הבלוג של liorhappiness

כובשת פסגות של חושים

עדכונים:

פוסטים: 18

החל מינואר 2017

כשאנחנו חושבות שזהו, אנחנו כבר יודעות, זוהי בדיוק הנקודה שאנחנו צריכות לקום, ממש מהר ולצאת ללמוד משהו חדש, באותו התחום שבו נדמה לנו שאנחנו כבר יודעות.

ככה בדיוק אני פועלת בתחום המקצועי והעסקי שלי – אימון אישי, יצירה והנחית סדנאות והרצאות ובכל פעם שאני יוצאת ללמוד, אני מגלה כמה שלא ידעתי שאני לא יודעת.

וזה בדיוק מה שקרה לי, כשנכנסתי לקבוצה של “דיגיטליות בעסקים” של בנק לאומי וסלונה.

ח

בשביל לקצר עבורך תהליכים, הנה הלינק ישר שם -

https://www.facebook.com/groups/1063406183789052/?hc_ref=ARQDDOK4UC0rNB8hrISn7iz74S6Q2e83EXPmDEmpZVwP5Idmv51uzgOEZc7HgMZ_bmk

למעלה מחודשיים, שאני מקפידה להיכנס לקבוצה, כל בוקר ולהתעדכן, לגלות מה עוד אני לא יודעת וליישם אצלי בעסק שלי וזה עובד! כל כך עובד, שפוסט אחד בקבוצה, שלימד אותי על אפשרות שקיימת בוואטסאפ, הכניס לי לעסק 2500 ₪, שעה אחרי שהשתמשתי בכלי בפעם הראשונה, כלי שלא ידעתי שאני לא יודעת על קיומו. – אמרתי עובד, נכון?

ואז יום אחד, פורסם פוסט שמזמין להירשם לביה”ס לשיווק דיגיטלי, שהוקם בשיתוף פעולה של קהילת סלונה, האהובה עליי מאוד מאוד ובנק לאומי, או כמו שאני קוראת לו “הבנק שלי” (אמן :-) )

במחזור הראשון, כך נאמר תהיינה 25 בעלות עסקים, שמגויסות לשליחות של החיים שלהן, שבוראות ויוצרות, כל אחת בדרכה שלה, עולם טוב יותר עבור כולנו – אז שאני לא אהיה שם?

הרי השליחות שלי – להיות בשביל כל אישה, שרוצה לקדם את עצמה ולברוא לה ולשלה, מציאות חדשה, טובה יותר ובשביל כל אותן הנשים שרוצות להגשים את החלומות שלהן. השליחות הזאת, מבעבעת בי, ימים ולילות, לא מאפשרת לי להסתפק במה שכבר הושג במשך 13 שנים. השליחות הזאת, צריכה להיות שם בענק, היא צריכה להיות נגישה, לכל מי שצריכה ורוצה ולכן התפקיד שלי הוא ללמוד על כל מה שחדש בשיווק, להשתכלל בכלים להפצה, להתקדם בעולם הדיגיטלי וליצור את זה – לתת לכל מי שרוצה, אפשרות לקבל את מה שאני יודעת.

בגלל זה בדיוק נרשמתי – להפיץ את השליחות שלי.

אז איפה היינו? אההה, שלחתי את הטופס

והתחלתי להתפלל.

להתפלל ולזמן את זה בשבילי.

ויום אחד, הגיע הטלפון – אני בפנים.

מאושרת פותחת יומן, מזיזה, מתקשרת, משנה, מתנצלת ומפנה 6 ימי רביעי, יוצאת ללמוד.

וכשאנחנו יוצאות ללמוד – השמיים, גם הם לא גבול בשבילנו, הנשים.

“כמה אני מבורכת ואיזו זכות מופלאה קיבלתי” – אלו המילים שאמרתי לחברה שלי, כשיצאתי מהמפגש הראשון וכל מילה גדולה ככל שתהיה, לא תתאר במדויק את המפגש המדהים שהיה לנו .

מהרגע שנכנסתי בדלת,הרגשתי עוצמה אדירה של מקצועיות ללא פשרות, עטפו אותנו בפינוקים ובתמיכה שתאפשר לכל אחת מאיתנו, מהמתחילות לצעוד ועד לאלו בעלות ה 30 שנות ניסיון, לצעוד צעדים נוספים להרחבת השליחות שלה. על הכל סלונה ולאומי חשבו והאנרגיות המטורפות שהיו שם לאורך כל הארבע שעות, מעידות על הימים הארוכים שהם העבירו, בגיבוש הקונספט המדהים הזה.

ד

ט

*צילמה בכשרון רב – גלית סבג **

אז חשבתי שבאתי רק ללמוד ולהרחיב את העסק שלי, אז טעיתי בענק. גם הפעם סלונה הוכיחה שהקהילה שלה צועדת על לב פתוח ואוהב. וכולנו קיבלנו הרבה הרבה יותר מזה. בנוסף להרצאה משובחת ומרתקת של צפריר בשן – על לכתוב סיפורים, קיבלתי אני וכול קהילת הדיגיטליות  -  טונות של אהבה, אכפתיות, תמיכה, אנרגיות, חברות ושותפות למסע – להפוך את העולם למקום טוב יותר עבור כולנו.

אגז

*** את כל התמונות הנפלאות צילמה, בכשרון רב – גלית סבג ***

כל כך מחכה למפגש השני,

ועד אז, כותבת סיפורים.

עוד מהבלוג של liorhappiness

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

קציצות עיראקיות צמחוניות, קלות להכנה וטעימות בטירוף

תחשבו על לחם טרי טרי, חם, שמשתוקק לתוכן טעים, שישלים את העונג ויעלה אותו לגבהים של אושר, עכשיו תחשבו על קציצות, עסיסיות, מטוגנות, מלאות בטעם של בית וריח של אמא, שעומדת בבוקר ומטגנת אותם במיוחד לארוחת עשר לבית הספר. תדמיינו...

תצוגה מקדימה

קציצת בשר בתוך עגבנייה - שני מתכונים שהם אחד - קציצות ועגבניות ממולאות - פשוט, קל ומתחסל בשניות

כל יום רביעי מאז שאני זוכרת את עצמי - הוא יום קציצות בשר, באופן קבוע היינו מגיעים מבית הספר כשריח הקציצות מתחיל מהמדרגות והבטן מתחילה לקרקר, אבל לי הייתה התרגשות...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה