הבלוג של linak

linak

עדכונים:

פוסטים: 40

החל מינואר 2013

אל תתבלבלו: ריהוט כפרי הוא לא בהכרח ריהוט עתיק, כשם שריהוט בורגני אינו תמיד ריהוט מודרני. איך מזהים נכון? במקבץ העובדות שלפניכם, כל אחד ואחת מכם תוכלו לעשות זאת לבדכם.

גוף הריהוט – מפותח אומנותית

כל ספה וכורסה מציגים אלמנט של כריות סימטריות מסודרות, בד/עור תפורים בסימטריה, ומשענות מעוצבות ומפותחות. כל דלת של ארון, מזנון ומגירה מבוססת על פיתוחי עץ מגולפים. שלא כמו בעיצוב בורגני, אין רכיב שאין לו פיתוח. העיצוב החלק נטול הפיתוח אינו סממן של עיצוב ריהוט כפר כהוא זה.

צדודית הריהוט – בדרך כלל גלילית

אפקט המשקוף הגלילי, תפר-הספה הגלילי, מסגרת המגירה הגלילית, וכד’ – יוצר ריהוט שאינו משדר ריחוק וניכור, אלא גובה-עיניים עבור כל אחד. זה אלמנט מרכזי וחשוב מאד בעולם העיצובים הכפרי.

הריהוט עשוי יהיה להתאים לבית מודרני

זוכרים את מה שכתבנו בפתיחה? כפרי זה לא בהכרח ריהוט בסגנון עתיק! אם יש לכם בית מודרני שקניתם באיזשהו פרויקט, בו כל רכיבי האחסון לבנים הייטק, ניתן להחליט שהצביון יהיה כפרי ולא בורגני על ידי שימוש ברהיטים חדשים מטעמנו שיהיו זהים בצבע לרהיטיכם, אבל בטקסטורות מפותחות שמסמלות עיצוב רהיטים כפריים יותר מכל.

ריהוט כפרי מעוצב

הריהוט עשוי ממגוון חומרים איכותיים

עיצוב כפרי מזוהה פעמים רבות עם עץ, אבל ניתן להכינו גם מפולימר ולקבל תוצאה זהה לחלוטין. החומר ניתן לכיפוף וגילוף ועל כן הוא מהווה מרכיב חשוב בייצור ריהוט כפרי מודרני.

הכפריות של הריהוט נמדדת גם בפרזול

לא מומלץ להקל ראש בפרזול, ההיפך הוא שנכון. אתם עשויים להשקיע מחשבה ענפה במבנה הדלת של הרהיט ואז לגלות שהיא לא מתאימה כי לא הגדלתם ראש בנושא הפרזול. פרזול טלסקופי עגול בידית הפתיחה – אידיאלי לעיצוב כפרי.

התאמה למגוון סגנונות כפריים

פרובנס צרפתי אותנטי חום לבן, איטלקי כפרי מבוסס חום, ותבניות עיצוב ריהוט כפרי מודרני בצבעים לבנים הייטק למיניהם. הריהוט הכפרי מתאים להמון סגנונות! אף אחד לא יישאר בלי אם לא יחפוץ בכך!

גודל החדר – פרמטר מצוין לקביעת צבע הריהוט הכפרי

בחדר קטן מקובל לשלב רהיטים כפריים כהים ובחדר גדול – רהיטים כפריים בהירים. כמובן שהדבר צריך להיעשות ביחס לתבניות הגוון הקיימות בחדר.

גודל החדר – פרמטר מצוין לקביעת ממדיו של כל רהיט

רהיט דק (ללא קשר לגודלו הפיזי) עם אלמנטים לא בולטים יתאים לחדר קטן. רהיט עבה ומזדקר יתאים לחדר גדול. רק ככה תיווצר הקונטרה העיצובית הנכונה בכל אחד מהמקרים.

הבית ייצק לתוכו מיד את האווירה הכפרית

גם אם הוא ממוקם בלב העיר או בשכונת פרויקטים עם בניינים לגובה, ריהוט כפר מזכה את העיצוב בהרגשה שאתם מתארחים באיזשהו בית אינטימי במקום פרובינציאלי, אינטימי ושקט.

טרימיום רהיטים – המומחים שלכם לריהוט כפרי

אם אתם מעוניינים להתאים ריהוט כפרי לביתכם, פנו למומחים של טרימיום רהיטים. ניתן למצוא כאן ריהוט כפרי מכל סוג במחירים מיוחדים ובתנאי שיווק ואספקה נדיבים במיוחד.

עוד מהבלוג של linak

שאלות ותשובות בנושא ארונות אמבטיה

במאמר שלפניכם ננחה אתכם בכל הקשור לארונות אמבטיה – מרכישה ועד תחזוקה במצבים שונים. התאמת ארונות לאמבטיה שלכם מעידה על אופי החדר: האם הוא מעוצב מודרני, כפרי או עתיק. למעשה, אדם המעוניין לשדרג את ...