הבלוג של liorit

ליאורה בסלון של סלונה

אני ספינקס ,אני אמא, אני רעייה אבל תמיד וקודם כל מנסה לזכור שאני אני לפני הכל. בעלת קבוצת הבלוגים OkkaOkka BlogginGroup ,אוהבת מאוד טיולים קולינריים, חייבת לכתוב ואוהבת מאוד את קהל הקוראים שלי. עובדת על שני ספרים ותסריט ומקווה לספר... +עוד

אני ספינקס ,אני אמא, אני רעייה אבל תמיד וקודם כל מנסה לזכור שאני אני לפני הכל. בעלת קבוצת הבלוגים OkkaOkka BlogginGroup ,אוהבת מאוד טיולים קולינריים, חייבת לכתוב ואוהבת מאוד את קהל הקוראים שלי. עובדת על שני ספרים ותסריט ומקווה לספר את הסיפורים של חיי בפורמטים מורכבים יותר. מלמדת בלוגינג ולומדת כל החיים באופן פורמלי ובלתי פורמלי,מנסיון,נפילות והצלחות וגם בכיתות מסודרות. אמא לחמישה,נשואה למשה וממש מודה לך שבאת לכאן אלי. חטטי לי בדף הפייסבוק שלי 'ליאורה כהן כתבים' ובדף העסקי OkkaOkka BlogginGroup. אשמח לקרוא את תגובתך :-) תודה :-)

עדכונים:

פוסטים: 14

החל מאפריל 2010

כבר  מזמן הבטחתי לעצמי זמן איכות מיוחד עם כל אחד מהילדים,משהו שהקפדתי לפני כמה שנים לערוך ואיכשהו זה התמסמס מול שצף החיים.

העובדה שבחודשים האחרונים הקדשתי את עצמי באופן טוטאלי ללימודים אקדמאיים גבוהים הפכה את הנוכחות שלי בבית לנוכח-נפקד.מסתגרת בחדר,בעליית הגג,כל החושים מרוכזים בפיצוח,שינון והבנה של שדות חדשים ,כל אלה יצרו צורך עז,כמו ואקום שצריך להתמלא,בפעילות אישית של אמא-בת.

שמחתי במיוחד לצאת להקרנה של “הנסיכה הגנובה עם אדוה שלי בסינמטק תל אביב,בהזמנת היח”צ של הסרט.

41626359_2121789517853103_7666660053792849920_n

הסרט מלא הומור,תכנים פמיניסטיים וחברתיים כמו שאני אוהבת להנחיל לבנותיי,אנימציה חמודה מאוד ואדוה שלי היתה מרוכזת ומאוד מאוד נהנתה.
מדובר בנסיכה מהדור החדש-כזאת שלא מחכה שיצילו אותה אלא עוזרת לעצמה להיחלץ מצרה באמצעות כוח,מוח ותושיה.
הסיפור פשוט: רוסלאן הוא צעיר, עני אך מוכשר כל חלומו הוא למצוא את ייעודו בחיים. החלום זוכה לאתגר ראוי כאשר נודע בממלכה כי הנסיכה האהובה נחטפה. ללא היסוס, אך גם ללא ניסיון בקרב הוא יוצא עם חבריו מעולם החיות, להצילה מהמכשף הגדול שמציב מולו אתגרים מסוכנים ודרקונים יורקי אש.

img

בסרט הזה הנסיכה זוכה להתאהב בנסיך ליבה שמוכיח את היותו ראוי לאהבתה בזכות תכונותיו ומסירותו ולא בזכות טייטלים ריקים מתוכן או מעמד חברתי ארכאי שכיום אין בו עוד כל משמעות.

לטריילר:
https://www.youtube.com/watch?v=77wwVPwlqII

שחקנים:אגם בוחבוט

במאי/:תאולג מאלאמוז’

הפקה תסריט: ירוסלב וויטששק

ז’אנר אנימציה  ילדים

אורך85  דקות

מקום / שנהאוקראינה / 2018

הגבלת גיל[הותר לכל] (All Permitted)

 אדוה ואני התחברנו ביתר שאת וזה היה רק ואך ורק זמן שלנו,עם חוויה מיוחדת שלנו שתזכר לעוד הרבה הרבה זמן בעולם  עסוק ועמוס :-)

41669942_2121789574519764_3348810619443740672_n

עוד מהבלוג של liorit

תצוגה מקדימה

סרטו של ערן ריקליס "מסתור":שתי סוכנות,דירה אחת,שבועיים.

    שתי נשים בדירת מסתור בגרמניה. האחת סוכנת מוסד יהודייה מישראל ( נטע ריסקין המופלאה) שתפקידה לשמור על השניה-סוכנת מוסד ערבייה לבנונית ,בת זוג לשעבר של ראש ארגון טרור לבנוני, (גולשיפטה פרהאני המרהיבה) שבגדה בעמה...

תצוגה מקדימה

"בית בגליל" הסרט.ב' זה בורינג

בניית בית היא תמיד אירוע מתיש,מותח עצבים,ולמעשה די בנאלי. להפוך את הפרוייקט הזה לסרט ,תוך שילוב סצינות יומיומיות המוכרות לכולנו,ומעשה אהבים זוגי בסגנון...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

"בואו נגיד ש..." ספר על משחק תפקידים בהומור

    באמצעות "בואו נגיד ש..." איתן סוסנקו הכותב וטלי עמית המאיירת,מזמינים אותנו להעמיק את ההבנה בזמן: "בואו נגיד שעכשיו זה אתמול" ומציעים את האפשרות שכולנו היינו...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה