הבלוג של ליאור אפרים

ליאור אפרים – אימון אישי משנה חיים

אני מכירה את הספקות שמלווים אותך ביום והולכים אִתך לישון בלילה, אני מכירה את חוסר הביטחון שמכרסם, את המקום בו את עומדת במקום, גם את החלום שחלמת עליו תמיד ולא העזת להגשים. אני מכירה גם את הצד השני – ראיתי אותו קורם עור... +עוד

אני מכירה את הספקות שמלווים אותך ביום והולכים אִתך לישון בלילה, אני מכירה את חוסר הביטחון שמכרסם, את המקום בו את עומדת במקום, גם את החלום שחלמת עליו תמיד ולא העזת להגשים. אני מכירה גם את הצד השני – ראיתי אותו קורם עור וגידים באלפי שעות אימון אישי של המאומנות שעברו איתי תהליך. אני יודעת שיש בך יותר מן הנראה לעין, הרבה יותר מן הנגלה. אני יודעת שהשינוי הוא בר השגה, וההגשמה קרובה הרבה יותר ממה שאת חושבת, וכמה שאת יפה כשאת מגשימה! אני מזמינה אותך למסע אל תוך עצמך. אשמח לתת לך כלים וללוות גם אותך במסע האישי שלך לעבר המציאות החדשה שמגיעה לך. www.lior-e.co.il

עדכונים:

פוסטים: 10

החל מאוגוסט 2017

אני מכירה את חוסר הביטחון, התקיעות והחלום שמתפספס, אני יודעת שאפשר אחרת, ראיתי את זה קורם עור וגידים באלפי שעות האימון, שאימנתי את הנשים שנכנסו לחדר האימון שלי.

28/10/2017

אני מכירה את הספקות שמלווים אותך ביום והולכים אִתך לישון בלילה,

אני מכירה את חוסר הביטחון שמכרסם,

את המקום בו את עומדת במקום,

גם את החלום שחלמת עליו תמיד ולא העזת להגשים,

אני מכירה את ענן החושך שהולך איתך לכל מקום ובכל רגע,

לא רק שאני מכירה אותם, אני הייתי שם יותר משני עשורים בחיים שלי.

באותן השנים, עברתי יום אחרי יום, באמונה שאני לא שווה, לא ראויה, שאין מי שיאהב אותי, שאני לא מוצלחת, שאני למעשה כלום ושום דבר – אמונות שהכנסתי לתוכי באותן השנתיים שעברתי חרם בחטיבת הביניים שלמדתי, האמנתי לאמונות הללו והן ניהלו כל החלטה, כל פעולה ולמעשה הן ניהלו הכל בחיים שלי. באותן השנים, לא האמנתי שאפשר אחרת, לא ידעתי איך אפשר לצאת מהלופ הזה שחוויתי בכל פעם שהתעורר בי רצון למשהו חדש. הלופ היה מתחיל כשהזדמנות כלשהיא הייתה מופיעה בחיי, ואני מתוך החוסר ביטחון והערכה לעצמי  וחוסר האהבה עד כדי שנאה עצמית, הייתי מחבלת בכל ההזדמנויות הללו, בלי בכלל לדעת שזה מה שאני עושה, הייתי מתנהלת מתוך החוסרים הללו ומתוך האמונות השליליות, שהיו אז אמת מוחלטת מבחינתי, וכמובן שההזדמנות הזו הייתה נכשלת או נעלמת וכך הייתי מחזקת בי את האמונות השליליות הללו שוב ושוב. וכך פעם אחר פעם, מצאתי את עצמי, בתסכולים אדירים, בייאוש גדול וידיעה מוחלטת שלכולן כן ורק לי – לא.

female-alcoholism-2847441_1920

 

עד שיום אחד, בשיחה עם חברה אהובה, הקשבתי למה שהיא אמרה לי מיד אחרי ששוב בכיתי לה שנמאס לי, היא אמרה את אותו המשפט שכבר שמעתי ממנה מיליון פעם, אבל הפעם משהו בי, היה פתוח להקשיב לו – היא אמרה לי “אם רק תיראי את עצמך, כמו שאני רואה אותך, תאמיני לי שאת תעופי על עצמך”. המשפט הזה הידהד בי ימים אחרי, כתבתי אותו בכל רגע פנוי, בדקתי מה הוא עושה לי להרגיש, כתבתי מה היא רואה בי, כמה אני מאמינה למה שהיא אומרת עליי ולי, והיום ממרחק של המון שנים, אני יכולה לומר, שבזכות המשפט הזה והדקה הזו שממש הקשבתי לו, התחלתי תהליך משנה חיים.

אז לא שיערתי לעצמי, שהמשפט הזה, או יותר נכון – ההקשבה למשפט הזה, יהיה הטריגר האישי שלי, לשנות את החיים שלי לחלוטין ובעקבות השינוי הזה, אמצא ואתחבר לייעוד ולשליחות של חיי -  להיות עבור כל אישה שרוצה לחולל שינוי בחייה ולהגשים את החלומות שלה.

את השליחות והייעוד מימשתי עד כה, בחייהן של אלפי נשים, שהגיעו אליי לעבור תהליכי אימון אישי ובזכותו הן שינו את החיים שלהן מקצה לקצה ואני מתכוונת להמשיך לממש אותם עד לנשמתי האחרונה ב 120.

הנשים שמגיעות אליי, מתארות שהן נמצאות בתוך חושך ומגששות למצוא את המתג של האור, בשביל להכניס אור לחיים שלהן. וכל אחת מהן מעניקה לי את הזכות האדירה ללוות אותן במסע שלהן למצוא את המתג האישי שלהן ולהדליק בעזרתו את האור האדיר שנמצא ממש בתוכן.

אם את נמצאת באותה התחושה – אני מבטיחה לך, שאפשר אחרת ושגם בך קיים אור גדול, שרק מחכה שאת תמצאי את המתג שלך להדליק ולהתחבר אליו.

SplitShire-3037_Easy-Resize.com

 

אז איך אני אמצא את זה? (שאלה מעולה!)

והתשובה בפוסט הבא.

עד אז את יכולה למצוא אותי גם -

באתר שלי – לחצי כאן

בפייסבוק שלי – לחצי כאן

בדף העסקי שלי – לחצי כאן

בואי, אני מחכה ומוכנה לקראתך.

בואי, אני פה גם בשבילך.

 

שלך,

ליאור.

עוד מהבלוג של ליאור אפרים

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

לטיול יצאתי וחזרתי עם שקיות של העצמה נשית והשראה

איך להפוך טיול לטיול של העצמה נשית והשראה? פשוט מאוד, הקפידי לצאת לטיול עם עוד 15 בלוגריות מדהימות של סלונה ולבקר בעסקים של נשים, עסקים שנולדו מתוך שינויים שהתחוללו בחיים האישיים שלהן ומהמקום החדש שנוצר בתוכן בעקבות...

תצוגה מקדימה

מאמנת אישית בעולם דיגיטלי - מסע להגשמת חלום

שנתיים שהסתובבתי עם חלום בבטן, חלום שגדל מיום ליום כמו עובר ברחם אימו וממתין בסבלנות לזמן המתאים ביותר ללידתו, עד אז הוא מתפתח ומקבל ישות בפני עצמו.  ככה בדיוק התפתח לו החלום שלי – להנגיש את הידע שלי לכל אישה שמבקשת לצור...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה