הבלוג של לימור שורק

חילונית כשרה למהדרין

לימור שורק, בת 43 מתל אביב, נשואה (לצערנו, לא לפי חוקי המדינה) לזהורית וביחד מגדלות שני מתבגרים. אני חילונית וזהורית דתייה. בלוג על בישול ועל החיים בכלל.

עדכונים:

פוסטים: 33

החל מינואר 2016

החיים עם אשתי רגילים ונורמליים. אנחנו מגדלות ילדים ומינוס בבנק ואנחנו לא זקוקות לאישור שלכם על האהבה שלנו, אבל נמשיך לצעוד עד שנקבל שוויון מלא בכל היבט של החיים

18/06/2019

שלום הומופובים לא יקרים בכלל,

קוראת את כל מה שהולך ברשת בימים האחרונים ורוצה לספר לכם, שנמאסתם עלי ברמות של כלה.

ואפרופו כלה, היום אני חוגגת יום נישואין עשירי עם אשתי המהממת.

limorzehorit1806_sec

תראו מה זה, למרות שלא הסכמתם ולמרות שאתם לא מרשים – עשינו את זה.

עשינו טקס מהמם עם מחתנת מקסימה, האוכל היה טעים
והדי.ג’אית הייתה הורסת.

במסיבת הנישואים הזו היו ריקודים דוסיים מדליקים, כי אשתי דתייה ולסבית וגם על זה היא לא מתנצלת. היו ריקודים סוערים של מוזיקה של שנות השמונים, כי אני כבר קשישה ומתה על המוזיקה הזו (על זה אין תנועת מחאה או ארגון שיגיד לי לא להשמיע אותה יותר?), היו ברכות של חברים שאוהבים אותנו, למרות שאנחנו חוטאות איומות וחיות חיי תועבה ולחופה ליוו אותנו שני ילדיה של אשתי, שעוד הייתה שפויה והייתה נשואה לגבר, אבל אבוי, היום אני מגדלת אותם בגאווה, למורת רוחם של כל הצבועים החשוכים.

limorzehorit21806

לסיכום אציין שהחיים עם אשתי הם רגילים ו”נורמליים” – אנחנו מגדלות ילדים ומינוס בבנק, אני עובדת בעבודה רגילה והיא חיה את חייה כלסבית מקצועית, לתפארת מדינת הלהט”ביסטן, יש לנו מלא חברים מהממים ואפילו סטרייטים, שעוזרים לנו לעבור דירה ולתלות תמונות, כי בכל זאת אנחנו שתי נשים שזקוקות לגבר שייקדח לנו חורים בקיר (נוט, לאשתי יש שתי מקדחות, מברגה נטענת, מיליון ברגים וארגז כלים – תמותו מקנאה!) ובקיצור – אנחנו לא זקוקות לאישור שלכם על האהבה שלנו.

נמשיך לצעוד בגאווה בכל רחבי הארץ, כן גם בירושלים עיר הקודש.

family1806

נמשיך לשרת בצבא, לשלם מיסים, נמשיך לדאוג לחברים שנסעו עשרות אלפי קילומטרים מכאן, כדי להיות הורים ואז לעשות על הילדים שלהם בייבי סיטר מדי פעם כמו דודות גאות, נמשיך לשלוח את הבת שלנו לצופים ולצפות שתחזור מדי פעם הביתה, נמשיך להילחם בכם עד חורמה – עד שנקבל שוויון מלא בכל אספקט של החיים.

לימור וזהורית (אלבום פרטי)

ונראה לי שלא הבנתם מה זה שוויון, אז אני אסביר כי אתם די טיפשים. יש חוק פונדקאות לזוגות הטרו, אז בדיוק כזה. אתם יכולים להתחתן אחד עם השני, אז בדיוק כזה. אתם הולכים יד ביד ברחוב מבלי לחשוש שירביצו לכם, אז בדיוק ככה. פשוט, אה?

אז צאו לי מהחיים, אני לא זקוקה לאישור מכם – אני אוהבת את אשתי ואמשיך לצעוק את זה בכל הכוח עד שתיעלמו או תסתמו לנצח.

לימור וזהורית (אלבום פרטי)

ולך אשתי היקרה רק אומר – החיים לצידך מעניינים, מאתגרים ומרתקים למרות הרצון שלי לפעמים לשבת בספה ולא לעשות כ-ל-ו-ם, את המשפחה שלי והאהבה שלי וכיף לי שאת שלי ובשבילי.

אוהבת אותך וגאה בך

עוד מהבלוג של לימור שורק

Thumbnail

משלוח מנות לפורים

לפני 11 שנים הכרתי את זהורית ולתדהמתי הבנתי שהיא דתייה. הייתי יותר בלחץ מזה שהיא דתייה מזה שיש לה שני ילדים. זה היה רחוק שנות אור מהעולם שלי. בבית שלי בילדות מעולם לא עשינו קידוש ואבא שלי הלך לבית כנסת פעם בשנה וזה היה ביום...

תגובות

פורסם לפני 5 years
Thumbnail

אז למה קוראים לי למד?

נכון, הבטחתי שבפוסט השני אני אתמקד בזוגיות בין זהורית הדתייה וביני החילונית, אבל נשמור את זה לפוסט הבא, שאראה לכם מה הכנו יחד כמשלוחי מנות לפורים, אבל הפעם - למה קוראים לי...

תגובות

פורסם לפני 5 years
Thumbnail

נעים לי מאוד

 אם לא בשבילי אז בשבילם. בהתחלה היה קשה והאוכל היה בעיקר משביע ודי משעמם ומאז, אפילו אני מודה, שהוא משתפר כל הזמן. נטל האחריות בנושא ההזנה בבית הוא מנת חלקי הבלעדית. אשתי ידועה בתור "שורפת קורנפלקס" , שזה אומר שהיא לא מבשלת...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים