הבלוג של לירון תמם - כותב שירים

liront231

שמי לירון תמם, אני כותב שירים וסיפורים, יש לי אתר שירים משל עצמי, מזמין אתכם לקרוא את הפוסטים שלי. מקווה שתהנו

עדכונים:

פוסטים: 21

החל מאוגוסט 2015

לפני מספר ימים סערה הארץ, טוב לא בדיוק כל הארץ אלא רק מביני דבר במוזיקה אשר כעסו ששירי מימון הודתה באקס פקטור היא שלא יודעת מי זו אלינור ריגבי. סערה בכוס תה שלא ברור מה תכילתה.

לפני שאומר את דעתי, אציג 2 גילויים נאותים בעניין. הראשון, אני לא צופה באקס פקטור ובכלל בשום ריליאטי מוזיקלי או אחר, את דעתי על אקס פקטור אפשר לקרוא בהרחבה כאן, הגילוי השני הוא, ייתכן מאוד שאם היו שואלים אותי מי זו אלינור ריגבי, לא הייתי זוכר ברגע הראשון ויש לי כמה שעות ביטלס בחיי.

ההתנפלות על שירי מימון היא מגוחכת, כי בשביל להיות מוזיקאי (או מנטור כמו שהם אוהבים לקרוא לזה בתוכניות ריאליטי) לא חייבים להכיר את כל סגנונות המוזיקה ולא חייבים להכיר את כל האמנים ובטח לא כל את השירים שלהם. אם זמר מסוים בא מרקע מוזיקאלי מסוים, מן הסתם הוא יביא את המטען שלו לתוכנית וינסה למצוא לו מקום, הוא לא אמור להביא מטען של מישהו אחר, אפילו אם יש את הביטלס.

ההתנפלות היא מגוחכת, כי עם הזמן הדור הצעיר כבר לא מכיר ולא יכיר את הביטלס, מצד שני הוא מכיר אמנים אחרים שמשפיעים עליו ביום יום, וזה לא נורא, כי ככה זה עובד בדרך כלל. תהיו בטוחים שאלה שמגנים עכשיו על הביטלס, לא יודעים מה היא לפניהם (למרות שלא היה הרבה) או מה היה כאן לפני אריק איינשטין (וגם זה מעט מאוד).

ההתנפלות הזאת מזכירה לי את ההתנפלות שהיתה על איילת שקד, כאשר היתה מועדמת לשרת התרבות, אחרי שזו הודתה, שורו שמיים, שהיא לא יודעת מי זה מוריסי. השאלה היא לא, מה שירי מימון או איילת שקד מכירות, אלא את מי לא מכירים כל אלה שמתנפלים עליהן. יש לי תחושה שלא מעט.

 

 

עוד מהבלוג של לירון תמם - כותב שירים

הקומיסרית תחליט מה ישודר בגלי צה"ל

השבוע פתחתי את האינטרנט וגיליתי שמירי רגב קמה בבוקר והחליטה לפצל את גלי צה"ל, אחרי זה היא כבר פחות דיברה על פיצול ויותר על שינוי בתכני המוזיקה בשביל שתהיה בתחנה יותר מוזיקה מזרחית. נניח רגע לשאלה האם גלי צה"ל נמצאת תחת...

תגובות

פורסם לפני 4 years

אולי נסגור את המדינה?

אני מודע לעובדה שהפוסט הזה נכתב בבוקר בו ישראל כץ הודיע שהשמיים יישארו פתוחים בערב חתונתה של בר רפאלי, ובכל זאת יש כאן משהו מקומם. עצם המחשבה של אנשים מסוימים, שאכן צריך לסגור את השמיים מעל אזור החתונה, שמה חס וחלילה מישהו...

תגובות

פורסם לפני 4 years

מגש הכסף מול אביגדור ליברמן

בשבועות האחרונים יש באז עצום לגבי התוכנית מגש הכסף. כל הרשת מדברת על התוכנית, אנשים מספרים אחד לשני, ישנן טענות שמאות אלפים כבר צפו בתוכנית שמסבירה איך נראית הכלכלה הישראלית באמת ולא דרך נתוני הצמיחה או הסיפורים על סטארט...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה