הבלוג של לין רוחם- אמנית איפור קבוע

linroham

שמי לין, אמנית מקצועית בטכניקות איפור קבוע מתקדמות הידועות בשם MBS, בעלת קליניקה מצליחה בראשון לציון ומדריכה מוסמכת בתחום. הבשורה שאני מביאה איתי לבלוג הזה היא שכיום ניתן להשיג מראה צעיר, חיוני ומודגש לתקופת זמן ממושכת... +עוד

שמי לין, אמנית מקצועית בטכניקות איפור קבוע מתקדמות הידועות בשם MBS, בעלת קליניקה מצליחה בראשון לציון ומדריכה מוסמכת בתחום. הבשורה שאני מביאה איתי לבלוג הזה היא שכיום ניתן להשיג מראה צעיר, חיוני ומודגש לתקופת זמן ממושכת ללא כל צורך באיפור רגיל וניתוחים קוסמטיים יקרים למיניהם. המוטו שמוביל אותי כשאני מבצעת טיפולים ללקוחות שלי הוא שחשוב ביותר לשמור על מראה רך, עדין ומחמיא אשר מדגיש את תוויה פניה של הלקוחה מבלי להשתלט על יופייה הטבעי. אני שמחה שאתם כאן איתי ואני בטוחה שאצליח לסחוף אתכם בתשוקה שלי למקצוע הנהדר והקסום הזה. נשיקות XOXOXO

עדכונים:

פוסטים: 7

החל מספטמבר 2017

רגע לפני שאת בוחרת לבצע טיפול איפור קבוע, כדאי שתדעי מהם כללי הברזל המובילים שיעזרו לך לבחור באיש/אשת המקצוע הנכונים ביותר והמתאימים ביותר למשימה. כמו בכל פרוצדורה שאנחנו מעוניינים לבצע, בין אם אנחנו מעוניינים בטיפול הסרת שיער, בניתוח קוסמטי, בטיפול פנים, ציפורניים וכו’, גם באיפור קבוע כדאי שתשאלי שאלות ותתענייני בסוג הטיפול, בחומרים, בטכניקה ועוד. משזה נאמר, במאמר זה ריכזתי עבורך את הכללים החשובים ביותר שיעזרו לך לשאול את השאלות הנכונות.

כלל ברזל ראשון-סטריליות והיגיינה: שמירה על היגיינה אישית וסביבתית, תצמצם את הימצאותם של חיידקים ונגיפים שונים ותשמור עליך מפני זיהומים ומחלות. על בעלי מקצוע בתחום חלה חובה לדאוג לביטחונם ובריאותם של לקוחותיהם ובין היתר עליהם: להחליף מחטים בין לקוחה ללקוחה ובין טיפול לטיפול, עליהם לעטוף את המכשור והציוד איתם הם עובדים בניילון סטרילי ולהחליפו מידי טיפול, עליהם להחליף את מצעי המיטה, עליהם לעטות כפפות ולעטוף את ראש הלקוחה בכובע/סרט סטרילי חד פעמי; ועליהם לעשות כל שביכולתם על מנת לשמור שמהלך הטיפול יבוצע בתנאים הכי סטריליים שניתן לקוות להם. אל תתביישי- קחי אחריות על ביטחונך ובריאותך וודאי את הדברים האלו טרם הגעתך לטיפול ובמהלכו.

כלל ברזל שני-תיק עבודות: בקשי מבעל המקצוע לשלוח לך תמונות של עבודות שביצע או לחלופין בקשי ממנו שיפנה אותך לאתר/עמוד פייסבוק אנסטגרם בו תוכלי להתרשם האם בעל המקצוע מקצועי ומנוסה ואף יותר חשוב מכך- האם את מתחברת לחתימת היד האמנותית שלו.

 כלל ברזל שלישי-בקשי לראות החלמות: ראשית אסביר מהי החלמה. החלמה היא תוצאה סופית של הטיפול, לאחר שהרקמה המטופלת שיקמה את עצמה. לא פעם לקוחות מקבלות מושג שגוי לגבי כיצד צריכה להראות התוצאה הסופית, זאת מאחר שהרשתות החברתיות מוצפות בתמונות של עבודות כפי שהן נראות מיד לאחר הטיפול כשהמטופלת מצולמת בקליניקה של בעל המקצוע, בעוד שלאחר החלמה התוצאות הן הרבה יותר עדינות. לדוגמה:

מיד לאחר הטיפול הצבע מאוד חזק ובולט ולאחר החלמה הצבע דוהה ב- 50%. ברשתות החברתיות הרבה פעמים מטעים אותנו לחשוב כי התוצאה מיד לאחר הטיפול היא זו שנשארת- דבר שהוא כמובן לא נכון. חשוב שתדעי שמיד לאחר הטיפול נותר לנו פיגמנט גם בשכבה שמעל העור. הפיגמנט מתערבב עם נוזלי פלזמה והופך לגלד. הגלד הזה הוא תלת מימדי ויוצר אשליה אופטית שנעלמת לאחר שהגלד מתקלף (דבר שקורה כ-3 ימים לאחר הטיפול).

כלל ברזל רביעי-טיב ואיכות של חומרי הטיפול: עד היום משרד הבריאות בישראל לא הסדיר תקנים הנוגעים לעולם הקעקועים ולעולם האיפור הקבוע. עם זאת, חשוב להבין שבעלי מקצוע שונים עושים שימוש בחומרים שונים. חומרים בעלי תקן אירופאי שנקרא CE הם החומרים הנחשבים לטובים והבטוחים ביותר, אפילו יותר מחומרים בעלי תקן FDA אמריקאי. לכן, תמיד דאגי לשאול את בעל המקצוע איזה תקן יש לחומרים ולמכשיר אתו הוא עובד ובנוסף,האם המכשיר קיבל תו תקן ממכון התקנים הישראלי.

כלל ברזל חמישי-כל טיפול של איפור קבוע בפנים- גבות, שפתיים, עיניים חייב להתחיל בשרטוט ותיאום ציפיות עם הלקוחה: אל תאפשרי בשום פנים באופן לבעל המקצוע להתחיל את הטיפול לפני שהוא שירטט את האזור המטופל ולפני שנתת את אישורך לשרטוט. האמנים הגדולים ביותר בעולם משרטטים לפני הטיפול ואין אף אדם שיכול לטפל בצורה מדויקת מבלי לשרטט קודם לכן. אם הסימטריה חשובה לך- ואני בטוחה שכן- עמדי על כך!

כלל ברזל שישי-טיפול איפור קבוע לעולם צריך להיות מחולק לשניים: טיפול ראשון שהינו הטיפול המרכזי והארוך ביותר (עשוי לארוך גם עד 3 שעות) וטיפול שני שהינו טיפול בקרת איכות הטיפול שיבוצע לא לפני שחלפו לפחות 45 ימים מהטיפול הראשון. הביני, לרקמה בריאה דרושים כ- 45 ימים כדי להחלים ורק לאחר החלמה מלאה ניתן להתרשם בצורה מקצועית ומדויקת מהצלחת הטיפול הראשון ובין היתר ממידת הטמעת הפיגמנט ברקמה. אם בעל מקצוע מטפל בלקוחה לפני שחלף הזמן הנקוב לעיל הרי שהוא מטפל ברקמה שטרם החלימה ועלול להסב לך נזק שלא ניתן יהיה לתקנו, לרבות הצתלקות הרקמה.

כלל ברזל אחרון- AFTER CARE: בתום הטיפול על בעל המקצוע להסביר לך כיצד עליך להמשיך ולטפל באזור שעבר טיפול. לדוגמה: כיצד עלייך לשטוף את האזור המטופל, איזה קרם עליך למרוח (אנטיספטי/מרכך), עליו להסביר לך כי עליך להימנע במשך 14 ימים משמש, סאונות, בריכה וטיפולים קוסמטיים ועוד הנחיות רבות שכרוכות בהליך. ה- AFTER CARE הוא בעצם התרומה שלך להצלחת הטיפול ואם תעקבי אחר הוראות בעל המקצוע, הרי שתיהני מתוצאות טובות יותר.

אשמח לענות על כל שאלה

לין רוחם אמנית מיקרופיגמנטציה
חפשו אותי בפייס https://www.facebook.com/linor.ruham

נייד-0523-333846

מיתוג 1

 

 

עוד מהבלוג של לין רוחם- אמנית איפור קבוע

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

מתאפרות קבוע

שלום לכן יקירות,  איפור קבוע. פעם הביטוי הזה העלה אסוציאציות של אייליינר כחול וזולג, גבות שחורות ואטומות, קונטור חום מסביב לשפתיים ועוד שלל טיפולים לא מחמיאים שגרמו למראה גס ומזויף. כיום, התחום הזה עבר מהפכה של ממש,...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

הקשר המופלא בין שפתיים, תכונות אופי ומאפיינים אישיים

השפתיים שלנו משדרות כל הזמן לסביבה והן אחד מהמאפיינים הבולטים בפנים שלנו. הן מקור מידי לתשומת לב והן משקפות את הדרך שבה את רוצה לקבל את תשומת הלב הזו. הן מסמלות נשיות, תשוקה, סרקסטיות, אכזבה, שמחה, עצב, עלבון, שקר, מבוכה...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה