הבלוג של לירון הלברייך

lironh

עורכת ב"סלונה"

עדכונים:

פוסטים: 8

החל מאפריל 2015

אחיותי שופעות החזה ומכובדות הדקולטה, הרשו לי לספר לכן על 4 חזיות שדגמתי ואימצתי, שעושות כבוד לחזה גדול וחשק לשדוד חנות לנז’רה. וגם – קבלו עצות לבחירת חזיה, מנסיון אישי ועשיר

04/12/2017

פנאש חזיות קלרה

כל אישה עם חזה גדול, שמכירה בערכו האסתטי ולא עסוקה בשנאה עצמית, יודעת מה גדולה חשיבותה של חזיה טובה. אני, שבורכתי בחזה שופע ומסתובבת בעולם במחשופים, אסירת תודה לחזיות שאורזות אותי בחן חושני ולא וולגארי, ותמיד מחפשת אחר חזיות טובות שמקיימות את השילוש הקדוש:

  • תמיכה איתנה אך לא מציקה
  • התאמה מושלמת מתחת לבגד
  • ויזואליה מרהיבה שכיף לראות במראה (כי בינינו, חזיות סקסיות זה יותר בשבילנו מאשר בשביל המין הגברי שמעדיף להיפטר מהן כמה שיותר מהר).
    /

ולמה אני כותבת את כל זה? כי בשבוע שעבר הייתי בגן עדן לנשים עם חזה גדול. הוזמנתי לבחור לי 4 חזיות לסקירה מעמיקה ובלתי מתפשרת, בשואו רום של חברת Panache הבריטית, שהיא אחת מהמובילות בעולם בתחום עיצוב הלבשה תחתונה ומתמחה בחזיות במידות  D-K (!)

ההזמנה הזאת הגיעה בתזמון מצוין. בדיוק ירדתי אי אלו קילוגרמים, והרהרתי בזה שהגיע העת לשופניג חדש של חזיות, שיעטפו אותי בדיוק כמו שצריך.

למען האמת, הרגשתי קצת כמו סינדרלה בליל הנשף. יעל חשאי, סמנכ”לית השיווק המקסימה של החברה, דאגה לי באופן אישי וצמוד, ובחרה לי את הדברים שהתאימו לי ביותר. מתוך עשרות דגמים שמדדתי בדקתי וחמדתי (כולם מהממים) התאימו לי לבסוף 4 חזיות שמכסות את רוב מה שאישה שופעת זקוקה לו בתחום ההלבשה התחתונה העליונה.

אבל לפני שאני מספרת לכן על החזיות שניסיתי, אני רוצה להתייחס לנקודה כאובה בתחום התאמת החזיות. חנויות לנז’רי רבות בארץ, אולי מתוך עצלות ואולי מתוך שיקולים כלכליים של ייבוא וייצור, לא טורחות להתאים כראוי את החזיה לחזה. וכאן אולי מגיעה העת להסבר קצר על חזיות, גדלים, ואיך להתאים אותן:

גודלה של חזייה מורכב משני פרמטרים: גודל הקאפ (הגביע) של השדיים, והיקף החזה, שאותו מודדים כשמקיפים את החזה והגב, ממש מתחת לשדיים. לא חייב להיות קשר בין גודל החזה שלך להיקף שלו – את יכולה להיות למשל, בעלת חזה קומפקטי בקאפB , אבל עם היקף חזה של 90 ס”מ, או בעלת חזה שופע בקאפFF , עם היקף חזה צר של 70 ס”מ. וכמובן שיש נשים עם קאפFF  והיקף 90 ונשים עם קאפ A והיקף 65, וכן הלאה.

הקאפ נועד כדי לארוז את החזה באופן מלא (בהתאם לגזרת החזיה) וההיקף נועד לספק לחזה את התמיכה הראויה (יחד עם הכתפיות). כאשר הקאפ וההיקף מתאימים לנו במדוייק, סוגר החזיה מקביל לחזה, ויושב במאונך למרכז הגב, ולא בורח למעלה, החזה ממלא את החזיה במדויק והכתפיות לא לוחצות על הכתפיים מכובד המשא שהן צריכות לשאת, כי ההיקף חולק איתן את המאמץ.

עד לפני שנים לא רבות? חנויות הלבשה תחתונה בארץ לא החזיקו, או לא ייצרו, חזיות עם קאפ גדול שעונה על הצרכים של כולן, ובמקום, מכרו לנשים עם חזה גדול חזיות עם מידת גביע קטנה יותר והיקף גדול יותר, שיחפה על זה. התוצאה, אתן מתארות לעצמכן, עגומה.

בשנים האחרונות, החלה פריחה של מותגי חזיות לנשים עם חזה גדול יותר, ושם יש מבחר הרבה יותר הגיוני ותואם מבחינת גדלים והיקפים. לפנאש, למשל, יש חזיות עד מידה K ובהיקפים שבין 65 ל- 105 לכל גודל חזה, מה שמאפשר לנו להתאים לנו חזיות שגם יראו עלינו יפה וגם יעשו את העבודה.

ועכשיו, אחיותי שופעות החזה ומכובדות הדקולטה, הרשו לי לספר לכן על 4 החזיות שדגמתי, אימצתי והתאהבתי בהן (ובסוף הפוסט גם כמה טיפים שלי להתאמה נכונה של חזיה). אני, אגב, נעה כעת בין המידות FF75  ל- G70:

 פנאש חזיית קלרה

החזיה הראשונה שנפלה בחלקי היא CLARA, חזיית בלקונט מתחרה. לקחתי את זו שמשלבת בצבעיה כחול וורוד עתיק. זאת חזיית ווה-ווה-וום. מהממת (את תבהי בעצמך רבות במראה, באחריות), עדינה וקלילה. לבשתי אותה גם עם בגד ממוחשף, כראוי לה, וגם מתחת לשמלת כותנה צנועת מחשוף, והיא עבדה מצויין. בחזיה הזו חשוב חשוב חשוב לדאוג למידה הנכונה בשבילך, כדי לא ליצור מצב בו החלק העליון של הקאפ “חותך” את השד. אה, כבר אמרתי שהיא יפה שבא לבכות?

חזיית אנווי פנאש

החזיה השניה שדגמתי היא ENVY, שמתוארת כ- FULL CUP BRA, אבל במידה שלי מספקת מחשוף מרהיב. היא יפיפיה, עדינה, עם חלק עליון מתחרה, ומשלבת בהצלחה בין תמיכה טובה ותחושה סקסית, מרגישה קלה על הגוף, ולא בולטת מתחת לבגד. לבשתי איתה גם שמלה צמודה עם מחשוף נמוך וגם חולצה נטולת מחשוף, ובשתי התלבושות היא עשתה את העבודה. גם כאן, ההתאמה הנכונה לחזה היא קריטית לניצול נכון של החזיה.

חזית ארדואר פנאש

החזיה השלישית שבחרנו היא ARDOUR, חזיית בלקונט מעוצבת, בצבע שחור. מושלמת ליצירת מחשוף נאה של שדיים תפוחיים שנושקים זה לזה, חזקה אך מעודנת ומאד נוחה, גם אחרי 12 שעות בעולם הגדול. היא חלקה לחלוטין, כך שאפשר ללבוש מעליה בגד דק וצמוד, ומכיוון שהיא עשויה מחומר קשיח, היא מונעת “תאונות הזדקרות פטמה” למי שזה מפריע לה. אני לבשתי אותה מתחת לחולצה שחורה צמודה עמוקת מחשוף, והיא עשתה לה חסד. שימושית להפליא ויפה מאד.

 חזיית ספורט פנאש

החזיה רביעית שקיבלתי לרשותי היא חזיית הספורט של פנאש, או בשמה המפתיע- SPORTS. זאת חזיה שמתמודדת עם המשימה הלא פשוטה של לארוז את החזה באופן שיחזיק אותו בשעת פעילות ספורט מאומצת, לא יגרום סבל עז ללובשת אותו, וישווה לו מראה נאה ואף יפה, תוך כדי. היא מגיעה עם תפס באחת הכתפיות שמאפשר ליצור הצלבה (קרוס).

את החזיה הזאת לקחתי איתי לריצה ברחובות תל אביב, בלווית נ’ חברתי. מה אני אגיד לכן, מדובר בקסדה גמישה לחזה. הכל הוחזק, שם דבר לא ברח, הטלטל, קפץ או נשפך. עם זאת, ולמרות המאסיביות הראויה לציון, החזיה נוחה, ובאופן מפתיע, גם שיוותה לחזה שלי מראה נאה ביותר מתחת לחולצת הספורט, ובהחלט מספקת פתרון מצוין לאלו שעוסקות בספורט.

ולבסוף, הטיפים הקטנים שלי לקניית חזיות:

1. הציצים שלך תמיד יותר גדולים ממה שהם נראים.

2. קאפ והיקף הם רק מידות ומספרים. גם אם את חושבת שאת C, אם בדגם הספציפי הזה DD מתלבש עלייך הכי נכון, קחי את המידה שמונחת עלייך כמו שצריך.

3. כמו במידות בגדים, גם בחזיות, המידות משתנות קלות ממותג למותג. חשוב לקנות בחנויות מתמחות  - למדוד למדוד למדוד, ולא לקחת לפי חזיות קודמות.

4. חזיה מונחת עלייך טוב אם השדיים שלך ממלאים אותה בדיוק – אם נשאר מקום, או שהשד נשפך מהגביע, זה לא סימן טוב- ובמקביל, ודאי שההיקף יושב עלייך באופן מהודק אך לא חונק, במרכז הגב, ולא “בורח” למעלה. רפוי זה אולי נעים, אבל חזיה רפויה גם לא ממלאת את תפקידה לתמוך בחזה שלך, ואז סתם בזבזת כסף, וגם עשויה לפגוע לך ביציבה ובגב, כי היא לא תסייע לך בנשיאת העומס של חזה גדול.

5. זכרי שחזיות מתרחבות, כמו כל בגד, עם השימוש, ולכן מדדי אותם כך שהסוגר הוא על התפס החיצוני ביותר. ככה תוכלי להקטין את ההיקף עם התפסים האחרים, ברבות הזמן.

6. השדיים שלנו לא סימטריים לחלוטין. כשאת מתאימה חזיה, שחקי עם הכתפיות כדי לוודא שהיא מתאימה לשני השדיים שלך.

**********

את חזיות Panache  המהממות (גם בדגמים מרהיבים נוספים) אתן יכולות למצוא ברשת חנויות INTIMA, בסניפים נבחרים של “המשביר לצרכן”, בחנות הדגל “נועה” ביפו,  אצל היבואן נאוי ראול בשדרות בן צבי 84 תל-אביב (טל’ 03-6826080), ובחנויות נבחרות ברחבי הארץ.

עוד מהבלוג של לירון הלברייך

תצוגה מקדימה

הגרוב התימני

את שלישיית A-WA פגשתי עוד בגילגולה הראשונה, כ"אחיות חיים", כשהופיעו כמופע הסוגר של ה"פצ'ה קוצ'ה 14", לפני יותר מ-3 שנים. אז הן הופיעו עם שיר ערש...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

סקס, שקרים וואלס וינאי

רחובות וינה של לפני חג המולד והשנה החדשה הם מופע מרהיב של צבעונות ואור. תאורת החג היפיפייה ממלאת את השדרות המרכזיות, וצבעי הירוק והאדום של שמאפיינים את חג המולד מבצבצים מכל פינה. כמעט מרגישים איך הפאסון הווינאי מפנה את...

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה