד ועוד.

הייתי כבר במספר הופעות של זמרים שהתאחדו לצורך סיבוב הופעות משותף, בחלק מהמקרים הכימיה היתה נהדרת (ברי סחרוף ואהוד בנאי) בחלק מהמקרים ההופעה היתה סבירה ולא התרוממה לגבהים כי היה ברור שאין כימיה אמיתית בין השניים (שלמה ארצי ושלום חנוך), במקרה הזה אין ספק שהיתה כימיה נפלאה ביניהם ועם הקהל. כל זה הוביל לחגיגה שמחה ומהנה.

שתי נקודות קלות לביקורת:

הנקודה הראשונה, אחת הבעיות שלי עם הופעות כאלה, בדרך כלל זמרים נוטים לא לשיר שירים שהקהל פחות מכיר. ברוב המקרים מדובר בהופעת להיטים. כך יצא שמהאלבום האחרון הנפלא של פוליקר “מוזיאון החלומות” הוא לא שר שום שיר, ולמעשה משלושת האלבומים האחרונים שלו, שמציגים פריחה מחודשת וממופלאה, הוא שר רק את פומה פומה וחבל.

הנקודה השניה, הקהל נהנה מאוד, אך חבל שרוב ההופעה הוא ישב ורק בשעה פלוס מינוס האחרונה הוא נזכר לעמוד על הרגליים ולרקוד. בכל זאת פוליקר, שלומי שבת, מה יותר מתאים מזה לריקודים?

אם יצא לכם, אני ממליץ בחום ללכת להופעה!

 

עוד מהבלוג של לירון תמם - כותב שירים

הקומיסרית תחליט מה ישודר בגלי צה"ל

השבוע פתחתי את האינטרנט וגיליתי שמירי רגב קמה בבוקר והחליטה לפצל את גלי צה"ל, אחרי זה היא כבר פחות דיברה על פיצול ויותר על שינוי בתכני המוזיקה בשביל שתהיה בתחנה יותר מוזיקה מזרחית. נניח רגע לשאלה האם גלי צה"ל נמצאת תחת...

תגובות

פורסם לפני 4 years

אז שירי לא יודעת מי זו אלינור ריגבי

לפני מספר ימים סערה הארץ, טוב לא בדיוק כל הארץ אלא רק מביני דבר במוזיקה אשר כעסו ששירי מימון הודתה באקס פקטור היא שלא יודעת מי זו אלינור ריגבי. סערה בכוס תה שלא ברור מה תכילתה. לפני שאומר את דעתי, אציג 2 גילויים נאותים...

תגובות

פורסם לפני 4 years

אולי נסגור את המדינה?

אני מודע לעובדה שהפוסט הזה נכתב בבוקר בו ישראל כץ הודיע שהשמיים יישארו פתוחים בערב חתונתה של בר רפאלי, ובכל זאת יש כאן משהו מקומם. עצם המחשבה של אנשים מסוימים, שאכן צריך לסגור את השמיים מעל אזור החתונה, שמה חס וחלילה מישהו...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה