הבלוג של ליאור לנגר

liorlanger

בעלת 19 שנות ניסיון בתחום השיווק והמכירות. (Novartis / NCH, Promedico, Megapharm Ltd). -מרצה. -מיקוד בניתוח וניהול משברים, מציאת פתרונות הולמים עפ"י לקוח, התאמה של סט כלים להתמודדות בעת משבר. -איתור והגדרת פתרונות מותאמים לעובדים... +עוד

בעלת 19 שנות ניסיון בתחום השיווק והמכירות. (Novartis / NCH, Promedico, Megapharm Ltd). -מרצה. -מיקוד בניתוח וניהול משברים, מציאת פתרונות הולמים עפ"י לקוח, התאמה של סט כלים להתמודדות בעת משבר. -איתור והגדרת פתרונות מותאמים לעובדים ולתהליכים בארגון והפיכתם ליעילים ואפקטיביים. -מיקוד בהשגת תוצאות. -התמקדות בלמידה, בחדשנות והגדרת הערך המוסף של עובדי הארגון. -בניה וניתוח של מפת SWOT אישי למיצוב ומיתוג התפקיד הניהולי. -יעוץ והנחייה לקביעת תכנית אסטרטגית ותמהיל השיווק. -יצירת ממשק בין העובדים לערכי הליבה של הארגון. -הנחיית מנהלים לאבחון וגיוס אנשי שיווק ומכירות. -הדרכה וליווי לצוותי שיווק ומכירות.

עדכונים:

פוסטים: 13

החל מספטמבר 2013

אובחנתי כחולת סרטן. סרטן השד. ככה, פתאום באמצע החיים!

כמעט מתנת יום הולדת.

נכפתה עליי מציאות חדשה !

מתוך לימוד ועשייה של תהליכים מרתקים, חדשנות ואתגר מקצועי, אני מוצאת עצמי קופאת על שמריי. עצרתי הכל ושאלתי:

  • האם חיפשתי פריצת דרך? – בהחלט!
  • האם חיפשתי התמודדות ואתגרים? – בהחלט!
  • האם חיפשתי ענייניים חדשים שטרם עסקתי בהם?  – וודאי.

וודאי שלא חיפשתי “מהפכנות” שתחשוף אותי לעולמות תוכן רוויי מושגי חולי שייגעו בנימי גופי וחיי.

עמדתי לפתח עיסוק ממשי, ניהולי, מלווה הילה מקצועית וייחודיות. עמדתי לפתח מוניטין שמתקשר לעולמות התוכן שלי. נאלצת להקפיא זמנית את החזון.

כשאני כותבת את מה שאני כותבת וקוראת שוב, אני אמורה לרחם על עצמי ולבכות. בכיתי ואבכה והרבה. רחמים לעולם לא, רחמים לא יתנו מענה למצוקה ולכאב. המושג רחמים – לא בלקסיקון של חיי. בכי מייצג מציאות חדשה, מפחידה ומרתיעה שנכפתה עליי ואין לי ידע וניסיון מוקדמים כיצד להכיל את נוכחותה. מכאן אוכל להתקדם, לפעול. מכאן אפתח יכולות של עשייה חדשנית להתמודדות עם הסרטן והנלווה אליו. התחייבתי לעצמי ויש לי כוונה מלאה לפרוץ את מחסום החולי ולבסס מחדש את חיי לשקט ולשגרה שעד כה היו מנת חלקי. החולי יהווה עבורי קרש קפיצה, הזוי עד כמה שאשמע.

כשאני קוראת את השורה: “חיפשתי עיסוק ממשי…”, אני מוצאת – שמצאתי !! יש לי עבודה חדשה פורצת דרך. אני עובדת עבור עצמי. אני המשקיעה והמעסיקה של עצמי, אין לי שותפים, לא משלמת מיסים וכבר מרוויחה. איך אני עושה את זה?

נדרשת ממני השקעה גדולה והוצאות אינסופיות. אני מוכנה וערוכה לעשייה שאין לי מושג כיצד לתכנן צעדים ראשונים ואין לי שלד של תכנית פעולה. יש בי את הידיעה והביטחון, שהתוצאות והרווחים הסופיים יהיו משמעותיים ו”נקיים”.

אז מה בעצם פתחתי:

פתחתי עסק לטיפול בגוף שלי.

פתחתי עסק לטיפול בנפש הדואבת.

אני מנהלת עסק כלכלי לכל עניין ודבר שמזרים לקוחות ורווחים ישירות לבנק הפרטי השלי. התהליך, החוויות, המשפחה הנהדרת, החברים הנפלאים שהתגייסו, הליווי והתמיכה המקיפים משולים לתזרים מזומנים.

העסק שלי יצבור תאוצה ויהפוך למודל לחיקוי להתמודדות והצלחה לכל אלה שנתקעים ובמקרה הטוב, מרימים ידיים וממתינים, (אלוהים יודע למי הם מחכים). לרוב, הם לוקחים צעד לאחור וגולשים אל מדרון הייאוש האינסופי. המודל יציג ויילמד: “איך מכל נאחס – ניתן לייצר נכסים”.

עמדתי לפתוח עסק אמיתי, “פיתוח מצויינות בניהול”. היוזמה והגאווה הפרטית הניהולית שלי שבמהלך שנה שקדתי על בנייתה – כעת בהקפאה. במקומו, פתחתי בהתרעה קצרה אך בטוחה, עסק ברוח דומה שבנייתו תעשה תוך כדי לימוד ותנועה והפקת תובנות, עסק שיתן מענה לצרכים הקיומיים שלי כעת ובעתיד. עסק שיפתח צוהר לעולמות תוכן מאתגרים.

אני בעלת עסק, בניהולי האישי והבלעדי ויש לי חברים ושותפים רבים שכבר מחכים להצטרף אליי. בחרתי בהזדמנות לקבל החלטות כמו, את מי כן ומי לא לצרף אליי מבין מעגל הסובבים אותי, בכמה שותפים אבחר…וקבעתי שעל פי אסטרטגית הבסיס, יהיו לי שותפים ויועצים ואחת מסוגה – שזו אני.

מה למדתי עד כה:

למדתי שכל כישלון – לכאורה, הינו פריצת דרך והזדמנות לצעד הבא.

למדתי שכל כישלון – לכאורה, הוא ההצלחה !

למדתי שכישלון אינו אלא, שלב מעבר, שימנף אותי לסביבה בריאה יותר  ויצירתית!

למדתי שכישלון הינו מהלך מתקן.

למדתי והפנמתי, שנכנסתי לחווייה !

למדתי שמטרה, דרך והצלחה הינם רווח לכל החיים !

למדתי לבחור בבחירה ולהכיל משמעות חדשה למהותי. בניתי עולם מרתק.

למדתי להביע ולשתף ולפיכך, בפרקים הבאים – אהיה משתפת ואתם שותפיי, לחווייה מרסקת שהפכה חולשה לאתגר והתמודדות לעוצמה.

למדתי, איך מתוך הרגש צמחו היגיון ומציאות פעילה, וכיצד היגיון מפנה מקום לרגש.

הפכתי לסוכנת פעילה, ששמה מטרה לחולל שינוי פעיל וממוקד ליצירת הווה ומציאות חדשים ורותמים בחייה.

סיגלתי גישה בונה ונרתמתי למחוייבות ללא פשרה.

מזמינה אתכם לקרוא ולחוות, להתרגש ולהיות.

שלכם,

ליאור לנגר I למציאות חוקים משלה

עוד מהבלוג של ליאור לנגר

תצוגה מקדימה

2013 – שנה שכמותה

שנת אלפיים ושלוש עשרה פרצה בסערה, כמעט כמו החורף הסוער שפקד אותנו בדצמבר האחרון. ללא הכנה או התרעה מוקדמת, התבשרתי בתחילתה שחליתי בסרטן השד. שנת אלפיים ושלוש עשרה העשירה את יכולות ההתמודדות שלי, עיצבה את אופן התגובה שלי...

תצוגה מקדימה

הכימו מאחוריי – המציאות פורצת דרך...

נובמבר 2013. אני פונה שישה חודשים לאחור ומסכמת פרק שללא ספק תלוש מן המציאות שתיכננתי לעצמי. משכבר תבעו עבורי את הביטוי חולה אונקולוגית, חיבור פשוט של סך הנתונים הגדיר נוסחה הגיונית שחיברה בין המשתנים ומכאן, נרקח עבורי...

תצוגה מקדימה

אני מחייכת אני כבר כותבת

מרץ 2013. אני כבר נמצאת בתוך התהליך המכונן והמשמעותי של חיי, בנייה וארגון של שגרה חדשה. לומדת, משתדלת להבין ולהפנים שהתהליך המטלטל שאני מדברת עליו, לרעש האדמה הזה - יש שם. כמו שלכל רעש אדמה שהופך סדרים ומחרב עולמות, מעניקים...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה