הבלוג של liorit

ליאורה בבלוג

משפטנית בעבר,תסריטאית וכותבת בהווה.מגדלת ארבעה דרדסים ובעל, ועכבישים בפינות של החדרים. אני מוצאת שכתיבה עושה לי טוב ומתחברת לעצמי שוב מחדש אחרי שנים של מירוץ עכברים מטורף.

עדכונים:

פוסטים: 2

עוקבים: 47

החל מאפריל 2010

אמא,למה לחכות ליום בו לא נהיה ביחד לנצח ואז לומר את הדברים,אם אפשר לומר אותם עכשיו ולהזדכך ביחד מביצות עגמומיות וכואבת שנוצרו בינינו.בואי נתנקה ונהיה חברות,לפני שמאוחר מדי.

29/04/2010

אמא,

מילה אחת שמקפלת בתוכה ,ביני ובינך,כל כך הרבה כעסים,אהבה,תלות,שיחות,ריחוק ובגידות.בין כל אלה מצויות את ואני ,שתי נשים מגולגלות בגורל ביולוגי-נפשי אחד.

פתאום,מתוך מרחק השנים ובתוך התהוותן של חוויות חיים חדשות,את נראית אחרת.טיפוח ותשומת לב שפורשו לא נכונה כטרחנות הולמים בלבי כעת במקצב עמוס הכרת תודה ורגשי אשם.הערצה אליי ואהבה ללא גבול נשמעו באזניי פעם כמקצב חלילי טורדנות וחטטנות המשתרגים במוחי היום בזמורות של חרטה וייסורים.

סליחה אמא.

סליחה שהייתי לך בת כה אנוכית וחסרת הכרת תודה.סליחה ששפטתי אותך במשפטי שדה אינסופיים ומיהרתי לגזור את דינך לצינוק,וכך גם את יחסינו שנותרו מהוהים ומעלי עובש במרתפי הטירה האפלה שבניתי מולך.

נאבקת כל חייך בעוני ,בדלות הרגש מול בעלך,אבי.מצאת ,כיוסף,פתרונים לאכסיומה הבלתי מפוענחת של נפתולי החיים,והצלחת! הצלחת אמא!

אני גאה בך ובפועלך ,גאה להיות בתך,ותרה אחר סליחתך.

שלך,

ליאורה

עוד מהבלוג של liorit

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוגים של סלונה. שיהיה הרבה בהצלחה, ויש לנו גם כמה טיפים בעמוד הראשי של הבלוגים (הקישור הכי שמאלי בסרגל הניווט)....

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה